1 : 0

29.01.2023 17:30 - 19:30

Relacja na żywo

obrazek

• Koniec meczu. Wisła miała okazję z rzutu karnego, aby chociaż zremisować ten mecz. Dominik Furman nie wykorzystał jednak "jedenastki". Ostatecznie to Lechia wygrała 1-0 i opuszcza strefę spadkową. Dziękujemy za uwagę.

• Została ostatnia minuta, tymczasem Kuciak rozpoczyna grę od rzutu wolnego.

• Coraz mniej czasu mają płocczanie, który zepchnęli gospodarzy do defensywy.

• Warchoł znalazł się w polu karnym, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

• Arbiter przedłużył drugą połowę o co najmniej siedem minut.

• Schodzi z boiska Ilkay Durmus, a za niego wchodzi David Stec.

• Davo próbował miękkiego dośrodkowanie, ale piłkę ostatecznie złapał Kuciak.

• Furman huknął mocno nad poprzeczką. Pomocnik gości zaprzepaścił znakomitą sytuację!

• Dominik Furman marnuje rzut karny!

• Sezonienko powalił na murawę Wolskiego i arbiter podyktował rzut karny.

• Schodzi z boiska Conrado, a za niego wchodzi Kacper Sezonienko.

• Schodzi z boiska Mateusz Szwoch, a za niego wchodzi Radosław Cielemęcki.

• Rasak przymierzył z dystansu, ale dość znacznie obok słupka.

• Pietrzak dośrodkował z rzutu rożnego. Kamiński z problemami zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• Schodzi z boiska Kristian Vallo, a za niego wchodzi Damian Rasak.

• Schodzi z boiska Marco Terrazzino, a za niego wchodzi Jan Biegański.

• Schodzi z boiska Aleksander Pawlak, a za niego wchodzi Davo.

• Schodzi z boiska Marko Kolar, a za niego wchodzi Damian Warchoł.

• Schodzi z boiska Mateusz Lewandowski, a za niego wchodzi Martin Sulek.

• Centrostrzał w wykonaniu Vallo nie był celny.

• Vallo był na boku pola karnego, uderzył, ale nie dość, że był na pozycji spalonej, to i tak został zablokowany.

• Wisła próbuje nieco mocniej zaatakować i wyrównać.

• Szwoch otrzymał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie co oznacza, że nie zagra w kolejnym meczu.

• Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Szwoch.

• Terrazzino świetnie przymierzył z dystansu. Piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole. Znakomicie wykorzystał to Zwoliński, który uniknął pozycji spalonej i głową trafił do siatki.

• Goooooooooooool! Łukasz Zwoliński!

• Szwoch zagrał długiem podaniem w kierunku Kolara, ale za mało precyzji było w tym zagraniu.

• Conrado próbował dograć w pole karne do Gajosa, ale za bardzo "przeciągnął" to dośrodkowanie.

• Tobers przymierzył z dystansu. Kamiński zdołał odbić piłkę do boku.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Po co najwyżej średniej pierwszej połowie, Lechia zasłużenie remisuje z Wisłą Płock 0-0. Na drugą połowię zapraszamy po przerwie.

• Wolski pojedynkował się z dwoma rywalami na lewej stronie boiska, ale stracił piłkę. W odpowiedzi Zwoliński wyłożył piłkę na jedenasty metr, ale Vallo przytomnie interweniował.

• Płaskie podanie Conrado w pole karne, jednak defensorzy nie dali się zaskoczyć.

• Zwoliński próbował uderzenia na bramkę rywala, ale zdecydowanie za lekko, aby zaskoczyć golkipera.

• Wolski wstrzelił piłkę z ostrego kąta. Ta zatrzymała się jednak na nodze obrońcy.

• Wrzutka Lewandowskiego w pole karne, ale jak na razie defensywa gospodarzy nie daje się zaskoczyć.

• Wolski znowu spróbował strzału zza pola karnego, ale tym razem przymierzył tuż nad poprzeczką.

• Szwoch także wrzucił piłkę w obrębie "szesnastki", ale przytomnie zachował się Nalepa.

• Centra Furmana w pole karne z rzutu rożnego, z którą poradzili sobie defensorzy.

• Conrado ruszył lewą stroną boiska, ale zbyt nisko dośrodkował.

• Szwoch próbował prostopadłego podanie w pole karne, ale zrobił to niecelnie.

• 52% do 48% posiadania piłki na korzyść Lechii.

• Dośrodkowanie Durmusa w pole karne, pewnie wyłapał Kamiński.

• Teraz to "Nafciarze" próbują nieco dłużej przytrzymać piłkę w rozegraniu.

• Mocno dokręcona piłka Pietrzaka z rzutu rożnego, jednak Kamiński przytomnie i dobrze interweniował.

• Sporo fauli. Tym razem Rzeźniczak wślizgiem staranował Zwolińskiego.

• Lechia próbuje nieco wciągnąć Wisłę na swoją połowę boiska.

• Wolski zdecydował się na uderzenie tuż zza pola karnego. Kuciak dość niepewnie odbił piłkę przed sienie. Próbował dobijać to Kolar, ale i tak był na pozycji spalonej.

• "Biało-zieloni" na początku tego pojedynku są bardziej aktywni i częściej są przy piłce.

• Niepewna interwencja Kapuadiego, jednak dość szczęśliwa.

• Gajos wślizgiem nieprzepisowo zatrzymał na środku boiska Furmana, który mocno ucierpiał. Tym razem obyło się bez żółtej kartki.

• Spokojne tempo gry od początku tego spotkania. Lechia próbuje rozgrywać atak pozycyjny.