Oglądaj mecz FC Barcelona - Celta Vigo na żywo



Juventus - Pisa

4 : 0



07.03.2026 20:45 - 22:45

Relacja na żywo




obrazek







Transmisja tego meczu jest dostępna na żywo

    

  • Nic się już dzisiaj nie wydarzy, Juan Luca Sacchi odgwizdał koniec meczu.

  • Jest 4:0! Manuel Locatelli obsługuje podaniem stojącego w polu karnym kolegę z zespołu. Jeremie Boga (Juventus) jest niepokryty i uderzeniem z duża siłą wpycha piłkę w prawy dolny róg bramki.

  • Juan Luca Sacchi odgwizduje faul, po tym jak Juan Cuadrado (Pisa) przewraca przeciwnika. Juventus ma teraz okazję w postaci rzutu wolnego.

  • Do czasu gry doliczono przynajmniej 3 min.

  • Gabriele Piccinini (Pisa) jest faulowany. Ale zaraz, to w konsekwencji on okazał się dokonać tego faulu. Sędzia przyznaje rzut wolny drużynie przeciwnej. Drużyna Juventus wykonuje rzut wolny.

  • Juan Luca Sacchi gwiżdże. Manuel Locatelli (Juventus) sprowadza jednego z przeciwników do parteru po ostrej walce. Pisa wykonuje rzut wolny i będzie kontynuować atak.

  • Andrea Cambiaso (Juventus) marnuje stuprocentową okazję dobijając piłkę zza pola karnego tuż obok lewego słupka. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Pisa.

  • Juventus nie odniósł korzyści z rzutu rożnego bo obrona wybiła piłkę z pola karnego.

  • Pierre Kalulu (Juventus) wykonuje solową akcję, ale nie jest w stanie stworzyć sobie okazji, bo zostaje zatrzymany przez przeciwników. Rzut rożny wykona Juventus.

  • Pierre Kalulu (Juventus) próbuje posłać piłkę między obrońców, ale nie znajduje tam żadnego ze swoich kolegów z drużyny.

  • Czas na zmianę. Filip Kostic (Juventus) wchodzi, a Kenan Yildiz schodzi z boiska.

  • Francesco Coppola (Pisa) w twardej próbie sił, Juan Luca Sacchi odgwizdał faul. Juventus będzie wykonywać rzut wolny z okolicy linii bocznej boiska.

  • Samuel Iling Junior (Pisa) wrzuca piłkę w pole karne, jednak obrona przeciwnika wybija piłkę głową.

  • Podanie, które zagrał Samuel Iling Junior (Pisa) zostało przejęte. Mattia Perin zakończył tę akcję.

  • Trener zdecydował wprowadzić na boisko świeżego zawodnika. Teun Koopmeiners (Juventus) zastępuje świetnego zawodnika, jakim jest Khephren Thuram.

  • Luciano Spalletti zdecydował się na zmianę. Fabio Miretti (Juventus) wchodzi na boisko, schodzi Francisco Conceicao.

  • Czas na zmianę. Rafiu Durosinmi schodzi, a zastąpi go Samuel Iling Junior (Pisa).

  • Zmiana została dokonana. Arturo Calabresi schodzi z boiska, a wchodzi Filip Stojilkovic (Pisa).

  • Gol! Francisco Conceicao kopnął w kierunku pola karnego, gdzie Kenan Yildiz (Juventus) zachował zimną krew i spokojnie strzela w lewą stronę bramki. 3:0.

  • Pierre Kalulu (Juventus) rozgrywa piłkę w polu karnym i oddaje potężny strzał, ale na jego nieszczęście, piłka przelatuje obok lewego słupka. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Pisa.

  • Bremer (Juventus) za nieprzepisowe zachowanie zostaje ukarany żółtą kartką.

  • Fantastyczny blok obrońcy oznacza, że ​​rzut rożny, który wykonał Juventus, nie przyniósł im korzyści.

  • Francisco Conceicao (Juventus) dostaje dobre podanie w pole karne, ale jego strzał blokuje obrońca.

  • Juan Luca Sacchi pokazuje żółtą kartkę, Antonio Caracciolo (Pisa) ukarany za ostre zagranie.

  • Jeremie Boga (Juventus) zajął dobrą pozycję po podaniu w pole karne. Szybko, ale bardzo słabo strzela daleko od prawego słupka. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Pisa.

  • Michel Aebischer (Pisa) posyła obiecujące dośrodkowanie w pole karne, ale obrona przeciwników przejmuje piłkę.

  • Antonio Caracciolo (Pisa) wykonał ostry atak i Juan Luca Sacchi odgwizduje faul. Drużyna Juventus otrzymuje rzut wolny.

  • Gabriele Piccinini (Pisa) oddaje daleki strzał, ale strzela zbyt słabo, żeby dosięgnąć kolegi z drużyny i akcja zostaje przerwana przez jednego z obrońców.

  • Gol! Khephren Thuram (Juventus) strzela odbitą piłką nisko w sam środek bramki po tym jak piłka przebija się do niego w pole karne. Wynik 2:0.

  • Pierre Kalulu (Juventus) posyła piłkę dośrodkowując, jednak obrońca jest czujny i wybija ją.

  • Manuel Locatelli (Juventus) powinien uspokoić swój temperament, tego już za wiele! Okradł przeciwnika z piłki w bardzo lekkomyślny sposób, zmuszając sędziego Juan Luca Sacchi do sięgnięcia po gwizdek i zasygnalizowania faulu. Rzut wolny dla drużyny Pisa. Mogą posunąć się bliżej bramki.

  • Manuel Locatelli (Juventus) wypuścił piłkę do przodu, ale jeden z obrońców przeciął to podanie.

  • Zmiana. Mehdi Pascal Marcel Leris opuszcza boisko i zmienia go Juan Cuadrado (Pisa).

  • Marius Marin zostaje wycofany przez trenera. Zastępuje go Felipe Loyola (Pisa).

  • Trener dokonuje zmiany. Malthe Hojholt schodzi i zmienia go Gabriele Piccinini (Pisa).

  • Malthe Hojholt (Pisa) rozpoczął grę z rzutu wolnego po bezsensownym faulu. Sędzia Juan Luca Sacchi widział całą sytuację. Rzut wolny przy bocznej linii boiska dla drużyny Juventus.

  • Francisco Conceicao (Juventus) dostaje świetne podanie i marnuje wielką szansę po tym jak jego strzał mija bramkę tuż przy prawym słupku. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Pisa.

  • Gol! Andrea Cambiaso (Juventus) zmienia wynik na 1:0 główkując z bliska w sam środek bramki, po dobrym dośrodkowaniu, które wykonał Kenan Yildiz.

  • Francisco Conceicao (Juventus) omija przeciwników na swojej drodze, ale jeden z przeciwników reaguje poprawnie i wybija piłkę.

  • Pierre Kalulu (Juventus) decydując się na wysokie dośrodkowanie, próbuje zagrać do któregoś z kolegów z drużyny. Obrona przeciwników powstrzymuje zagrożenie i przejmuje piłkę.

  • Dośrodkowanie z rzutu wolnego z półdystansu, które zagrywa drużyna Juventus, zostaje przechwycone przez jednego z obrońców.

  • Juan Luca Sacchi wyciąga żółtą kartkę, którą dostaje Mehdi Pascal Marcel Leris (Pisa). Nie powinien być zaskoczony po takim mocnym ataku.

  • Pierre Kalulu (Juventus) nieudanie próbuje podać w pole karne, ale podanie zostaje odcięte.

  • Federico Gatti (Juventus) kończy swoją grę. Lloyd Kelly wchodzi na drugą połowę.

  • W przerwie trener zdecydował się na zmianę. Jeremie Boga wchodzi na boisko, a schodzi Jonathan David (Juventus).

  • Juan Luca Sacchi zagwizdał i zaczęła się druga połowa.

  • To by było na tyle w pierwszej połowie. Sędzia gwiżdże i zawodnicy kierują się w stronę szatni.

  • Francisco Conceicao (Juventus) pokazuje genialną indywidualną grę, dostaje się w pole karne i oddaje świetny strzał. Jego obiecująca próba zostaje jednak udaremniona przez jednego z obrońców.

  • Sędzia pokazuje 1 min. doliczonego czasu.

  • Podanie, które zagrał Weston McKennie (Juventus) zostało przejęte. Nicolas Andrade zakończył tę akcję.

  • Andrea Cambiaso (Juventus) posyła piłkę z rzutu wolnego w pole karne, ale zostaje łatwo wybita.

  • Żółtą kartkę za blok wślizgiem otrzymuje Marius Marin (Pisa). Juan Luca Sacchi nie wahał się podejmując tę decyzję.

  • Manuel Locatelli (Juventus) dobiega do dobrze podanej piłki i próbuje szczęścia z krawędzi pola karnego, ale piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Pisa.

  • Francisco Conceicao (Juventus) decyduje się przyspieszyć grę wykonując krótki rzut rożny.

  • Francisco Conceicao (Juventus) chciał się przedrzeć na wolne pole, ale przeciwnicy wyjaśniają sytuację. Sędzia podnosi chorągiewkę. Rzut rożny wykonywać będzie Juventus.

  • Mehdi Pascal Marcel Leris (Pisa) odbiera piłkę z rzutu rożnego i strzelając próbuje swojego szczęścia, ale jeden z obrońców wchodzi i blokuje jego strzał.

  • Rzut rożny. Michel Aebischer (Pisa) podchodzi, żeby wykonać rzut rożny. Wygląda na to, że wrzuci piłkę w pole karne.

  • Mehdi Pascal Marcel Leris (Pisa) podaje w pole karne, ale jego próba jest udaremniona. Precyzyjne przejęcie drużyny przeciwnej.

  • Kenan Yildiz (Juventus) prawie stwarza szansę, ale próba podania koledze długiej piłki nie udaje się.

  • Francisco Conceicao (Juventus) podaje w pole karne, jednak jest powstrzymany przez obronę.

  • Piłka zostaje przejęta po tym jak, Kenan Yildiz (Juventus) próbował przejść, dryblując pomiędzy zawodnikami drużyny przeciwnej.

  • Samuele Angori (Pisa) próbuje podać piłkę dalej do kolegi, ale piłkę blokuje obrońca.

  • Rzut rożny wykonał Michel Aebischer (Pisa), został on wybity przez obronę.

  • Manuel Locatelli (Juventus) fauluje. W końcu zasygnalizował to sędzia Juan Luca Sacchi. Pisa ma okazję. Mają rzut wolny.

  • Andrea Cambiaso (Juventus) posyła płaskie podanie w pole karne, ale obrona szybko reaguje w celu uniknięcia zagrożenia.

  • Jonathan David (Juventus) wbija piłkę w pole karne, jednak jego strzał zostaje zablokowany przez obrońców.

  • Stefano Moreo (Pisa) miał dobrą okazję po tym jak przejął dośrodkowanie zza linii bocznej pola karnego, ale jego strzał głową nie był dokładny i piłka poleciała wysoko nad poprzeczkę. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Juventus.

  • Khephren Thuram (Juventus) na krawędzi pola karnego wspaniale kontroluje trudne podanie i bez wysiłku wyśmienicie strzela nisko na bramkę, ale bramkarz jakoś to wybronił.

  • Kolejna próba przebicia się, którą podejmuje Kenan Yildiz (Juventus), zostaje zażegnana przez obronę.

  • Manuel Locatelli (Juventus) nie przedarł się do piłki w polu karnym, posłanej górą z dośrodkowania. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Pisa.

  • Juventus prezentują piękną pracę zespołową. Po kilku krótkich podaniach z pierwszej i powrotnych, przeczekali rozciągając obronę przeciwników i szybko wykorzystali lukę.

  • Powinien to trafić! Jonathan David (Juventus) odebrał krótkie podanie głęboko w polu karnym, ale za długo zbierał się do wykonania strzału, pozwalając obrońcy na jego zablokowanie.

  • Samuele Angori (Pisa) wrzucił piłkę z rzutu rożnego, ale dobrze ustawiony Mattia Perin dobrze odczytał tor jej lotu i złapał ją w rękawice.

  • Mehdi Pascal Marcel Leris (Pisa) zmarnował okazję, posyłając niedokładne podanie w pole karne, które zostało zablokowane przez obronę przeciwników. Rzut rożny uzyskuje Pisa.

  • Francisco Conceicao (Juventus) pięknie przejmuje podanie w pole karne. Kieruje niski strzał w stronę lewego słupka. Bramkarz rzuca się nisko i zatrzymuje piłkę.

  • Manuel Locatelli (Juventus) wyskoczył do precyzyjnego dośrodkowania ponad obronę przeciwnika i oddał strzał główką w kierunku bramki. Jego akcja, skierowana na środek bramki, zostaje udaremniona dzięki bezproblemowej obronie, którą wykonał Nicolas Andrade!

  • Juventus wykonuje krótki rzut rożny.

  • Kenan Yildiz (Juventus) otrzymuje dobre podanie tuż za linią pola karnego, oddaje strzał z obiecującej pozycji, ale jego próba zostaje udaremniona przez obrońcę. Piłka wyleciała poza linię końcową. Juventus może wykonać rzut rożny.

  • Francisco Conceicao (Juventus) przejmuje podanie w polu karnym i oddaje strzał, który zostaje wspaniale zablokowany przez obrońcę.

  • Pierre Kalulu (Juventus) wykonuje podkręcone dośrodkowanie w pole karne, jednak zbyt blisko bramkarza. Nicolas Andrade przechwytuje piłkę.

  • Khephren Thuram (Juventus) po odebraniu podania na skraju pola karnego, znajduje się w bardzo obiecującej pozycji. Jego strzał przelatuje tuż obok prawego słupka. Co za okazja! Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Pisa.

  • Francisco Conceicao (Juventus) próbuje wbić piłkę w pole karne. Posyła płaskie podanie, jednak obrona przeciwnika blokuje je i przejmuje piłkę.

  • Zawodnicy drużyny Juventus wykonują błyskotliwe krótkie podania i wspaniale kierują piłką na boisku. Czekają, aż obrona przeciwników się otworzy, aby wejść szybko w lukę między nimi.

  • Rafiu Durosinmi (Pisa) w polu karnym wyskakuje do piłki z rzutu rożnego głową strzela nisko na lewą stronę bramki, ale bramkarz zadziwiająco broni.

  • Samuele Angori (Pisa) posyła piłkę z rzutu rożnego, jednak atak zostaje przerwany.

  • Mehdi Pascal Marcel Leris (Pisa) popisał się piękną akcją. Dobrze przyjął piłkę, spojrzał na bramkę i strzelił z granicy pola karnego. Mógł to być nieprzyjemny strzał do obrony, ale piłka jedynie odbiła się od jednego z obrońców i powędrowała z dala od bramki. Pisa uzyskuje rzut rożny.

  • Pierwsza połowa dzisiejszego meczu właśnie się zaczyna.

  • Zawodnicy są już na boisku i Juventus będzie rozpoczynać.

  • Juan Luca Sacchi został wyznaczony do dzisiejszej gry i postara się sędziować sprawiedliwie i nie popełniać błędów.