Juventus - Sassuolo

3 : 0



16.01.2024 20:45 - 22:45

Relacja na żywo




obrazek






  • Nic się już dzisiaj nie wydarzy, Marco Piccinini odgwizdał koniec meczu.

  • Federico Chiesa (Juventus) wycelował swój dobry strzał w środek bramki. Jego próba jest powstrzymana przez bramkarza, który bezproblemowo zatrzymał piłkę.

  • Zawodnicy będą grać 3 min. dłużej.

  • I piłka jest w siatce! Federico Chiesa (Juventus) bezwzględnie osiąga cel.

  • Massimiliano Allegri postanowił ożywić nieco grę swojego zespołu poprzez zmianę. Andrea Cambiaso zakończył dzisiaj grę, zmieni go Alex Sandro (Juventus).

  • Zmiana. Armand Lauriente schodzi i zmienia go Samuele Mulattieri (Sassuolo).

  • Sassuolo wykonuje krótki rożny posyłając piłkę w pole karne.

  • Marcus Pedersen (Sassuolo) wykonując obiecujące dośrodkowanie w pole karne, próbuje zagrać na główkę do jednego ze swoich kolegów, niestety obrona przeciwników przeskoczyła atakujących i powstrzymała niebezpieczne zagranie. Piłka jest poza boiskiem. Sassuolo wywalcza rzut rożny.

  • Asystent sędziego podnosi chorągiewkę i jeden z zawodników drużyny Juventus został złapany na spalonym.

  • Filip Kostic zostaje wycofany przez trenera. Zastępuje go Samuel Iling Junior (Juventus).

  • Timothy Weah (Juventus) próbuje stworzyć niebezpieczną sytuację przed bramką, posyłając dośrodkowanie w pole karne, ale wynik różni się od zamiarów i zagrożenia nie było.

  • Dusan Vlahovic (Juventus) ciągnie za koszulkę jednego z zawodników rywala i Marco Piccinini odgwizduje faul.

  • Jeden z graczy Juventus wybiegł za wcześnie i sędzia odgwizdał spalonego.

  • Precyzyjne krótkie podanie, które wykonał Federico Chiesa przejmuje w polu karnym Timothy Weah (Juventus), ten jednak strzela wysoko ponad poprzeczkę.

  • Czas na zmianę. Mattia Viti może odpocząć. Filippo Missori (Sassuolo) wchodzi na murawę.

  • Chorągiewka sędziego liniowego jest podniesiona, ponieważ Timothy Weah (Juventus) nie potrafił umknąć pułapce ofsajdowej, którą zastawili na niego przeciwnicy.

  • Trener zdecydował wprowadzić na boisko świeżego zawodnika. Cristian Volpato (Sassuolo) zastępuje świetnego zawodnika, jakim jest Domenico Berardi.

  • Zmiana. Kristian Thorstvedt schodzi i zastąpi go Samu Castillejo (Sassuolo).

  • Sędzia liniowy sygnalizuje spalonego. Sędzia główny potwierdza jego decyzję. Adrien Rabiot (Juventus) przyłapany na spalonym.

  • Dusan Vlahovic (Juventus) otrzymuje dokładne podanie, które mogło zainicjować obiecującą akcję, ale obrona zdołała temu zapobiec.

  • Sędzia liniowy sygnalizuje spalonego. Sędzia główny potwierdza jego decyzję. Adrien Rabiot (Juventus) przyłapany na spalonym.

  • Federico Chiesa (Juventus) wykonuje dośrodkowanie w pole karne, ale linia obrony drużyny przeciwnej przejmuje piłkę.

  • Federico Chiesa (Juventus) znalazł sobie miejsce na linii pola karnego, ale piłka po jego strzale poleciała ponad poprzeczką.

  • Sędzia wyjmuje żółty kartonik po to, by mógł go zobaczyć Gian Marco Ferrari (Sassuolo).

  • Rzut rożny wykonał zespół Juventus, ale nie odniósł korzyści bo obrońca wybił piłkę.

  • Juventus nie wykorzystali rzutu rożnego aby zdobyć punkt. Obrona przeciwników była w gotowości i zatrzymała zagrożenie. Piłka wychodzi na róg. Drużyna Juventus będzie miała okazję do stworzenia groźnej sytuacji przy bramce przeciwnika.

  • Dusan Vlahovic (Juventus) dostaje dobre podanie w pole karne, ale jego strzał blokuje obrońca.

  • Kristian Thorstvedt (Sassuolo) działał zbyt gwałtownie podczas próby odebrania piłki przeciwnikowi i Marco Piccinini dał mu ostrzeżenie.

  • Andrea Pinamonti (Sassuolo) zmarnował swoją szansę! Zrobił sobie miejsce, żeby przyjąć dośrodkowanie i strzelił główką z okolicy jedenastego metra, strzał jednak przeleciał daleko za lewym słupkiem!

  • Mattia Viti (Sassuolo) wykonuje niebezpieczne niskie podanie w pole karne, ale obronie przeciwnika udaje się wybić piłkę.

  • Zmiana. Massimiliano Allegri posyła do boju świeżą krew. Fabio Miretti już dzisiaj więcej nie pogra, jego miejsce zajmuje Timothy Weah (Juventus).

  • Zmiana. Federico Chiesa (Juventus) dostaje sygnał od sędziego i może wejść na boisko, podczas gdy Kenan Yildiz je opuszcza.

  • Armand Lauriente (Sassuolo) ostro zagrywa i sędzia odgwizduje faul za nieprzepisowe zagranie.

  • Domenico Berardi (Sassuolo) był bardzo bliski strzału po otrzymaniu podania na krawędzi pola karnego. Piłka przeleciała kilka centymetrów od prawego słupka.

  • Marco Piccinini gwiżdże. Adrien Rabiot (Juventus) sprowadza jednego z przeciwników do parteru po ostrej walce.

  • Armand Lauriente (Sassuolo) nie przedarł się do piłki w polu karnym, posłanej górą z dośrodkowania.

  • Obrona przeciwników jest czujna i wybija niebezpieczne dośrodkowanie, które wykonał Armand Lauriente (Sassuolo).

  • Armand Lauriente (Sassuolo) nie zawahał się i dośrodkował w pole karne z okolicy bocznej linii boiska. Niestety piłka nie trafia do żadnego z kolegów z drużyny.

  • Przeciwnik podnosi się na nogi po tym jak Kenan Yildiz (Juventus) ściągnął go na ziemię. Marco Piccinini dojrzał jego wejście wślizgiem i odgwizdał faul.

  • Sędzia daje czas na zmianę. Martin Erlic schodzi i zmienia go Ruan Tressoldi (Sassuolo).

  • Rozpoczynamy drugą połowę.

  • Marco Piccinini gwiżdże, sygnalizując koniec pierwszej połowy.

  • Matheus Henrique (Sassuolo) podaje w pole karne, jednak jest powstrzymany przez obronę. Piłka ląduje za boiskiem. Sassuolo może kontynuować atak z rzutu rożnego.

  • Za przerwy w grze, będziemy mieli doliczone 1 min.

  • Adrien Rabiot (Juventus) miał wspaniałą szansę, gdy oddał strzał z półdystansu. Mocny wolej był skierowany na prawy dolny róg bramki, ale Andrea Consigli czekał już w pogotowiu i wykonał zdumiewającą obronę!

  • Dusan Vlahovic (Juventus) posyła piękny strzał z rzutu wolnego z obiecującej odległości. Jego strzał w prawą stronę bramki zablokował ładnie broniąc Andrea Consigli!

  • Marcus Pedersen (Sassuolo) jest ukarany żółtą kartką.

  • Domenico Berardi (Sassuolo) niepoprawnie zagrywa podanie. Marcus Pedersen mógłby mieć obiecującą okazję do strzału, ale jeden z obrońców jest czujny i wybija piłkę.

  • Dusan Vlahovic (Juventus) znajduje drogę do bramki i zmienia rezultat na tablicy wyników.

  • Armand Lauriente (Sassuolo) atakując jest trochę nadgorliwy. Marco Piccinini odgwizduje faul przeciwko jego drużynie. Drużyna Juventus wykonuje rzut wolny. Obiecująca okazja na bezpośredni strzał.

  • Filip Kostic (Juventus) wykonał piękny rzut rożny, ale jeden z obrońców był pierwszy przy piłce i odpiera atak.

  • Kenan Yildiz (Juventus) biegnie kiwając obrońców i dostaje się w zasięg strzału, ale jego strzał został zablokowany. Piłka wyleciała poza linię końcową. Juventus może wykonać rzut rożny.

  • Kristian Thorstvedt (Sassuolo) odbiera ładne podanie na krawędzi pola karnego i w momencie oddaje strzał na bramkę, ale piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

  • Armand Lauriente (Sassuolo) zmarnował szansę. Znalazł sobie dużą przestrzeń i oddał wspaniały strzał z dystansu, skierowany do prawego dolnego rogu bramki. Bramkarz wykonuje znakomitą interwencję i zatrzymuje akcję!

  • Armand Lauriente (Sassuolo) posyła dośrodkowanie w pole karne. Obrona przeciwników przejmuje piłkę i wybija ją.

  • Armand Lauriente (Sassuolo) kontroluje piłkę po zwrotnym podaniu i dokładnie kieruje piłkę nisko w środek bramki, ale Wojciech Szczęsny dokładnie to przewidział i wyłapuje piłkę.

  • Domenico Berardi (Sassuolo) fauluje przeciwnika, dlatego Marco Piccinini sygnalizuje przewinienie.

  • Domenico Berardi (Sassuolo) posyła piłkę z rzutu wolnego w pole karne, ale zostaje łatwo wybita.

  • Andrea Cambiaso (Juventus) nadużył siły w tym ataku, aby odebrać przeciwnikowi piłkę. Marco Piccinini sędzia zauważył to i nie zawahał się dać ostrzeżenia. Sassuolo zaraz wykona rzut wolny.

  • Andrea Cambiaso (Juventus) ciągnął rywala za koszulkę i widział to Marco Piccinini, który sygnalizuje stały fragment gry.

  • Na spalonym Danilo (Juventus). Miał miejsce do wybiegnięcia za plecami obrońców, ale ruszył zbyt szybko.

  • Kenan Yildiz (Juventus) posyła szybkie prostopadłe podanie do kolegi, który czai się na granicy spalonego. Sędzia główny i jeden z jego asystentów sygnalizują rzut rożny. Rzut wykona Juventus.

  • Marcus Pedersen (Sassuolo) wrzuca piłkę w pole karne, jednak obrona przeciwnika wybija piłkę głową.

  • Domenico Berardi (Sassuolo) posyła dośrodkowanie w pole karne, ale Wojciech Szczęsny wybiega na przedpole i chwyta piłkę.

  • Kenan Yildiz (Juventus) zaatakował przeciwnika zbyt agresywnie, dlatego Marco Piccinini odgwizdał faul.

  • Kolejne piękne dośrodkowanie w pole karne wykonuje Danilo (Juventus). Obrona przeciwników dla bezpieczeństwa wykopuje piłkę.

  • Dusan Vlahovic (Juventus) strzela bramkę!

  • Adrien Rabiot (Juventus) po odebraniu znakomitego podania w pole karne, znajduje się w obiecującej pozycji, ale jeden z obrońców interweniuje na czas i oddala zagrożenie.

  • Filip Kostic (Juventus) przeskoczył przeciwnika, ale nie potrafił utrzymać piłki.

  • Andrea Cambiaso (Juventus) strzelił z samego końca pola karnego, jednak nie stanowiło to poważnego zagrożenia i został zablokowany.

  • Andrea Cambiaso (Juventus) powinien uspokoić swój temperament, tego już za wiele! Okradł przeciwnika z piłki w bardzo lekkomyślny sposób, zmuszając sędziego Marco Piccinini do sięgnięcia po gwizdek i zasygnalizowania faulu.

  • Spalony przerywa grę. Danilo (Juventus) na spalonym.

  • Kenan Yildiz (Juventus) omija przeciwników na swojej drodze, ale jeden z przeciwników reaguje poprawnie i wybija piłkę.

  • Piłkę z rzutu rożnego wbija Fabio Miretti (Juventus), ale jeden z obrońców wyjaśnia sytuację.

  • Andrea Cambiaso (Juventus) decydując się na wysokie dośrodkowanie, próbuje zagrać do któregoś z kolegów z drużyny. Obrona przeciwników powstrzymuje zagrożenie i przejmuje piłkę. Juventus uzyskuje rzut rożny.

  • Obrona przeciwników pięknie przejęła piłkę i powstrzymała niebezpieczeństwo z dośrodkowania, które wykonał Filip Kostic (Juventus).

  • Kristian Thorstvedt (Sassuolo) powinien wiedzieć, że takie zachowanie narusza przepisy. Był nieostrożny w tym pojedynku i sprawił, że Marco Piccinini zagwizdał.

  • Mecz właśnie się rozpoczął.

  • Sassuolo rozpoczyna mecz.

  • Marco Piccinini został przedstawiony jako sędzia główny podczas dzisiejszego meczu.