• Przechwyt legionistów w środku pola, po chwili drugi, ale podania przed polem karnym niedokładne. Czyżby nerwy?

• Od środka rozpoczęli zawodnicy Legii

• Sędzia rozpoczął druga połowę

• Zawodnicy już w pełnej gotowości

• Piłkarze Legii pierwsi wybiegają na plac gry, za moment ostatnie 45 minut w tym sezonie

• Po pierwszej, bardzo emocjonującej połowie, Legia remisuje z Zagłębiem Lubin 1-1. Na ten moment "Wojskowi" nie obronią tytułu, tracąc go na rzecz Piasta Gliwice

• Dynamiczna akcja "Miedziowych", tylko zabrakło ostatniego podania

• Warszawianom spieszy się, tylko zwycięstwo przedłuża ich nadzieje na tytuł, tyle że Piast nadal prowadzi z Lechem 1-0...

• Faulowany Bohar przez Veszovicia

• Taki wynik, przy bezbramkowym remisie Piasta z Lechem oznacza, że w wirtualnej tabeli na razie to Legia jest mistrzem Polski!