Oglądaj mecz FC Barcelona - Celta Vigo na żywo



Tottenham - Crystal Palace

1 : 3



05.03.2026 21:00 - 23:00

Relacja na żywo




obrazek







Oglądaj mecze Premier League na żywo

    

  • Gwizdek sędziego kończy dzisiejszy mecz.

  • Jaydee Canvot (Crystal Palace) działał zbyt gwałtownie podczas próby odebrania piłki przeciwnikowi i Andy Madley dał mu ostrzeżenie.

  • Nathaniel Clyne (Crystal Palace) zostaje upomniany za swój poprzedni faul. Żółta kartka.

  • Sędzia pokazuje 5 min. doliczonego czasu.

  • Daichi Kamada (Crystal Palace) podchodzi, żeby posłać piłkę do bramki.

  • Ismaila Sarr (Crystal Palace) dośrodkowuje, ale obrona przeciwnika wybija piłkę w bezpieczne pole. Teraz rzut rożny wykona Crystal Palace.

  • Daichi Kamada (Crystal Palace) ściąga przeciwnika na dół. Andy Madley widzi wyraźnie i odgwizduje faul.

  • Ismaila Sarr (Crystal Palace) znalazł miejsce aby dośrodkować z boku w pole karne, ale musiałby być bardziej precyzyjny aby zagrozić przeciwnikom. Piłka jest poza polem gry i Tottenham będzie rozpoczynać z autu.

  • Arbiter nie mógł zignorować takich komentarzy. Yves Bissouma (Tottenham) zobaczył żółtą kartkę za takie pyskówki.

  • Teraz zmiana. Adam Wharton zrobi miejsce, które zajmie Will Hughes (Crystal Palace).

  • Jorgen Strand Larsen zostaje wycofany przez trenera. Zastępuje go Christantus Uche (Crystal Palace).

  • Adam Wharton (Crystal Palace) dopuszcza się nieładnego zagrania na przeciwniku, sędzia nie udziela mu jednak żadnego ostrzeżenia.

  • Kevin Danso (Tottenham) podaje, ale jego zagranie nie daje rady dosięgnąć któregoś z kolegów.

  • Zmiana. Pedro Porro schodzi i zastąpi go Xavi Simons (Tottenham).

  • Igor Tudor postanowił ożywić nieco grę swojego zespołu poprzez zmianę. Dominic Solanke zakończył dzisiaj grę, zmieni go Richarlison (Tottenham).

  • Zapowiada się na zmianę. Brennan Johnson (Crystal Palace) dołącza do gry w zastępstwie za świetnego zawodnika, jakim jest Evann Guessand.

  • Ismaila Sarr (Crystal Palace) nie umiał znaleźć tym podaniem żadnego z kolegów na polu karnym i piłka została zablokowana.

  • Adam Wharton (Crystal Palace) próbuje pozbawić przeciwnika piłki, jednak sędzia uznaje to za faul i gwiżdże. Adam Wharton (Crystal Palace) nie zgadza się z decyzją sędziego.

  • Daichi Kamada (Crystal Palace) popełnił faul w ataku i sędzia Andy Madley natychmiast sygnalizuje stały fragment gry.

  • Pedro Porro (Tottenham) zagrywa z rzutu wolnego, ale nie udaje mu się podać do któregoś z kolegów. Jeden z obrońców reaguje szybko i zapobiega utracie gola.

  • Conor Gallagher (Tottenham) zmarnował okazję, posyłając niedokładne podanie w pole karne, które zostało zablokowane przez obronę przeciwników. Rzut rożny. Drużyna Tottenham przed szansą.

  • Evann Guessand (Crystal Palace) wykonuje solową akcję, ale nie jest w stanie stworzyć sobie okazji, bo zostaje zatrzymany przez przeciwników.

  • Adam Wharton (Crystal Palace) oddał mocny strzał, który został z pełnym poświęceniem zablokowany przez obrońcę.

  • Crystal Palace jest w posiadaniu piłki i wymienia krótkie podania. Zawodnicy czekają na odpowiedni moment, aby szybko przedrzeć się przez obronę.

  • Joao Palhinha (Tottenham) posyła bardzo mocny strzał z krawędzi pola karnego, jednak daleko obok prawego słupka bramki. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Crystal Palace.

  • Archie Gray (Tottenham) wykonuje obiecujące dośrodkowanie ale nie trafia do żadnego z atakujących graczy.

  • Pape Matar Sarr (Tottenham) wypuścił piłkę do przodu, ale jeden z obrońców przeciął to podanie. Piłka przekroczyła linię boczną boiska. Tottenham wykona wrzut z autu.

  • Adam Wharton (Crystal Palace) wykonał piękny rzut rożny, ale jeden z obrońców był pierwszy przy piłce i odpiera atak.

  • Ismaila Sarr (Crystal Palace) wykonuje podanie sprzed pola karnego próbując znaleźć jednego z kolegów, który jest w dobrej sytuacji do strzału. Jeden z przeciwników blokuje podanie i wybija piłkę. Rzut rożny egzekwować będzie Crystal Palace. Posłali swoich zawodników pod pole bramkowe.

  • Mathys Tel (Tottenham) wykonuje rzut rożny, ale obrona rywala jest gotowa, żeby wybić piłkę i nie dopuścić do zdobycia gola.

  • Mathys Tel (Tottenham) podkręcił piłkę z rzutu rożnego, ale bramkarz znakomicie powstrzymuje jego atak. Drużyna Tottenham wymusiła na przeciwnikach oddanie piłki po rzucie rożnym.

  • Rzut rożny wykonał Mathys Tel (Tottenham), atak został jednak udaremniony przez defensywę. Piłka jest poza grą, sędzia liniowy wskazuje chorągiewkę narożnika. Tottenham wykona rzut rożny.

  • Conor Gallagher (Tottenham) próbuje wbić piłkę w pole karne. Posyła płaskie podanie, jednak obrona przeciwnika blokuje je i przejmuje piłkę. Tottenham ma szansę na gola z rzutu rożnego.

  • Koniec przerwy i zaczyna się druga połowa. Miłych wrażeń!

  • Pierwsza połowa meczu dobiegła końca.

  • Ismaila Sarr (Crystal Palace) otrzymuje ładne podanie w pole karne, które posyła mu Adam Wharton. To pozwala mu wykończyć płaskim strzałem w sam środek bramki.

  • Piłkę jak zaklętą utrzymuje Crystal Palace próbując kontrolować grę.

  • Gol! Adam Wharton wykazuje się świetnym przeglądem sytuacji i wykonuje podanie, które odbiera Jorgen Strand Larsen (Crystal Palace), który z wielkim opanowaniem w polu karnym wbija piłkę do siatki. Wynik to 1:2.

  • Do czasu gry doliczono przynajmniej 8 min.

  • Sędzia odgwizduje faul. Joao Palhinha (Tottenham) zagrał zbyt mocno, ale udało mu się uniknąć kary.

  • Zmiana. Igor Tudor posyła do boju świeżą krew. Randal Kolo Muani już dzisiaj więcej nie pogra, jego miejsce zajmuje Yves Bissouma (Tottenham).

  • Zmiana. Conor Gallagher (Tottenham) wchodzi na boisko i schodzi Souza.

  • Gol! Ismaila Sarr (Crystal Palace) podbiega, zatrzymuje się i czeka co zrobi Guglielmo Vicario, po czym wbija piłkę z rzutu karnego w lewy dolny róg bramki.

  • Ismaila Sarr (Crystal Palace) zaraz wykona rzut karny!

  • Gol! Archie Gray w polu karnym dostrzegł kolegę na pozycji, sprytnie podaje, a piłkę odbiera Dominic Solanke (Tottenham) i z pierwszej piłki dokładnie strzela w światło bramki. 1:0.

  • Sędzia główny i jeden z jego asystentów sygnalizują rzut rożny. Rzut wykona Tottenham.

  • Gol! Ismaila Sarr (Crystal Palace) wykonuje strzał z pola karnego, w którego rezultacie piłka zostaje odbita, zmienia kierunek i pokonuje bramkarza. 0:1.

  • Randal Kolo Muani (Tottenham) powinien wiedzieć, że takie zachowanie narusza przepisy. Był nieostrożny w tym pojedynku i sprawił, że Andy Madley zagwizdał.

  • Adam Wharton (Crystal Palace) nadużył siły w tym ataku, aby odebrać przeciwnikowi piłkę. Andy Madley sędzia zauważył to i nie zawahał się dać ostrzeżenia.

  • Obiecująca okazja nie przyniosła niczego ciekawego. Dominic Solanke (Tottenham) nie mógł zmierzać dalej w stronę bramki przeciwnika, ponieważ został złapany na spalonym.

  • Pape Matar Sarr (Tottenham) zostaje ukarany za powiedzenie więcej, niż Andy Madley życzyłby sobie usłyszeć.

  • Kolejna próba przebicia się, którą podejmuje Joao Palhinha (Tottenham), zostaje zażegnana przez obronę.

  • Żółta kartka. Jorgen Strand Larsen (Crystal Palace) zapisany w notesie sędziego z powodu nieprawidłowego zablokowania przeciwnika.

  • Chris Richards (Crystal Palace) wślizgiem przewraca rywala i Andy Madley odgwizduje faul.

  • Daichi Kamada (Crystal Palace) bierze piłkę aby wykonać rzut rożny i posłać ją stamtąd w pole karne.

  • Randal Kolo Muani (Tottenham) przyznał się do faulu. Andy Madley zatrzymał grę i podejmuje decyzję.

  • Pedro Porro (Tottenham) ciągnie przeciwnika za koszulkę i gra zostaje wstrzymana.

  • Mathys Tel (Tottenham) strzela z granicy pola karnego. Piłka po tym uderzeniu zmierzała nisko w środek bramki, ale Dean Henderson interweniuje i zatrzymuje piłkę przed linią bramkową.

  • Tottenham szybko wykonuje rzut rożny.

  • Daniel Munoz (Crystal Palace) nie będzie już dłużej cierpiał na boisku, jego kontuzja jest bardzo bolesna. Nathaniel Clyne wchodzi na boisko.

  • Pedro Porro (Tottenham) próbuje podać piłkę, ale zostaje zablokowany. Piłka wychodzi na róg. Drużyna Tottenham będzie miała okazję do stworzenia groźnej sytuacji przy bramce przeciwnika.

  • Patrząc na wyraz twarzy jaki ma Daniel Munoz (Crystal Palace) możemy wywnioskować, że został sfaulowany. Sędzia przerwał grę i służby medyczne mogą udzielić mu pomocy. Zobaczmy czy będzie mógł kontynuować grę.

  • Daniel Munoz (Crystal Palace) nie odniósł żadnej poważnej kontuzji, która nie pozwalałaby mu pozostać na boisku. Już powrócił do gry.

  • Daniel Munoz (Crystal Palace) przeżywa teraz ciężkie chwile. Zaraz się okaże, jak poważny jest jego uraz.

  • Ta żółta kartka była zasłużona. Souza (Tottenham) nieprawidłowo, za mocno zablokował przeciwnika, więc Andy Madley nie zawahał się ukarać go żółtą kartką.

  • Pape Matar Sarr (Tottenham) wygląda na wściekłego na siebie po zmarnowaniu świetnej okazji. W okolicy jedenastego metra rzucił się na wybitą piłkę i przestrzelił daleko od prawego słupka. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Crystal Palace.

  • Mathys Tel (Tottenham) może kontynuować grę.

  • Wygląda na to, że Mathys Tel (Tottenham) zmaga się z bólem po otrzymanym uderzeniu. Zobaczymy czy da radę grać.

  • Sędzia gwizdkiem rozpoczął spotkanie. Zaczynamy.

  • Zawodnicy są już na boisku i Crystal Palace będzie rozpoczynać.

  • Andy Madley został przedstawiony jako sędzia główny podczas dzisiejszego meczu.