Lech Poznań - Vikingur Reykjavik

4 : 1

11.08.2022 20:30 - 22:30

• Koniec meczu.

• Zawodnik Lecha dostał świetnie podanie w szesnastce. Minął bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce.

• Goooooooooooool! Afonso Sousa!

• Uderzenie Sousy zostało ręką zatrzymane przez Atlasona. Sędzia wskazał na "wapno".

• Żółtą kartkę otrzymuje Arnor Gudjohnsen

• Sousa mógł zamknąć ten mecz! Znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał go pokonać. Dobitka Skórasia wylądowała nad poprzeczką.

• Daleka piłka do Skórasia. Nic z tej akcji nie będzie - zawodnik Lecha był na spalonym.

• Czerwoną kartkę otrzymuje Julius Magnusson

• Sousa był faulowany w walce o piłkę. Szansa dla Lecha, by powrócić do ustawienia i uspokoić grę.

• Od środka rozpoczął Vikingur.

• Lech za sprawą trafienia Marchwińskiego w 96. minucie jest bliżej IV rundy Ligi Konferencji.

• Dagerstahl znalazł trochę miejsca przed polem karnym rywali. Zdecydował się na strzał. Słaby strzał nie mógł zaskoczyć bramkarza Vikingura.

• Arbiter doliczył dwie minuty do 1. części dogrywki.

• Żółtą kartkę otrzymuje Alan Czerwiński

• Dośrodkowanie Djuricia zostało zablokowane. Rzut rożny dla Vikingura.

• Zablokowanie Djuricia zostało zablokowane. Rzut rożny dla Vikingura.

• Schodzi z boiska Mikael Ishak, a za niego wchodzi Filip Szymczak

• Schodzi z boiska Pedro Rebocho, a za niego wchodzi Barry Douglas

• Djurić znalazł się z piłką w polu karnym Lecha. Minął rywala i zdecydował się na uderzenie po ziemi. Defensor Lecha zdołał zablokować ten strzał.

• Djurić znalazł się z piłką w polu karnym Lecha. Minął rywala i zdecydował się na uderzenie po ziemi. Defensor Lecha zdołał zablokować uderzanie.

• Skóraś wycofał piłkę przed pole karne do Marchwińskiego. Ten zdecydował się na uderzenie zza szesnastki. Bramkarz gości miał piłkę na rękawicy, ale nie zdołał jej odbić.

• Goooooooooooool! Filip Marchwiński!

• Dalekie zagranie na lewe skrzydło do Djuricia. Zawodnik Vikingura nie zdołał opanować piłki, zanim ta opuściła boisko.

• Rebocho dośrodkował w pole karne w poszukiwaniu Marchwińskiego. Defensor gości zdołał uprzedzić Polaka.

• Od środka rozpoczął Lech Poznań.

• Lech skompromitował się w drugiej połowie. Miał sporo okazji, by zamknąć rywalizację w tym dwumeczu, jednak porażał brakiem skuteczności. Vikingur w ostatniej akcji drugiej połowy pokazał, jak powinno się wykorzystywać okazje bramkowe.

• Niewykorzystane okazje się lubią mścić i tak się stało tym razem! Daniel Djurić wytrzymał nerwy i umieścił piłkę w siatce Lecha. To oznacza tylko jedno - przed nami dogrywka!

• Goooooooooooool! Danijel Djuric!

• Ishak dostał piłkę na prawym skrzydle. Wbiegł z nią w pole karne i oddał strzał, ale został przyblokowany. Piłka spadła pod nogi Sousy, którego uderzenie wylądowało minimalnie obok bramki Vikingura.

• Arbiter doliczył pięć minut do końca spotkania.

• Vikingur już nie ma nic do stracenia. Goście wychodzą wysoko, bo odważnie i ryzykują nadzianie się na kontrę.

• Żółtą kartkę otrzymuje Filip Marchwiński

• Schodzi z boiska Joao Amaral, a za niego wchodzi Afonso Sousa

• Żółtą kartkę otrzymuje Michał Skóraś

• Kolejna świetna okazja Amarala. Wpadł z piłką w pole karne i oddał strzał. Piłka wylądowała wysoko nad bramką. To powinien być gol!

• kolejna świetna okazja Amarala. Wpadł z piłką w pole karne i oddał strzał. Piłka wylądowała wysoko nad bramką. To powinien być gol!

• Amaral świetnie wypatrzył Ishaka w polu karnym. Ten zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale trafił w słupek.

• Djurić oddał kąśliwy strzał z rzutu wolnego, jednak Bednarek nie dał się pokonać.

• Pereira faulował rywala na tuż przed linią pola karnego. Świetna okazja dla gości na zdobycie gola.

• Żółtą kartkę otrzymuje Joel Pereira

• Żółtą kartkę otrzymuje Radosław Murawski

• Żółtą kartkę otrzymuje Arnar Gunnlaugsson

• Schodzi z boiska Viktor Andrason, a za niego wchodzi Thordur Ingason

• Z kontra wychodzi Lech. Skóraś świetnie wypatrzył Ishaka przed polem karnym. Ten wpadł z piłką w szesnastkę i oddał strzał. Świetną paradą popisał się golkiper rywala.

• Djurić znalazł się z piłką w polu karnym Lecha Poznań. Oddał strzał. Piłka po rykoszecie wylądowała tuż obok lewego słupka bramki Bednarka. Rzut rożny dla Vikingura.

• Schodzi z boiska Kristoffer Velde, a za niego wchodzi Nika Kvekveskiri

• Pereira brzydko zaatakował rywala. Rzut wolny dla Vikingura na połowie Lecha.

• Żółtą kartkę otrzymuje Julius Magnusson

• Rebocho umiejętnie dorzuca z lewego skrzydła. Żaden z partnerów nie zdołał zamknąć akcji.

• Agnarsson zagrał niebezpiecznie wzdłuż bramki Bednarka. Defensor Lecha zdołał oddalić niebezpieczeństwo.

• Agnarsson zagrał niebezpiecznie wzdłuż bramki Bednarka. Defensor Lecha zdołał wyjaśnić niebezpieczeństwo.

• Czerwiński wyparzył Ishaka. Ten spróbował z powietrza przelobować bramkarza rywali. Piłka wylądowała nieznacznie nad poprzeczką.

• Uderzenie Poznaniaków z rzutu wolnego zostało zablokowane. Rzut rożny dla Lecha.

• Żółtą kartkę otrzymuje Helgi Gudjonsson

• Dalekie zagranie przed pole karne do Skórasia. Ten przyjął piłkę, umiejętnie się zastawił i wywalczył rzut wolny z dwudziestego metra.

• Schodzi z boiska Antonio Milić, a za niego wchodzi Filip Dagerstal

• Antonio Milić kontuzjowany!

• Milić leży na murawie. Pomoc medyczna weszła na boisko. Konieczna będzie zmiana.

• Schodzi z boiska Helgi Gudjonsson, a za niego wchodzi Danijel Djuric

• Bez zmian w zespole Lecha Poznań.

• Schodzi z boiska Logi Tomasson, a za niego wchodzi David Atlason

• Od środka rozpoczęli goście.

• Piłkarze powracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Lech odrobił straty z nawiązką! Choć początkowo to Vikingur miał groźne akcje, ale zabrakło skuteczności. Lech obudził się przed końcem 1. połowy i za sprawą Velde i Ishaka prowadzą 2:0.

• Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy.

• Pereira świetnie znalazł Velde w polu karnym gości. Przysnęło się obrońcy Vikingura, co wykorzystał zawodnik Lecha i pewnym strzałem pokonał bramkarza.

• Goooooooooooool! Kristoffer Velde!

• Groźnie starcie w powietrzu zawodnika Vikingura z Pereirą. Pomoc medyczna została wezwana do obu zawodników.

• 61-39 (%) posiadania piłki po stronie Lecha Poznań.

• Lech jest napędzony strzelonym golem i nie zamierza się zatrzymywać! Drugi gol dla Lecha wisi w powietrzu.

• Groźna centra Rebocho w pole karne Vikingura. Ishak nie zdołał zamknąć akcji.

• Velde urwał się na prawym skrzydle i zdecydował się na zagranie po ziemi z okolic linii końcowej. Ishak uderzył z pierwszej piłki. Golkiper gości był bez szans!

• Goooooooooooool! Mikael Ishak!

• Zagranie zza plecy obrońców do Skórasia. Zawodnik Lecha nie zdołał opanować piłki, zanim ta opuściła boisko.

• Wyżej z pressingiem podchodzi Lech i od razu widać tego efekty. Częściej udaje im się przedostać pod bramkę rywali.

• Velde dostał podanie przed szesnastką. Ruszył w kierunku bramki i zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Piłka wylądowała wysoko nad bramką.

• Dalekie crossowe podanie na prawe skrzydło do Pereiry. Zawodnik Lecha ruszył w kierunku pola karnego. Arbiter przerwał akcję - był spalony.

• Dalekie crossowe podanie na lewe skrzydło do Pereiry. Zawodnik Lecha ruszył w kierunku pola karnego. Arbiter przerwał akcję - był spalony.

• Spadło tempo konstruowania akcji. Oba zespoły więcej czasu poświęcają na rozgrywanie piłki na własnej połowie.

• Spadło tempo konstruowania akcji. Oba zespoły więcej czasu poświęciły na rozgrywanie piłki na własnej połowie.

• Kwadrans gry za nami. Dobry początek w wykonaniu gości, którzy mieli już groźne okazje, by zdobyć gola, jednak zabrakło im skuteczności. Lech również stara się postraszyć bramkarza rywali.

• Kwadrans gry za nami. Dobry początek w wykonaniu gości, którzy mieli już groźne okazje, by zdobyć gola, jednak zabrakło im skuteczności. Lech również stara się zagrozić bramce rywali.

• Rozpaczliwa obrona Vikingura! Lech mocno zaatakował bramkę rywali. Oddali w tej akcji pięć strzałów, ale większość z nich została zablokowana albo świetnie poradził sobie bramkarz.

• Wysoki pressing gości. Lech ma spory problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

• Agnarsson dostał podanie na prawym skrzydle. Urwał się obrońcy i zdecydował się na zagranie wzdłuż bramki do wbiegającego napastnika. Sigurpaulsson oddał strzał z pierwszej piłki. Futbolówka nieznacznie minęła prawy słupek bramki.

• Velde został zablokowany na lewym skrzydle. Pierwszy rzut rożny dla Lecha Poznań.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Do wybitej piłki dopadł napastnik gości i oddał strzał zza pola karnego. Rykoszet i będzie rzut rożny dla Vikingura.

• Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.