Wisła Płock - Raków Częstochowa

1 : 2

21.05.2023 17:30 - 19:30

• Koniec meczu. Raków po świetnej końcówce tego meczu, po dwóch bramkach Władysława Koczerhina wygrała z Wisłą Płock 2-1. Tym samym płocczanie są nad przepaścią. Muszą wygrać koniecznie kolejny mecz na wyjeździe z Cracovią i liczyć na potknięcia Śląska lub Korony. Dziękujemy za dziś i na kolejne, sportowe relacje na żywo zapraszamy już jutro.

• Jean Carlos otrzymał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie i nie zagra w kolejnym meczu.

• Żółtą kartkę otrzymuje Jean Carlos.

• Rzeźniczak wystawił piłkę... Długoszowi, który fatalnie spudłował z bliskiej odległości.

• Raków spokojnie rozgrywa piłkę. Jak na razie płocczanie nie są w stanie zaatakować i powalczyć o remis.

• Arbiter doliczył co najmniej cztery minuty do końca drugiej połowy.

• Schodzi z boiska Martin Sulek, a za niego wchodzi Igor Drapiński.

• Sulek powalił na murawę Jeana Carlosa i otrzymał drugą żółtą kartkę w tych rozgrywkach ligowych.

• Żółtą kartkę otrzymuje Martin Sulek.

• Piękna, koronkowa akcja Rakowa. Ładna wymiana piłki między Jeanem Carlosem, Ledermanem i Koczerhinem, który przymierzył z pola karnego z dość ostrego kąta. Wisła Płock nad przepaścią!

• Goooooooooooool! Władysław Koczerhin!

• Czwarta żółta kartka w tym sezonie dla Steve Kapuadiego, który nie zagra w kolejnym meczu.

• Żółtą kartkę otrzymuje Steve Kapuadi.

• Schodzi z boiska Giannis Papanikolaou, a za niego wchodzi Gustav Berggren.

• Jean Carlos podał krótko do Koczerhina, który miał sporo miejsca i czasu, więc postanowił huknąć z 25 metrów. Futbolówka poszybowała w samo "okienko", kapitalny gol!

• Koczergin w pole karne do Papanikolau, który przymierzył... jednak Kapuadi głową wyręczył Kamińskiego!

• Częstochowianie wciąż prowadzą grę, ale nadal nie potrafią znaleźć sposobu na "Nafciarzy".

• 4.300 widzów na stadionie w Płocku.

• Nowak uderzył z rzutu wolnego. Kamiński bez problemu... złapał jednak piłkę.

• Schodzi z boiska Marcin Cebula, a za niego wchodzi Ben Lederman.

• Schodzi z boiska Fabian Piasecki, a za niego wchodzi V. Gutkovskis.

• Piasecki zszedł z piłką do środka, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Wisła niemal od początku drugiej połowy, stara się głównie bronić dość głęboko i przeszkadzać przeciwnikowi.

• Indywidualna akcja Koczergina i ładny strzał zza pola karnego w słupek! Było blisko remisu!

• Pierwsza w tym sezonie żółta kartka dla Radosława Cielemęckiego.

• Żółtą kartkę otrzymuje Radosław Cielemęcki.

• Schodzi z boiska Marko Kolar, a za niego wchodzi Radosław Cielemęcki.

• Schodzi z boiska Łukasz Sekulski, a za niego wchodzi Bartosz Śpiączka.

• Techniczny strzał Jeana Carlosa zza pola karnego tuż obok "okienka" bramki.

• Uderzenie Długosza zza pola karnego zostało zablokowane.

• Długo rozgrywają piłkę goście, którzy starają się zaskoczyć przeciwników.

• Schodzi z boiska Dawid Kocyła, a za niego wchodzi Filip Lesniak.

• Faul taktyczny Szwocha na Piaseckim i siódma żółta kartka dla tego zawodnika w tym sezonie ligowym.

• Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Szwoch.

• Dośrodkowanie Wolskiego. Trelowski pewnie zdołał złapać futbolówkę.

• Furman ruszył z akcją, jednak stracił piłkę tuż przed polem karnym.

• Raków w drugiej połowie rozpoczął grę od ataków pozycyjnych.

• Wisła rozpoczęła drugą odsłonę bez zmian.

• Schodzi z boiska Bogdan Racovitan, a za niego wchodzi Wiktor Długosz.

• Raków rozpoczął drugą połowę od środka.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Wisła prowadzi 1-0 i w tabeli na żywo wychodzi ze strefy spadkowej. Po przerwie zapraszamy na drugą odsłonę.

• Arbiter doliczył do pierwszej połowy co najmniej jedną minutę.

• Cebula z rzutu wolnego sprytnie wyłożył piłkę przed pole karne do Koczergina. Zawodnik z Ukrainy nie trafił jednak w światło bramki.

• Kolar sfaulował Tudora i otrzymał pierwszą żółtą kartkę w tym sezonie ligowym.

• Żółtą kartkę otrzymuje Marko Kolar.

• Wolski trzyma się za nogę. Mocno ucierpiał pomocnik Wisły.

• Sulek ruszył z kontrą, jednak jego prostopadłe podanie padło łupem Trelowskiego.

• Kolejna centra Jeana Carlosa, tym razem już dużo lepsza. Piasecki na czwartym metrze miał piłkę na głowie, ale przestrzelił!

• Dośrodkowanie Jeana Carosa w pole karne. Tudor przegrał pojedynek główkowy.

• Niezbyt wysokie tempo tego pojedynku. Raków w ostatnich minutach ma przewagę w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika.

• Chrzanowski rozgrzewając się tuż za linią, mocno protestował podczas jednej z sytuacji i otrzymał żółtą kartkę.

• Żółtą kartkę otrzymuje Adam Chrzanowski.

• Tudor mocno podał na piąty metr. Piasecki minął się jednak z piłką.

• Dośrodkowanie Cebuli i... "główka" Wolskiego w kierunku swojej bramki. Kamiński instynktownie sparował piłkę.

• Nie licząc strzału w poprzeczkę z drugiej minuty meczu, mistrz Polski jak na razie nie kreuje sobie okazji.

• Goście próbują momentami nieco mocniej zaatakować. Cebula wywalczył teraz rzut rożny.

• Piasecki uderzył z powietrza, z połowy boiska! Piłka minęła bramkę w niewielkiej odległości!

• Piasecki uderzył z powietrza, z połowy boiska! Piłka minęła bramkę w niewielkiej odegłości!

• Piasecki zszedł z piłką na lewą nogę w polu karnym. Próbował strzelać i został zablokowany.

• Wdowiak pewnie wykorzystał sytuację sam na sam, ale był na wyraźnej pozycji spalonej. Zastanawiająca decyzja sędziego, aby kontynuować akcję do końca.

• Próba krótkiego rozegrania rzutu rożnego. Centra Furmana została jednak zablokowana.

• Faul taktyczny Racovitana, który otrzymał szóstą żółtą kartkę w sezonie ligowym.

• Żółtą kartkę otrzymuje Bogdan Racovitan.

• Dośrodkowanie Tudora w kierunku Piaseckiego, ale jak na razie radzi sobie defensywa gospodarzy.

• Częstochowianie próbują budować akcję od tyłu.

• Naprawdę świetne, "cięte" podanie z połowy boiska w wykonaniu Furmana. Piłka przeleciała tuż nad głową Arsenicia i trafiła do Sekulskiego, który pozostawiony sam sobie w polu karnym, pewnie przymierzył do siatki.

• Goooooooooooool! Łukasz Sekulski!

• Tudor ładnie "nawinął" Tomasika, ale jego podanie zdołał wyłapać Kamiński.

• Jean Carlos był już w polu karnym. Najpierw próbował podawać, potem strzelać, ale dwukrotnie uniemożliwił mu to Kapuadi.

• Wisła próbuje rozegrać atak pozycyjny.

• Już pierwsza okazja dla Rakowa. Wdowiak wyłożył piłkę w polu karnym jak na tacy do Piaseckiego, który przymierzył prosto w poprzeczkę!