• Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kristopher Vida.

• Rymaniak faulował Conrado w okolicy własnego pola karnego.

• Schodzi z boiska Jaroslav Mihalik, a za niego wchodzi Conrado Buchanelli Holz.

• Kolejna próba Paixao z dystansu! Tym razem jednak znacznie przestrzelił.

• Alves zacentrował z lewej strony, ale obrońcy byli na posterunku.

• Schodzi z boiska Patryk Sokołowski , a za niego wchodzi Tom Hateley.

• Fatalna strata Borkały. Paixao wziął mu piłkę, podbiegł do linii pola karnego i wewnętrzną częścią stopy posłał piłkę tuż przy słupku!

• Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Flavio Paixao!

• Jego strzał z bliskiej odległości świetnie obronił jednak Alomerović.

• Pias szuka wyrównania! Borkała mógł zaliczyć "wejście smoka"!

• Schodzi z boiska Tymoteusz Klups , a za niego wchodzi Remigiusz Borkala.

• Mladenović dośrodkował w pole karne, Mihalik zgrał bez przyjęcia do Ze Gomesa, a ten mimo bliskiej obecności obrońcy wpakował piłkę do siatki!

• Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ze Gomes.

• Mistrzowie Polski dobrze się jednak bronią.

• Aut dla Lechii w środkowej strefie boiska.

• Snajper Piasta huknął w woleja, trafił jeszcze w plecy Nalepy i obił obramowanie bramki!

• Ależ szansa dla Piasta!

• Paixao popracował we własnym polu karnym. Kolejny korner Piasta.

• Rzut rożny dla przyjezdnych.

• Lechia w ataku pozycyjnym.

• Sokołowski faulował Paixao w środku pola.

• Lechia spokojnie rozgrywa piłkę.

• Sędzia rozpoczął druga połowę.

• Zdobyła nawet bramkę, która jednak została anulowana, bo na spalonym był Mihalik.

• Do przerwy mamy więc 0-0, choć to Lechia była w pierwszej połowie stroną dominującą.

• Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.

• Sędzia doliczył minutę.

• Składna akcja Lechii! Tobers wymienił piłkę z Tobersem, Mihalik podał w pole karne... Paixao był o krok, by trącić piłkę i wpakować ją do siatki!

• Mladenović z dystansu. Nie była to jednak najlepsza próba. Broni Szmatuła.

• Kolejny strzał Nalepy! Znów broni Szmatuła!

• Sędzia odgwizdał spalonego!

• Fantastycznie złożył się do strzału, uderzył z powietrza po ziemi, wyprowadzając Lechię na prowadzenie!

• Mladenović znajdował się w polu karnym sam, bez krycia!

• Świetne dośrodkowanie aktywnego w pierwszej połowie Mihalika!

• Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Filip Mladenović!

• Ponownie Alves! Zawodnik Piasta uderzył efektownie z powietrza, piłka odbiła się od murawy i sprawiła nieco problemów Alomeroviciovi, ale złapał futbolówkę.

• Alves zagrał zewnętrzną częścią stopy w pole karne Lechii. Obrońcy byli jednak na posterunku.

• Niezła akcja Lechii! Ze Gomes uruchomił Paixao, ale Szmatuła uprzedził pędzącego w stronę piłki Portugalczyka.

• Kirkeskov zagrał przed pole karne do Tuszyńskiego. Snajper Piasta uderzył, ale zrobił to niecelnie, tak jak w pierwszych minutach meczu.

• Piast po przejęciu ruszył do kontry. Rymaniak wdał się w drybling, wbiegając w pole karne, ale jego strzał został zblokowany. Poza tym sędzia odgwizdał spalonego.

• Mladenović podłączył się do akcji ofensywnej! Zbiegł z lewej flanki do środka i zagrywał w pole karne, ale Czerwiński ponownie był na posterunku.

• Niedokładne podanie Ze Gomesa, Czerwiński przejął piłkę.

• Mihalik znów zdecydował się na indywidualną akcję, ale stracił piłkę.

• Kirkeskov zdołał jednak uprzedzić rywala, zagrywając głową do swojego bramkarza.

• Rzut rożny dla gliwiczan.

• Flavio przebywa poza murawą, miał problemy z obuwiem.

• Alves z piłką w polu karnym! Podciął ją w kierunku dalszego słupka, ale nie trafił w światło bramki, a nie było tam jego partnerów.

• Piast rozgrywał piłkę na swojej połowie. Lechia zaatakowała rywala wysokim, acz nieskutecznym pressingiem.

• Stoper próbował zaskoczyć Szmatułę strzałem głową sprzed pola karnego. Uderzył celnie w okienko, ale golkiper Piasta sparował piłkę nad poprzeczką.

• Piękne, techniczne uderzenie Nalepy!

• Centra Fili, wybijają piłkę obrońcy, ale Lechia utrzymuje się przy piłce.

• Mihalik zagrywał prostopadle do Flavio, ale Portugalczyk nie ruszył nawet do piłki.

• Ze Gomes szukał szczęścia z dystansu, ale uderzył lekko i niecelnie.

• Skutecznie obronił się Piast, choć piłka dwukrotnie była zagrywana w pole karne.

• Odpowiedź Piasta - Alves przedarł się lewą flanką w pole karne, ale niecelnie centrował.

• Mihalik przebiegł wzdłuż połowy pola karnego i oddał strzał - broni Szmatuła!

• Lechia znów w ataku!

• Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Lipski uderzał głową i był bliski szczęścia - obił poprzeczkę!

• Po odbiorze w środku pola, gdańszczanie kilkoma podaniami przenieśli się pod pole karne Piasta.

• Kolejne przewinienie. Tym razem Malocza powalił wślizgiem Alvesa.

• Nalepa faulował Tuszyńskiego podczas pojedynku o górną piłkę.

• Arbiter odgwizdał spalonego. Grę wznowią mistrzowie Polski.

• Aut dla Lechii w okolicach pola karnego Piasta.

• Miał trochę miejsca, ale znacząco chybił.

• Pierwsza szansa Piasta! Klupś zagrał w polu karnym do Tuszyńskiego, który po przyjęciu oddał strzał!

• Piłkarze Lechii przechwycili piłkę i spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.