Miedź Legnica - Legia Warszawa

2 : 2

10.04.2023 20:00 - 22:00

• Koniec meczu. Miedź Legnica zremisowała z Legią Warszawa 2-2. "Legioniści" stracili dzisiaj cenne punkty, bowiem nie wykorzystali potknięcia Rakowa. Dziękujemy za uwagę.

• Ta sytuacja była sprawdzana, ale na pozycji spalonej był Narsingh, którego strzał dobił Matynia.

• Matynia trafił do siatki, ale była pozycja spalona!

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Muciego, piłkę pewnie złapał Abramowicz.

• Ribeiro leży teraz na murawie i jest opatrywany.

• Dominguez za faul na Ribeiro także dostał ósmą żółtą kartkę w tym sezonie i nie zagra w kolejnym meczu ze Stalą Mielec.

• Żółtą kartkę otrzymuje Maxime Dominguez.

• Ósma żółta kartka dla Mijuskovicia, który domagał się teraz rzutu karnego dla Miedzi. Obrońca Miedzi nie zagra w kolejnym meczu.

• Żółtą kartkę otrzymuje Nemanja Mijusković.

• Josue trafił pod poprzeczkę, blisko środka bramki, myląc golkipera.

• Matynia zagrał piłkę ręką, będzie rzut karny dla Legii!

• Arbiter sprawdza, czy zawodnik gości nie zagrał ręką w polu karnym.

• Schodzi z boiska Chuca, a za niego wchodzi Santiago Naveda.

• Schodzi z boiska Dimitar Velkovski, a za niego wchodzi Hubert Matynia.

• Arbiter doliczył do drugiej połowy co najmniej dziesięć minut.

• Kolejna przerwa w grze, tym razem spowodowana kontuzją. Z pewnością sporo minut doliczy sędzia.

• Gra została wznowiona.

• Kibice Miedzi odpalili race. Przerwa w grze.

• Żółtą kartkę otrzymuje Yuri Ribeiro.

• Carlitos upadł na murawę, ale okazało się, że ostatecznie to on faulował. Na dodatek żółtą kartkę za protesty otrzymał Ribeiro.

• Schodzi z boiska Bartosz Slisz, a za niego wchodzi Jurgen Celhaka.

• Schodzi z boiska Tomas Pekhart, a za niego wchodzi Maciej Rosołek.

• Prostopadłe podanie Ribeiro w kierunku Pekharta, który nie zrozumiał intencji podającego.

• 5.797 widzów na stadionie w Legnicy.

• Schodzi z boiska Dawid Drchal, a za niego wchodzi Giannis Masouras.

• "Wojskowi" zepchnęli Miedź na własną połowę, ale czasu już coraz mniej.

• 3-3 w strzałach celnych. Natomiast 12-3 w strzałach na korzyść Legii.

• Schodzi z boiska Angelo Henriquez, a za niego wchodzi Luciano Narsingh.

• Prostopadłe podanie Carlitosa do Pekharta, którego skutecznie asekurował jednak Niewulis.

• Slisz oddał mocny strzał z nieprzygotowanej pozycji, wysoko ponad bramką.

• Goście nadal mają inicjatywę jeśli chodzi o posiadanie piłki. Trudno jednak o sytuację.

• Schodzi z boiska Bartosz Kapustka, a za niego wchodzi Paweł Wszołek.

• Schodzi z boiska Makana Baku, a za niego wchodzi Paweł Wszołek.

• Schodzi z boiska Ernest Muci, a za niego wchodzi Carlitos.

• Schodzi z boiska Maik Nawrocki, a za niego wchodzi Artur Jędrzejczyk.

• Strzał Muciego zza pola karnego. Abramowicz świetnie sparował piłkę!

• Mladenović uderzył w polu karnym, ale trafił w nogi obrońców.

• Zespół ze stolicy próbuje zaatakować, ale jak na razie gospodarze skutecznie grają w defensywie.

• Velkovski świetnie dograł piłkę na piąty metr. Chuca zdołał zgubić Mladenovicia i z pięciu metrów umieścił piłkę w siatce.

• Goooooooooooool! Chuca!

• Mocny strzał Chucy z rzutu wolnego. Hładun skutecznie sparował piłkę.

• Nawrocki otrzymał czwartą żółtą kartkę w sezonie, co oznacza, że nie zagra w meczu z Lechem Poznań.

• Żółtą kartkę otrzymuje Maik Nawrocki.

• Legia rozpoczęła drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Miedź remisuje z Legią 1-1. To póki co jest z pewnością niespodzianka. Po przerwie zapraszamy na dalszą część emocji.

• Techniczny strzał Josue tuż obok bramki! Pekhart utrudniał jednak golkiperowi interwencję, a był na pozycji spalonej.

• Josue uderzył z osiemnastu metrów tuż nad murem, w krótki róg. Abramowicz próbował ręką odbić piłkę, ale spóźnił się z interwencją. To był naprawdę precyzyjny i dobry strzał!

• Goooooooooooool! Josue!

• Żółtą kartkę otrzymuje Jurich Carolina.

• Muci próbował mijać Carolinę, który sfaulował go tuż przed polem karnym. Żółta kartka dla zawodnika Miedzi, który nie zagra w kolejnym meczu.

• Baku do Mladenovicia, który długo zwlekał ze strzałem, aż w końcu chciał podać piętą, co okazało się złym wyborem.

• Dośrodkowanie Muciego, jednak Drachal zdołał skutecznie interweniować.

• 1-1 w strzałach celnych.

• Legia konstruuje kolejne ataki pozycyjne, z których na razie niewiele wynika.

• Skutecznie grają jak na razie gospodarze, którzy nie doprowadzają rywali do sytuacji.

• Katastrofalny błąd Legii w wyprowadzeniu piłki. Nawrocki niedokładnie podał do Hładuna, któremu odskoczyła futbolówka. Wykorzystał to Henriquez, który podał do Domingueza. Strzał tego ostatniego poszedł po nodze Ribeiro i lobem wpadł do siatki.

• Goooooooooooool! Maxime Dominguez!

• Centra Mlednovicia, Pekhart głową przymierzył tuż obok słupka!

• 68% do 32% posiadania piłki na korzyść Legii.

• Tront wślizgiem zaatakował Josue. Otrzymał drugą żółtą kartkę w tym sezonie.

• Żółtą kartkę otrzymuje Damian Tront.

• Niezłe dośrodkowanie w pole karne, ale znakomicie interweniuje Ribeiro.

• Miedź przechwyciła piłkę na swojej połowie i próbuje zawiązać akcję. Henriquez walczył z obrońcami i upadł w polu karnym. Nie było jednak faulu.

• Podanie Josue z rzutu wolnego do Pekharta. Rosły napastnik został jednak powstrzymany.

• Próbują sforsować defensywę Miedzi goście, ale jak na razie jest im trudno o sytuacje.

• Henriquez wyszedł sam na Hładuna, ale przegrał ten pojedynek! Jak się okazało i tak był na pozycji spalonej.

• Strzał Kapustki zza "szesnastki", jednak wyraźnie nad bramką.

• Slisz próbował rozegrać akcję z Baku, ale niezrozumieli się obaj zawodnicy.