20.04.2024 15:00 - 17:00

Relacja na żywo

obrazek

Oglądaj mecze za darmo w

• Pogoń miała sporo pecha w drugiej połowie spotkania z Piastem. Przyjezdni dzięki świetnym pierwszym 45 minutom wyjeżdżają ze Szczecina z 3 punktami.

• Zgubił piłkę Piast w bocznej strefie, Pogoń znów w natarciu.

• Zgubił piłkę Piast w bocznej strefie, Pogoń znó w natarciu.

• Zahovic niecelnie podawał przed pole karne, piłkę wybili obrońcy Piasta.

• Kądzior próbował, ale jego strzał był zbyt lekki.

• Spalił jednak akcję bramkową Grosicki. Gospodarze potężnie rozczarowani.

• VAR

• Trwa jeszcze analiza bramki.

• Ależ szybko się zrehabilitowała Pogoń. Grosicki poszedł z akcją, podał do Koulourisa, a Grek strzelił 13. gola w lidze. Ależ szykuje się nam końcówka spotkania w Szczecinie.

• Goooooooooooool! Efthymios Koulouris!

• Goooooooooooool! Kamil Grosicki!

• Sześć minut doliczył do podstawowego czasu gry sędzia.

• Fatalnie uderzył Kamil Grosicki. Plach wyczuł intencje strzelca, a piłka przeleciała obok słupka.

• Kamil Grosicki marnuje rzut karny!

• Arbiter uznał, że Pogoni należy się rzut karny, "Portowcy" przed wielką szansą na bramkę kontaktową!

• Bartosz Frankowski biegnie sam do monitora, żeby ocenić zajście.

• Przedłuża się przerwa, wciąż nie ma decyzji o ewentualnym rzucie karnym.

• Pogoń domaga się karnego, wydaje się, że Szwed był faulowany.

• Wahlqvist padł w polu karnym, trwa sprawdzanie sytuacji przez VAR

• Piast zamknięty pod własnym polu karnym, ale udało się wreszcie odgonić niebezpieczeństwo.

• Sporo chaosu w grze Pogoni, wysoki presing nie przynosi rezultatów. Trudno odebrać zawodnikom Piasta piłkę.

• Piast wyszedł z kontrą, ale Ameyaw zbyt długo zwlekał ze strzałem w polu karnym i został zablokowany.

• 18.985 widzów na stadionie w Szczecinie.

• Ameyaw dopadł do odbitej piłki w polu karnym, ale nie zdołał trafić w światło bramki.

• Coraz intensywniej próbują grać w ofensywie "Portowcy", ale jak na razie nadal defensywa Piasta nie daje się "złamać".

• Faul taktyczny Czerwińskiego. To jego czwarta żółta kartka co oznacza, że nie zagra w kolejnym meczu.

• Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Czerwiński.

• Schodzi z boiska Alexander Gorgon, a za niego wchodzi Luka Zahović.

• Schodzi z boiska Joao Gamboa, a za niego wchodzi Marcel Wędrychowski.

• 3-2 w strzałach celnych na korzyść gospodarzy.

• Płaskie podanie Wahlqvista w pole karne. Czerwiński nie dał się jednak zaskoczyć i wybił piłkę.

• Ameyaw dryblował w polu karnym, jednak przegrał indywidualny pojedynek z Malcem.

• Dośrodkowanie Ameyawa pewnie zdołał wyłapać Cojocaru.

• Piast gra daleko od swojej bramki i próbuje atakować przeciwnika.

• Borges pokusił się o strzał z powietrza. Futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• Schodzi z boiska Adrian Przyborek, a za niego wchodzi Wahan Biczachczjan.

• Po wrzutce Wahlqvista, Koulouris zdołał uderzyć głową. Piłka po koźle wpadła jednak w ręce Placha.

• Szykują się pierwsze zmiany w zespole gospodarzy.

• Próbują mocniej nacisnąć miejscowi, ale jak na razie wciąż nie kreują groźnych okazji.

• Przyborek zakończył dośrodkowanie Gorgona strzałem z powietrza. Nie trafił jednak w światło bramki.

• Strzał z dystansu Wahlqvista, z którym poradził sobie Plach.

• Gorgon był już na piątym metrze, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

• Pogoń w przerwie nie dokonała zmian.

• Obaj szkoleniowcy w przerwie nie zdecydowali się na zmiany.

• Pogoń rozpoczęła drugą połowę od środka.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie mamy sporą niespodziankę w Szczecinie. Pogoń przegrywa z Piastem 0-2. Czy gospodarze odmienią losy rywalizacji? Za kilkanaście minut zapraszamy na drugą część gry.

• Felix wyszedł z kontrą i z pola karnego przymierzył tuż nad bramką!

• Wrzutka Wahlqvista została skutecznie zablokowana.

• Ofensywny faul Ulvestada na Dziczku, z czym nie zgadza się winowajca.

• Jak na razie goście nie dopuszczają do groźnych okazji pod swoją bramką.

• Grosicki dryblował na prawej stronie, jednak dośrodkowanie zupełnie mu nie wyszło.

• Strzał Grosickiego z dwudziestu metrów. Piłka skakała po murawie i z trudem odbił ją Plach!

• Strzał Dziczka z rzutu wolnego, jednak prosto w mur.

• Centra Koutrisa i strzał głową Kolourisa obok bramki.

• Gliwiczanie starają się grać wysokim pressingiem i nie dają się zepchnąć do obrony.

• 2-1 w strzałach celnych na korzyść gości.

• Szczepański dostał podanie za plecy obrońców i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem, ale był na pozycji spalonej.

• Rozgrywają piłkę po obwodzie szczecinianie, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

• Gospodarze próbują naciskać, ale jak na razie nie są w stanie stworzyć żadnej okazji.

• Grosicki z ostrego kąta został skutecznie zablokowany.

• Pyrka dostał długie podanie ze strefy obrony i znakomicie zagrał przed pole karne. Felix przy biernej postawie defensorów, przyjął sobie futbolówkę i przymierzył z osiemnastu metrów tuż przy słupku!

• Goooooooooooool! Jorge Felix!

• Ameyaw zagrał piłkę na siódmy metr. Borges zatrzymał ją... klatką piersiową.

• Przyborek znacznie "przeciągnął" dośrodkowanie.

• Krykun wyszedł z kontrą, ale nie trafił w bramkę. Był jednak na pozycji spalonej.

• Szczepański wycofał piłkę przed pole karne, ale nikt nie zdołał zamknąć tej akcji.

• Grosicki szarżował na lewej stronie pola karnego, ale zabrakło mu precyzji w dośrodkowaniu.

• Gol dla Piasta! Goooooooooooool! Tomas Huk!

• Pyrka dośrodkował spod linii końcowej, ale zrobił to zbyt mocno.

• Ameyaw próbował indywidualnego pojedynku na prawej stronie, jednak przegrał starcie z Gorgonem.

• Grosicki podawał wzdłuż bramki. Plach "na raty" zdołał złapać piłkę.

• Mocny początek w wykonaniu "Portowców". Gamboa zdecydował się na strzał "szczupakiem" z pola karnego. Dobrze interweniował jednak Plach!

• Grosicki wpadł już w pole karne. Próbował podawać, lecz skutecznie zablokował go Czerwiński.

• Po dośrodkowaniu Koutrisa, Koulouris przymierzył głową tuż obok bramki!