• Koniec meczu

• Schodzi z boiska Luka Zahović, a za niego wchodzi Alexander Gorgon

• Damian Kos doliczył cztery minuty do końca spotkania.

• Przerzut na lewe skrzydło do Almqvista. Zawodnik Pogoni był na spalonym.

• Płaskie uderzenie Dąbrowskiego z rzutu wolnego. Lis sparował piłkę na rzut różny.

• Stolarski był faulowany na dwudziestym metrze od bramki Warty Poznań. Gospodarze staną przed szansą na podwyższenie prowadzenia.

• Schodzi z boiska Kajetan Szmyt, a za niego wchodzi Enis Destan

• Płaski strzał Przyborka ze skraju pola karnego. Lis instynktownie odbił piłkę!

• Schodzi z boiska Linus Wahlqvist, a za niego wchodzi Adrian Przyborek

• Schodzi z boiska Kamil Grosicki, a za niego wchodzi Paweł Stolarski

• Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Kurzawa

• Prostopadłe podanie przed pole karne do Kowalczyka. Ten wpadł w szesnastkę i zdecydował się na delikatną podcinkę. Lis nie dał się przelobować!

• Piłka w siatce Pogoni, ale nie ma gola! Sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu gospodarzy.

• Głębokie dośrodkowanie Kamila Grosickiego. Lis wyszedł z bramki i zdołał przerwać akcję "Portowców".

• Schodzi z boiska Marcel Wędrychowski, a za niego wchodzi Pontus Almqvist

• Szmyt uderzył sprzed pole karnego Pogoni. Stipica pewnie złapał piłkę.

• Płaski strzał Kurzawy zza szesnastki. Piłka odbiła się od rywala i opuściła boisko. Rzut rożny dla Pogoni.

• Schodzi z boiska Miłosz Szczepański, a za niego wchodzi Miguel Luis

• Schodzi z boiska Michał Kopczyński, a za niego wchodzi Niilo Maenpaa

• Prostopadłe podanie w szesnastkę do Kamila Grosickiego. Ten delikatną podcinką zaskoczył Lisa!

• Goooooooooooool! Kamil Grosicki!

• Kapitalne zagranie Grosickiego na piąty metr do wbiegającego Zahovicia. Ten pewnym strzałem pokonał Lisa!

• Goooooooooooool! Luka Zahović!

• Centra z rzutu rożnego. Malec oddał strzał głową. Piłka nieznacznie wylądowała nad poprzeczką.

• Dośrodkowanie Wahlqvista w pole karne Warty. Defensor wybił piłkę na rzut rożny.

• Nerwowy początek drugiej połowy. Sporo niedokładności i strat z obu stron.

• Bez zmian w zespole Warty Poznań.

• Schodzi z boiska Mateusz Łęgowski, a za niego wchodzi Rafał Kurzawa

• Od środka rozpoczęła Warta Poznań.

• Piłkarze powracają na murawę. Za chwilę początek drugiej części spotkania.

• Remis 1:1 do przerwy w Szczecinie. "Portowcy" kapitalnie rozpoczęli to spotkania i już w 5. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Koutrisa. Goście konsekwentnie szukali trafienia wyrównującego i znaleźli go przed przerwą. Czy w drugiej połowie któraś z drużyn zdoła przechylić szalę na swoją stronę?

• Arbiter doliczył minutę do końca pierwszej połowy.

• Pogoń się nie załamała po stracie bramki. Gospodarze konsekwentnie oblegają szesnastkę Warty Poznań.

• Pogoń się nie załamała. Gospodarze konsekwentnie oblegają szesnastkę Warty Poznań.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w szesnastkę Pogoni. Maciej Żurawski oddał strzał głową. Stipica dał się zaskoczyć i mamy remis w Szczecinie!

• Goooooooooooool! Maciej Żurawski!

• Goooooooooooool! Adam Zrelak!

• Prostopadłe zagranie w szesnastkę Pogoni do Szmyta. Sędzia podniósł chorągiewkę - był spalony!

• Wahlqvist upadł w polu karnym gości po kontakcie z rywalem. Zawodnicy Pogoni domagali się rzutu karnego, jednak arbiter pozostał niewzruszony.

• Żółtą kartkę otrzymuje Linus Wahlqvist

• Ivanov oddał strzał ze skraju pola karnego. Golkiper Pogoni nie miał problemów z tym uderzeniem.

• Wędrychowski przedzierał się na prawym skrzydle. Minął dwóch rywali i zbiegał w pole karne, jednak Ivanov zdołał zatrzymać zawodnika gospodarzy.

• Prostopadłe zagranie w szesnastkę Warty do Zahovicia. Lis wyszedł z bramki i uprzedził napastnika "Portowców".

• Spore zamieszanie w szesnastce Warty Poznań. Ostatecznie golkiper gości zdołał przerwać akcję Pogoni.

• Kowalczyk uderzył zza pola karnego. Lis pewnie wybronił ten strzał.

• Spadło tempo konstruowania ofensywnych akcji. Sporo walki o piłkę w środkowej części boiska.

• Podanie wzdłuż bramki do Zrelaka. Zawodnik gości umieścił piłkę w siatce. "Warciarze" długo nie cieszyli się z trafienia, bo sędzia podniósł chorągiewkę - był spalony!

• Wysoki pressing Pogoni. Goście mają problem z wyjściem z własnej połowy.

• Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Szymonowicz uderzył z dziesiątego metra. Malec zdołał wybić piłkę z okolic linii bramkowej!

• Kowalczyk zdecydował się na zagranie wzdłuż bramki do wbiegającego Koutrisa. Ten z trzeciego metra umieścił piłkę w siatce!