Raków Częstochowa - Stal Mielec

2 : 1

25.10.2020 15:00 - 17:00

• Koniec! Protestują jeszcze mielczanie domagając się rzutu rożnego, ale to już po wszystkim! Zwycięstwo Rakowa!

• Strzał Forsella pod poprzeczkę broni Szumski!

• Żółtą kartkę otrzymał Tomas Petrasek za faul na Tomczyku.

• Trwa trzecia z czterech doliczonych minut.

• Wrzutka Forsella w stronę Zawady, ale niedokładna.

• Faulował Fran Tudor rywala pod linią boczną.

• Wrzutka Domańskiego na głowę Tomasiewicza i... piłka leci obok bramki.

• Jakub Wróbel faulowany przez Wilusza. Rzut wolny dla Stali blisko pola karnego.

• Raków Częstochowa. Schodzi: David Tijanić. Wchodzi: Piotr Malinowski.

• Raków Częstochowa. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

• Raków nie jest już w stanie wyłączyć rywali wysokim pressingiem.

• Raków Częstochowa. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Oskar Zawada.

• Faul Mateusza Żyry zatrzymuje ten szalony fragment.

• I od razu odpowiedź. Mocny strzał Sapały odbija Strączek.

• Gol! Strzelił Ivi Lopez. Ależ fantastyczny gol Hiszpana po strzale z rzutu wolnego! 2:0!

• Zderzyli się głowami Prokić i Piątkowski w polu karnym Rakowa. Będzie przerwa w grze.

• Oba zespoły bez zmian przystąpiły do drugiej części gry.

• Żółtą kartkę otrzymał Szymon Stasik.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania.

• Artur Aluszyk zakończył pierwszą część spotkania.

• ...ale jeszcze niepostrzeżenie Poletanović zagrał wysoką piłkę do Lopeza. Wszyscy się cofnęli, aż tu nagle wybiegł Ivi Lopez. Minimalnie się pomylił Hiszpan.

• Dośrodkowanie Sapały w poszukiwaniu Lopeza wybijają obrońcy. Poprawkę również.

• Świetna piłka do Gutkovskisa w pole karne, w ostatniej chwili zdjął mu ją z nogi Szymon Stasik.

• Żółtą kartkę otrzymał Igor Sapała.

• Gra wznowiona, a po chwili faul Poletanovicia. Od rzutu wolnego na własnej połowie rozpoczyna Stal.

• Prokić nieszczęśliwie trafił łokciem w nos Petraska. Mamy przerwę w grze.

• Kolejny raz dobrze interweniuje Strączek przy próbie dośrodkowania piłki w jego pole karne.

• Blokowany strzał Iviego Lopeza z pola karnego. Częstochowianie znów przycisnęli.

• Fran Tudor został trochę zniszczony interwencją obrońców. Ma pretensje, że arbiter nie pokazał, że od autu na wysokości pola karnego Stali nie wznowi jego zespół.

• Pierwsze pół godziny pod dyktando Rakowa, co zostało udokumentowane bramką. I niewykluczone, że będą następne.

• Znów ruszył Getinger, ale z pomocą przyszli obrońcy. A wszystko wyjaśnił wybiciem piłki Szumski.

• Gol! Strzelił Ivi Lopez. Asystował mu Marko Poletanović.

• Raz jeszcze strzał i raz jeszcze rzut rożny. Rośnie liczba stałych fragmentów wykonywanych przez Raków.

• Wrzutka na głowę Petraska, ale ten dobrze pilnowany.

• Z dystansu przymierzył Sapała. Piłka wychodzi za linię końcową, ale dotyka nogi jednego z obrońców.

• Jakub Szumski wyłapuje kolejne dośrodkowanie mielczan.

• Znów szarża prawą stroną Getingera, ale radzą sobie w obronie "gospodarze".

• Był rzut rożny, ale za mocno wykonany. Żaden z piłkarzy Stali nie miał szansy, by doskoczyć do tej piłki.

• Strzał Dadoka odbity od jednego z piłkarzy w czerwono-niebieskim stroju.

• Wrzut z autu, poszukiwanie górną piłką Stasika. Czujnie i skutecznie interweniują obrońcy Rakowa.

• Raków podszedł wysokim pressingiem. Problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy mają mielczanie.

• Długa piłka za plecy obrońców w poszukiwaniu Tijanicia. Połapali się obrońcy z Mielca.

• Dośrodkowanie Kuna z lewej strony na głowę Gutkovskisa. Obok bramki uderzył napastnik Rakowa.

• Stal miała rzut wolny z gatunku tych, które nic nie dają. I tak też było teraz.

• Wrzutka Domańskiego z rzutu rożnego. Jakoś (nie widzieliśmy dokładnie, bo świeciło w oczy słońce) częstochowianie wybili tę piłkę.

• Szarża Andreji Prokicia zakończona popularnym "niedźwiedziem" piłkarza Stali z Tomasem Petraskiem. Faul Serba w ataku.

• Domański na prawej stronie mocno pilnowany przez Wilusza.

• Wrzutka z lewej strony Szymona Stasika wylatuje poza boisko.