Warta Poznań - Zagłębie Lubin

1 : 1

02.04.2024 19:00 - 21:00

Oglądaj mecze na żywo w

• Podział punktów w starciu Warty Poznań z Zagłębiem Lubin. Gospodarze lepiej zagrali w pierwszej połowie, po której prowadzili 1:0. Po przerwie do głosu zaczęli dochodzić "Miedziowi", którzy w 57. minucie doprowadzili do wyrównania. Podopieczni trenera Waldemara Fornalika starali się iść za ciosem, jednak nie zdołali już umieścić piłki w siatce.Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne relacje sportowe Interii.

• Arbiter doliczył trzy minuty do końca spotkania.

• Schodzi z boiska Kacper Chodyna, a za niego wchodzi Mateusz Grzybek

• Dośrodkowanie w szesnastkę Warty. Grobelny wyszedł z bramki i pewnie złapał piłkę.

• Centra w pole karne Zagłębia. Eppel oddał strzał głową, jednak trafił w lewy słupek bramki!

• Wysoki pressing Zagłębia. Warta ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

• Żółtą kartkę otrzymuje Luis Mata

• Schodzi z boiska Marko Poletanović, a za niego wchodzi Tomasz Makowski

• Kurminowski uderzył głową z siódmego metra. Niewiele zabrakło, by Zagłębie objęło prowadzenie!

• Kwadrans do końca spotkania. Zagłębie naciska coraz mocniej na rywali. Czy zdoła dopiąć swego i sięgnie po komplet punktów?

• Schodzi z boiska Mateusz Wdowiak, a za niego wchodzi Tomasz Pieńko

• Kurminowski uderzył z dystansu. Rykoszet i od rzutu rożnego rozpoczną goście.

• Warta cierpliwie rozgrywa atak pozycyjny na połowie gości.

• Prostopadłe podanie przed pole karne do Szmyta. Sędzia podniósł chorągiewkę - był spalony!

• Pół godziny do końca spotkania. Czy któraś ze stron zdoła przechylić szalę na swoją stronę?

• Wycofanie na dziesiąty metr do wbiegającego Kurminowskiego. Ten oddał strzał bez namysłu i mamy remis!

• Goooooooooooool! Dawid Kurminowski!

• Schodzi z boiska Adam Zrelak, a za niego wchodzi Marton Eppel

• Nerwowy początek drugiej części spotkania. Sporo niedokładności i fauli z obu stron.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia. Szymonowicz uderzył z powietrza, jednak kapitalną paradą popisał się bramkarz gości!

• Dąbrowski uderzył z dystansu. Nieudana próba piłkarza Zagłębia.

• Początek drugiej połowy

• Warta prowadzi do przerwy z Zagłębiem 1:0 w 26. kolejce PKO Ekstraklasy. Początek meczu należał do gości, jednak to Warta wykorzystała swoją jedyną okazję i to ona jest bliżej kompletu punktów.Wracamy za kilka minut.

• Zablokowane dośrodkowanie Chodyny. Rzut rożny dla Zagłębia.

• Brzydszy fragment spotkania. Gra jest mocno rwana. Sporo błędów z obu stron.

• Zrelak był faulowany tuż przed szesnastką Zagłębia. Okazja dla Warty na podwyższenie prowadzenia.

• Centra z rzutu rożnego w szesnastkę Warty. Grobelny popisał się podwójną interwencją, która ratuje gospodarzy!

• Potężne uderzenie Poletanovicia! Golkiper Warty był czujny i odbił piłkę na rzut rożny.

• Pół godziny gry za nami. Po dobrym początku Zagłębia, Warta zaczęła dochodzić do głosu i teraz to oni prowadzą grę.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Zgranie na trzeci metr do Kupczaka, który strzałem głową z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce!

• Goooooooooooool! Mateusz Kupczak!

• Zrelak przedzierał się na prawym skrzydle. Piłkarz Warty wywalczył rzut rożny.

• Dośrodkowanie z rzutu różnego. Ławniczak oddał strzał głową, jednak piłka wylądowała na górnej siatce!

• Strzał z dystansu w wykonaniu Wdowiaka. Bramkarz Warty wyciągnął się jak struna i sparował piłkę na rzut rożny.

• Spore zamieszanie w szesnastce Zagłębia. Ostatecznie bramkarz gości zdołał złapać piłkę.

• Kontra Zagłębia. Prostopadłe zagranie przed pole karne do Chodyny. Piłkarz Zagłębia musiał uznać wyższość defensora Warty.

• Spadło tempo konstruowania ofensywnych akcji. Sporo walki o piłkę w środkowej części boiska.

• Zagłębie cierpliwie rozgrywa atak pozycyjny na połowie Warty.

• Wysoki pressing Warty Poznań. Zagłębie ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

• Tiru zagrał na lewe skrzydło do Grobelnego. Piłkarz Warty nie zdołał dojść do piłki, zanim ta opuściła boisko.

• Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.