0 : 1

04.03.2023 20:00 - 22:00

• Koniec meczu

• Okunuki dryblował w polu karnym, jednak uderzył wyraźnie obok bramki.

• Hładun świetnie rzucił się do boku i w świetnym stylu zatrzymał strzał Pacheco!

• Żółta kartka dla Dominika Hładuna za opóźnianie gry.

• Żółtą kartkę otrzymuje Dominik Hładun.

• Dośrodkowanie Pacheco, głową zdołał wybić Nawrocki. Górnik szturmuje bramkę Hładuna.

• Arbiter doliczył co najmniej siedem minut do końca meczu.

• Nawrocki skiksował, bowiem skierował piłkę w kierunku własnej bramki. Hładun zdołał jednak ją złapać.

• Okunuki wyszedł na samotne spotkanie z Hładunem, który świetnie skrócił kąt i zatrzymał przeciwnika.

• Okunuki sytuacyjnie uderzył z pola karnego. Piłkę po rykoszecie znakomicie sparował Hładun.

• 51% do 49% posiadania piłki na korzyść Legii.

• Schodzi z boiska Paweł Olkowski, a za niego wchodzi Norbert Wojtuszek.

• Schodzi z boiska Robert Dadok, a za niego wchodzi Kanji Okunuki.

• 21.396 widzów na stadionie w Zabrzu.

• Carlitos złapał kontuzję i dość szybko musiał zostać zmieniony.

• Schodzi z boiska Carlitos, a za niego wchodzi Patryk Sokołowski.

• Mocne dośrodkowanie Olkowskiego, które pewnie zdołał wyłapać Hładun.

• Mocne wstrzelenie piłki Dadoka z ostrego kąta, ale zbyt niedokładne.

• Schodzi z boiska Rafał Janicki, a za niego wchodzi Daisuke Yokota.

• Górnik próbuje wykorzystać sytuację i coraz mocniej atakować.

• Josue za symulowanie faulu i rozmowy z arbitrem otrzymał niemal w jednej akcji dwie żółte kartki! Legia gra w dziesiątkę.

• Czerwoną kartkę otrzymuje Josue.

• Van der Hurk chciał zastawić piłkę i łokciem trafił w Augustyniaka, który... stracił zęba.

• Van der Hurk chciał zastawić piłkę i łokciem trafił w Augustyniaka, który.. stracił zęba.

• Żółtą kartkę otrzymuje Anthony van den Hurk.

• 2-2 w strzałach celnych.

• Schodzi z boiska Ernest Muci, a za niego wchodzi Carlitos.

• Schodzi z boiska Tomas Pekhart, a za niego wchodzi Maciej Rosołek.

• Schodzi z boiska Norbert Wojtuszek, a za niego wchodzi Anthony van den Hurk.

• Kapustka oddał sytuacyjny strzał tuż nad poprzeczką, ale wcześniej faulowany był Dadok.

• Szykują się kolejne zmiany w zespole gospodarzy. Legia jak na razie gra nieco słabiej niż przed przerwą.

• Dośrodkowanie Dadoka było zdecydowanie za mocne dla zamykającego akcję Podolskiego.

• Sporo przerw w grze. Goście rozpoczną teraz od rzutu wolnego blisko środka boiska.

• Górnik zdecydowanie częściej ma w drugiej połowie piłkę przy sobie, ale jak na razie jeszcze brakuje konkretnych sytuacji.

• Zabrzanie z animuszem rozpoczęli drugą połowę i atakują przeciwników.

• Włodarczyk znalazł się w polu karnym. Slisz znakomicie go jednak zablokował.

• Pacheco już z pierwszą akcją i celnym strzałem z pola karnego. Hładun odbił piłkę.

• Schodzi z boiska Blaz Vrhovec, a za niego wchodzi Dani Pacheco.

• Legia rozpoczęła drugą połowę od środka.

• Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi do przerwy w Górnikiem 1-0. Na drugą połowę zapraszamy za kilkanaście minut.

• Pekhart starł się z Mvondo i otrzymał żółtą kartkę.

• Żółtą kartkę otrzymuje Tomas Pekhart.

• Kapustka "wjechał" w pole karne, ale w ostatniej chwili skutecznie przyblokował go Olkowski.

• Arbiter przedłużył pierwszą połowę co najmniej pięć minut.

• Podolski ruszył prawą stroną, próbował podawać do Włodarczyka, który został uprzedzony.

• Mvondo po całej awanturze dostał żółtą kartkę. To jego ósme napomnienie w tym sezonie co oznacza, że nie zagra w kolejnym meczu ligowym.

• Żółtą kartkę otrzymuje Jean Sepp Mvondo.

• Po golu rozpętała się awantura między drużynami. Sędzia teraz wstrzymał grę.

• Szybka kontra Legii. Dobre dośrodkowanie w wykonaniu Muciego na głowę Pekharta. Czeski napastnik uderzył w krótki róg, a Bielica praktycznie wpadł z futbolówką do siatki.

• Goooooooooooool! Tomas Pekhart!

• Olkowski zbiegł z piłką do środka, jednak przymierzył zza pola karnego wyraźnie obok słupka.

• Muci podprowadził sobie piłkę i uderzył z dystansu. Strzał celny, jednak piłkę pewnie sparował Bielica.

• Ribeiro został drugą żółtą kartkę w tym sezonie.

• Żółtą kartkę otrzymuje Yuri Ribeiro.

• Dośrodkowanie Janży. Dadok przewrócił się po kontakcie z Wszołkiem, ale arbiter nie odgwizdał rzutu karnego.

• Wszołek zagrał piłkę ręką. Zabrzanie będą mieli rzut wolny z bocznej strefy boiska.

• "Wojskowi" spokojnie rozgrywają atak pozycyjny krótkimi podaniami.

• Próba szybkiej kontry w wykonaniu Dadoka, ale jego podanie było niecelne.

• 2-3 w strzałach oraz 1-0 w strzałach celnych.

• Muci został teraz złapany na pozycji spalonej. Powoli uwidacznia się przewaga optyczna Legii.

• Wrzutka Josue z rzutu wolnego. Strzał głową Nawrockiego był jednak ponad bramką.

• Josue przymierzył z rzutu wolnego prosto w mur.

• Vrhovec otrzymał trzecią żółtą kartkę w tym sezonie.

• Żółtą kartkę otrzymuje Blaz Vrhovec.

• Muci wyszedł z kontrą, Josue później próbował zagrać do Kapustki, który tuż przed polem karnym był faulowany.

• Indywidualna akcja Kapustki, ale jego strzał z dystansu pozostawił wiele do życzenia.

• Ładna akcja Górnika. Dadok do Podolskiego, który wyłożył piłkę przed pole karne do Mvondo. Strzał tego ostatniego był jednak bardzo niecelny.

• Legia próbuje rozegrać atak pozycyjny, ale jak na razie zabrzanie skutecznie uniemożliwiają podejście pod swoją bramkę.

• Celny strzał Dadoka zza pola karnego. Hładun odbija piłkę do boku!

• Spokojne tempo gry. Jak na razie pojedynek jest dość wyrównany.

• Próba ataku Górnika, ale na pozycji spalonej został złapany Włodarczyk.

• Ładna akcja "Wojskowych" w polu karnym gospodarzy, jednak w decydującym momencie piłkę stracił Muci.

• Legia próbuje od początku wysokiego pressingu. Faul ofensywny gości.

• Arbiter zagwizdał po raz pierwszy! Od środka zaczął Górnik.