Oglądaj mecze PKO Ekstraklasy na żywo



Arsenal - Atletico Madryt

1 : 0



05.05.2026 21:00 - 23:00

Relacja na żywo




obrazek







Oglądaj mecze Ligi Mistrzów na żywo

    

  • Ostatni gwizdek sędziego w dzisiejszym meczu. Koniec spotkania.

  • Widząc niesportowe zachowanie, Daniel Siebert wyciąga żółtą kartkę w stronę jednego z zawodników na ławce rezerwowych. Kepa Arrizabalaga (Arsenal) zostaje ukarany.

  • Koke (Atl. Madryt) własnie otrzymał żółtą kartkę. Mogło się bez niej obejść ale protestował zbyt mocno.

  • Sędzia Daniel Siebert zatrzymuje grę i podchodzi do boku żeby porozmawiać z trenerem. Mikel Arteta otrzymuje żółtą kartkę.

  • Diego Simeone wydaje się, że powiedział zbyt wiele i sędzia Daniel Siebert w teatralnym geście pokazuje mu żółtą kartkę.

  • Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Arsenal.

  • Będziemy mieli 5 min. doliczonego czasu.

  • Alex Baena (Atl. Madryt) biegnie do podania i z krawędzi pola karnego próbuje swojego szczęścia. Niestety jego strzał przeleciał tuż ponad poprzeczką. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Arsenal.

  • Zmiótł przeciwnika jak lawina. Alexander Sorloth (Atl. Madryt) jest ukarany za faul w ataku. Daniel Siebert miał jasny obraz i odgwizdał karę. Alexander Sorloth (Atl. Madryt) próbuje dyskutować, ale decyzja sędziego nie może być zmieniona. Rzut wolny dla drużyny Arsenal.

  • Będzie rzut rożny. Declan Rice (Arsenal) będzie próbował dośrodkować na głowę kolegi z drużyny.

  • Zmiana. Leandro Trossard schodzi i zmienia go Gabriel Martinelli (Arsenal).

  • William Saliba (Arsenal) w okolicy jedenastki robi sobie trochę wolnego miejsca i odbiera piłkę z rzutu wolnego. Jego zupełnie niedokładny strzał z główki przelatuje wysoko ponad poprzeczką.

  • Marc Pubill (Atl. Madryt) nie może być zdziwiony. To była dobra decyzja sędziego, który ostudził sytuację. Za podobne zagrania zwykle dostaje się żółtą kartkę.

  • Marcos Llorente (Atl. Madryt) wykonuje dośrodkowanie ale bramkarz, David Raya wyłapuje piłkę.

  • Posiadanie piłki w stosunku procentowym wynosi - 56:44.

  • Viktor Gyökeres (Arsenal) posyła szybki strzał zza pola karnego, ale piłka mija bramkę daleko obok prawego słupka. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Atl. Madryt.

  • Alex Baena (Atl. Madryt) wykonuje niedokładny rzut rożny w pole karne.

  • Sędzia sygnalizuje zmianę. Martin Zubimendi (Arsenal) wchodzi na zmianę, a z boiska schodzi Myles Lewis-Skelly.

  • Wygląda na to, że Myles Lewis-Skelly (Arsenal) zmaga się z bólem po otrzymanym uderzeniu. Zobaczymy czy da radę grać.

  • Declan Rice (Arsenal) wykonał rzut rożny, ale nie udało mu się podać do któregoś z kolegów. Piłka bardzo łatwo wybita przez obronę.

  • Ben White (Arsenal) dobiega do podanej piłki i uderza z dystansu na bramkę, ale bramkarz nie musi się ruszać z miejsca, bo piłka przelatuje daleko obok prawego słupka.

  • Julian Alvarez zostaje wycofany przez trenera. Zastępuje go Thiago Almada (Atl. Madryt).

  • Zmiana. Antoine Griezmann schodzi i zastąpi go Alex Baena (Atl. Madryt).

  • Julian Alvarez (Atl. Madryt) posyła dośrodkowanie w pole karne, ale David Raya wybiega na przedpole i chwyta piłkę.

  • Daniel Siebert gwiżdże. Martin Odegaard (Arsenal) fauluje w niebezpiecznym zagraniu. Atl. Madryt wykona rzut wolny.

  • Viktor Gyökeres (Arsenal) fauluje w ataku i Daniel Siebert widząc to, nie zawahał się odgwizdać faulu.

  • Martin Odegaard (Arsenal) na krawędzi pola karnego zrobił sobie trochę przestrzeni do odbioru podania i przyzwoicie główkuje. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

  • Eberechi Eze schodzi z boiska, a wchodzi na nie Martin Odegaard (Arsenal).

  • Trener zdecydował wprowadzić na boisko świeżego zawodnika. Noni Madueke (Arsenal) zastępuje świetnego zawodnika, jakim jest Bukayo Saka.

  • Trener dokonuje zmiany. Riccardo Calafiori schodzi i zmienia go Piero Hincapie (Arsenal).

  • Nahuel Molina (Atl. Madryt) włącza się do akcji zmieniając zawodnika schodzącego z boiska, którym jest Ademola Lookman.

  • Następuje zmiana. Zanim boisko opuści Robin Le Normand, trener Diego Simeone udziela ostatnich taktycznych wskazówek zawodnikowi, który wbiegnie za krótką chwilę na murawę. Jest nim Alexander Sorloth (Atl. Madryt).

  • Giuliano Simeone schodzi, a zastąpi go Johnny Cardoso (Atl. Madryt).

  • Antoine Griezmann (Atl. Madryt) uspokaja się i strzela z krawędzi pola karnego w prawy dolny róg bramki, ale David Raya przejrzał jego zamiary i świetnie broni.

  • Viktor Gyökeres (Arsenal) otrzymuje dobre podanie tuż za linią pola karnego, oddaje strzał z obiecującej pozycji, ale jego próba zostaje udaremniona przez obrońcę.

  • Atl. Madryt nie zdołała wykorzystać rzutu rożnego. Bramkarz rywali przechwycił dośrodkowanie.

  • Myles Lewis-Skelly (Arsenal) uderzył swojego przeciwnika, ale bez faulu.

  • Faul! Marcos Llorente (Atl. Madryt) jest ukarany za ciągniecie przeciwnika do tyłu.

  • Robin Le Normand (Atl. Madryt) zaatakował przeciwnika zbyt agresywnie, dlatego Daniel Siebert odgwizdał faul. Drużyna Arsenal wykonuje rzut wolny.

  • Koniec przerwy i zaczyna się druga połowa. Miłych wrażeń!

  • Daniel Siebert gwiżdże, sygnalizując koniec pierwszej połowy.

  • Sędzia pokazuje 1 min. doliczonego czasu.

  • Gol! Bukayo Saka (Arsenal) strzela odbitą piłką nisko w sam środek bramki po tym jak piłka przebija się do niego w pole karne. Wynik 1:0.

  • Leandro Trossard (Arsenal) z krawędzi pola oddaje szybki strzał skierowany w prawy dolny róg bramki, ale dobrze broni Jan Oblak .

  • 5:2 – tyle wynosi całkowita liczba strzałów oddanych przez obie drużyny.

  • Giuliano Simeone (Atl. Madryt) był na spalonym, sędzia liniowy zobaczył to i podniósł chorągiewkę.

  • Arsenal będzie zaczynać od rzutu z autu.

  • Riccardo Calafiori (Arsenal) ściąga przeciwnika na ziemię. Jeśli Daniel Siebert zobaczy go w pojedynku takim jak ten jeszcze raz, może to nie ujść jego uwadze.

  • Bukayo Saka (Arsenal) zamierza wznowić grę z rzutu rożnego.

  • Gabriel (Arsenal) wykonuje obiecujące dośrodkowanie. Jednak obrona przeciwników przewyższyła liczebnością atakujących i wybiła piłkę daleko.

  • Obaj, sędzia główny i jego asystent, sygnalizują rzut z autu dla zespołu Atl. Madryt.

  • Asystent sędziego unosi chorągiewkę na znak spalonego. Marcos Llorente (Atl. Madryt) na spalonym.

  • Marc Pubill (Atl. Madryt) popełnił faul w ataku i sędzia Daniel Siebert natychmiast sygnalizuje stały fragment gry. Rzut wolny przy bocznej linii boiska dla drużyny Arsenal.

  • Arsenal utrzymuje piłkę i prezentuje ładne podania pomiędzy zawodnikami.

  • Declan Rice (Arsenal) wykonuje krótki rzut rożny.

  • Viktor Gyökeres (Arsenal) jest teraz w kropce. Sędzia odgwizdał mu faul w ataku pomimo, że był on w posiadaniu piłki.

  • Daniel Siebert gwiżdże. Declan Rice (Arsenal) sprowadza jednego z przeciwników do parteru po ostrej walce. Rzut wolny dla drużyny Atl. Madryt. Najbardziej chcieliby jednak bezpośrednio zagrozić bramce przeciwnika.

  • Gabriel (Arsenal) otrzymał podanie na linię końcową pola karnego, ale piłka po jego strzale minęła prawy słupek. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Atl. Madryt.

  • Rzut rożny. Declan Rice (Arsenal) jest gotów wybić piłkę z narożnika.

  • Ben White (Arsenal) przyznał się do faulu. Daniel Siebert zatrzymał grę i podejmuje decyzję.

  • Marcos Llorente (Atl. Madryt) wykonuje prostopadłe podanie, ale jest ono za mocne. Piłka przekroczyła linię boczną boiska. Arsenal wykona wrzut z autu.

  • Giuliano Simeone (Atl. Madryt) dociera do odbitej piłki i strzela, ale jego strzał zostaje zablokowany.

  • Podanie, które zagrał Antoine Griezmann (Atl. Madryt) zostało przejęte. David Raya zakończył tę akcję.

  • Myles Lewis-Skelly (Arsenal) ciągnął rywala za koszulkę i widział to Daniel Siebert, który sygnalizuje stały fragment gry. Atl. Madryt będzie wykonywać rzut wolny z okolicy linii bocznej boiska.

  • Riccardo Calafiori (Arsenal) znalazł sobie miejsce na linii pola karnego, ale piłka po jego strzale poleciała ponad poprzeczką. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Atl. Madryt.

  • Julian Alvarez (Atl. Madryt) znalazł sobie miejsce w polu karnym i po dokładnym podaniu strzela. Piłka przechodzi obok prawego słupka. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Arsenal.

  • Antoine Griezmann (Atl. Madryt) i jeden z graczy drużyny przeciwnej walczą o piłkę. Antoine Griezmann (Atl. Madryt) dopuszcza się faulu w ataku.

  • Piłka jest poza polem gry i Arsenal będzie rozpoczynać z autu.

  • Koke (Atl. Madryt) podejmuje brutalne wyzwanie i Daniel Siebert sygnalizuje naruszenie przepisów gry. Drużyna Arsenal otrzymuje rzut wolny.

  • Sędzia gwizdkiem rozpoczął spotkanie. Zaczynamy.

  • Zawodnicy są już na boisku i Atl. Madryt będzie rozpoczynać.

  • Pozwólcie, że przedstawię dzisiejszego sędziego, jest nim Daniel Siebert.