• Uderzenie Valencii sprzed pola karnego było zbyt słabe, by pokonać Bursztyna.

• Znów kontrował Piast, zabrakło celnej centry Badii do Valencii.

• Guarrotxena uderzył z dystansu, zupełnie nieudanie.

• Hateley wychodził z kontrą, gdyby tylko podał do kolegi, zanim stracił piłkę...!

• Ależ interwencja Szmatuły! Było naprawdę blisko, by Drygas strzelił gola z dystansu!

• 9 minut doliczonych, to efekt przerwania na chwilę spotkania.

• Piast próbuje dośrodkowań w pole karne, na razie bez powodzenia.

• Schodzi z boiska Martin Konczkowski , a za niego wchodzi . Jorge Felix

• Schodzi z boiska Radosław Majewski, a za niego wchodzi Iker Guarrotxena

• Skutecznie wypiąstkował piłkę Bursztyn.

• Rzut rożny dla Piasta.

• Wybite dośrodkowanie Majewskiego, po chwili piłka wróciła w pole karne, ale nikt nie zamknął centry Hostikki.

• Korner dla gospodarzy.

• Nie wygląda najlepiej Piast w ostatnich minutach.

• Drygas miał piłkę w polu karnym, lecz nie zdołał oddać strzału.

• Nie doszedł także do podania Frączczak.

• Długa piłka do Tomczyka za plecy obrońców, łapie ją Bursztyn.

• Zablokowany strzał Hateleya z dystansu.

• Schodzi z boiska Piotr Parzyszek , a za niego wchodzi Paweł Tomczyk

• Cały stadion wita Frączczaka owacyjnymi brawami. Napastnik Pogoni stracił kilka miesięcy, gdy walczył z nowotworem mózgu.

• Schodzi z boiska Soufian Benyamina, a za niego wchodzi Adam Frączczak

• Piast konstruuje atak pozycyjny.

• Wracamy do gry po pięciominutowej przerwie.

• Piłkarze nerwowo przechadzają się po boisko.

• Przerwa nie powinna trwać długo, ale nie powinna się też w ogóle zdarzyć.

• Sędzia przerwał mecz w Szczecinie. Dym z rac spowił boisko.

• I od razu niecelne uderzenie oddał Hostikka.

• Schodzi z boiska Sebastian Kowalczyk, a za niego wchodzi Santeri Hostikka

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Pogoni! Dwukrotnie blokował strzał rywala Czerwiński, raz Kożulj.

• Dośrodkowanie Konczkowskiego wybił Podstawski.

• Ofensywna zmiana Waldemara Fornalika.

• Centymetrów zabrakło Walukiewiczowi, by wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie! Zamykał dośrodkowanie po rzucie rożnym i nie zdążył do piłki.

• I jeszcze jeden korner.

• Rzut rożny dla Pogoni.

• Z dystansu szczęścia poszukał Kozulj, ale bez powodzenia.

• Kapitalnie obronił nogą uderzenie Parzyszka!

• Co za parada Bursztyna!

• Faulowany Hateley na środku boiska.

• Zaatakowała Pogoń. Zablokowany był jednak strzał Bartkowskiego, a później piłkę stracił Podstawski.

• Kirkeskov nie zdołał opanować piłki, od bramki wznowi grę Bursztyn.

• Centra Hateleya została wybita z pola karnego.

• Znów w natarciu Valencia. Nabił Bartkowskiego, będzie rzut rożny.

• Valencia zagrał wzdłuż bramki, ale tam nie było żadnego napastnika Piasta.

• Uderzył Kirkeskov, ale trafił w mur.

• Szansa dla Piasta z rzutu wolnego przed polem karnym.

• Wracamy do gry!

• Piłkarze wracają na boisko.

• Do przerwy obie drużyny grają dość zachowawczo, choć Pogoń dwukrotnie uratowała poprzeczka.

• Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy

• Faul Jodłowca na Kożulju.

• Valencia szukał prostopadłym podaniem Jodłowca, zabrakło niewiele.

• Czerwiński świetnie poradził sobie z Benyaminą.

• Valencia świetnie wyprowadził kontrę i podał w pole karne do Jodłowca. Ten zacentrował do Parzyszka, który wolejem lewą nogą uderzył w poprzeczkę!

• Ależ to była kontra Piasta!

• Parzyszek trafia w poprzeczkę!!!

• Szmatuła świetnie wypiąstkował piłkę po rzucie rożnym.

• Świetnie zachował się Korun. Wyprzedził Benyaminę, a później dał się sfaulować napastnikowi Pogoni.

• Valencia wyprowadzał kontratak, ale gdy zobaczył, że niewielu kolegów ruszyło za nim, wstrzymał akcję i wycofał piłkę.

• Dobra interwencja Kirkeskova, powstrzymał Kowalczyka z boku pola karnego.

• Piast wychodził z kontrą, ale sędzia przerwał grę.

• Po kornerze sędzia odgwizdał faul Koruna, przy okazji ucierpiał Czerwiński, ale wygląda, że nic poważnego mu się nie stało.

• Sędzia podyktował rzut rożny, choć Bursztyn nie dotknął piłki.

• Kirkeskov trafia w poprzeczkę!!! Piłka odbiła się od niej i opuściła boisko.

• Ostry faul Drygasa na Konczkowskim z boku pola karnego, przerwał groźną akcję Piasta kapitan Pogoni.

• Tymczasem Legia przegrywa 0-1 z Jagiellonią Białystok po samobójczym golu Mateusza Wieteski!

• Miał szczęście Piast! Groźnie zaatakowała Pogoń i po dośrodkowaniu Kożulja Benyamina mógł umieścić piłkę w bramce.

• Piast wyraźnie nie chce podejmować zbędnego ryzyka.

• Podobnie interweniował Walukiewicz, powstrzymując Parzyszka.

• Ważna interwencja Czerwińskiego, przeciął podanie do Kowalczyka.

• Kolejny faul. Tym razem Parzyszek sfaulował Walukiewicza w powietrznym pojedynku.

• Faulowany także Valencia przez Podstawskiego.

• Faulowany wychodzący z kontrą Drygas.

• Szansa Pogoni! Uderzenie Benyaminy przeleciało jednak obok słupka bramki.

• Faulowany w środku pola Valencia.

• W odpowiedzi zaatakowała Pogoń, ale Szmatuła nie miał problemu z uderzeniem Kowalczyka.

• Rozkręca się Piast, ostatnie minuty są w jego wykonaniu naprawdę dobre.

• Ależ był blisko Ekwadorczyk!

• Gliwiczanie wymienili sporo podań, zanim przenieśli z lewej na prawą stronę ciężar gry. Stamtąd dośrodkował Konczkowski, a Parzyszek bez przyjęcia uderzył obok bramki.

• Pierwsza bardzo dobra akcja Piasta.

• Faul Hateleya w środku pola.

• Piłka poza boiskiem, Kowalczyk leży na murawie.

• W pierwszych 10 minutach groźniejsza jest Pogoń.

• Było groźnie! Fojut strzelił tuż nad bramką Szmatuły.

• Znów Matynia, tym razem próbował dośrodkować. Piłka odbiła się od Hateleya i Pogoń ma rzut rożny.

• Dobry wślizg Konczkowskiego, wybił piłkę na aut spod nóg Matyni.

• Piast czeka spokojnie na swojej połowie, nie atakuje rywala pod jego polem karnym.

• Dłużej przy piłce utrzymuje się Pogoń.

• Co prawda napastnik Piasta przeskoczył nad rywalem, ale było to niebezpieczne wejście.

• Benyamina zagrał ręką, piłka dla Piasta.

• Wysokim pressingiem atakują rywala gospodarze.

• Ładna akcja Kowalczyka. Minął dwóch obrońców i podał piłkę na 16 m. Tam do piłki dopadł Drygas. Uderzył mocno, ale prosto w Szmatułę.

• Szybko piłkę przejęli goście. Konczkowski zaatakował prawą stroną, ale tam zatrzymał go Matynia.