Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

1 : 2

02.05.2024 16:00 - 18:00

Oglądaj mecze na żywo w

• W finale Fortuna Pucharu Polski Wisła Kraków pokonała Pogoń Szczecin 2:1. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy ze Szczecina. Natomiast w 99. minucie wyrównał Eneko Satrustegui, a trzy minuty po rozpoczęciu dogrywki na prowadzenie wyszła Wisła.

• Niecelne uderzenie Malca. Do końca dogrywki pozostała już tylko minuta!

• Dwie minuty dłużej potrwa dogrywka

• Po kontakcie z Goku w polu karnym upadł Koulouris, ale nie ma rzutu karnego dla Pogoni!

• Zakotłowało się w polu karnym Wisły, ale ostatecznie uderzenie Grosickiego zostało zablokowane i od bramki wznowi bramkarz Wisły

• W bardzo dobrej sytuacji znalazł się Zahovic, ale uderzenie napastnika Pogoni było zbyt lekkie

• Żółtą kartkę otrzymuje Angel Rodado

• Schodzi z boiska Leonardo Koutris, a za niego wchodzi Luka Zahović

• Rozpoczynamy ostatnie piętnaście minut tego finału!

• W dogrywce to Wisła zadała cios i to oni schodzą na przerwę z bramką przewagi

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie Kamila Grosickiego

• Po katastroficznym błędzie Borgesa w sytuacji sam na sam z Cojocaru znalazł się Rodado. Hiszpan wszedł z piłką w pole karne i oddał precyzyjne uderzenie przy lewym słupku bramki Pogoni.

• Goooooooooooool! Angel Rodado!

• Grosicki przedarł się lewym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie było zbyt lekkie

• Schodzi z boiska Linus Wahlqvist, a za niego wchodzi Kacper Smoliński

• Od środka rozpoczęli zawodnicy Wisły

• Czas regulaminowy dobiegł końcu, za moment rozpoczniemy dogrywkę

• Po długim wrzuceniu piłki w pole karne piłka spadła pod nogi Satrusteguiego. Hiszpan zdecydował się na mocne uderzenie z lewej nogi i wyrównał wynik w niemal setnej minucie. Co za końcówka na stadionie Narodowym!

• Co najmniej siedem minut dłużej potrwa druga połowa

• Piłkę meczową na nodze miał Goku. Hiszpan otrzymał piłkę na piątym metrze, ale znakomitą interwencją popisał się Malec, który wybił piłkę z linii bramkowej. Co za interwencja obrońcy PogoniPiłkę meczową na nodze miał Goku. Hiszpan otrzymał piłkę na piątym metrze, ale znakomitą interwencją popisał się Malec, który wybił piłkę z linii bramkowej. Co za interwencja obrońcy Pogoni

• Piłkę meczową na nodze miał Goku. Hiszpan otrzymał piłkę na piątym metrze, ale znakomitą interwencją popisał się Cojocaru. Co za interwencja Rumuńskiego bramkarza!

• Już niemal całą drużyną atakuje "Biała Gwiazda"

• Schodzi z boiska Alexander Gorgon, a za niego wchodzi Benedikt Zech

• Schodzi z boiska Kacper Duda, a za niego wchodzi Patryk Gogół

• Schodzi z boiska Adrian Przyborek, a za niego wchodzi Marcel Wędrychowski

• Schodzi z boiska Szymon Sobczak, a za niego wchodzi Michał Żyro

• Piłkę świetnie w kierunku Koulourisa zgrał Przyborek. Grek przyjął sobie piłkę i mocnym uderzeniem z prawej nogi wyprowadził Pogoń na prowadzenie! Doskonała składna akcja drużyny z Ekstraklasy

• Od środka rozpoczęli zawodnicy Pogoni, bez zmian w obu drużynach

• Po pierwszej części spotkania na tablicy wyników widnieje bezbramkowy remis. Oglądamy dobre ofensywne spotkanie, z przewagą drużyny z Fortuna 1 Ligi. Zapowiada nam się emocjonująca druga połowaWracamy za kilkanaście minut

• Pierwsza połowa spotkania potrwa co najmniej minutę dłużej

• Sobczak zamykał akcję Wisły. Zawodnik drużyny z Krakowa przeskoczył Borgesa i oddał mocne uderzenie z głowy, ale z samej linii interweniował Cojocaru. To była zdecydowanie najgroźniejsza akcja w tym meczu

• Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Jaroch

• Dośrodkowanie Przyborka zablokowane i rzut rożny mają zawodnicy Pogoni

• Alfaro zamykał akcję "Białej Gwiazdy", ale z trudnej pozycji Hiszpan uderzył w sam środek bramki i Cojocaru nie miał problemu z interwencją

• Doskonałe prostopadłe podanie otrzymał Rodado, jednak Malec był szybszy od Hiszpana i skutecznie odebrał mu piłkęDoskonałe prostopadłe podanie otrzymał Rodado, jednak Malec był szybszy od Hiszpana i skutecznie odebrał mu piłkę