Wisła Kraków - Stal Rzeszów

4 : 1

07.12.2023 18:00 - 20:00

Relacja na żywo

• Koniec meczu. Tomasz Wajda nie przedłużył drugiej połowy, bowiem wynik jest już rozstrzygnięty. Wisła pewnie i wysoko pokonała Stal Rzeszów. Tym samym "Biała Gwiazda" zameldowała się w ćwierćfinale Pucharu Polski.

• Starcie Łyczki i Szota, które zakończyło się faulem tego pierwszego.

• Uderzenie Łysiaka z dystansu, które nie było celne.

• Rozwiń

• Olejarka ładnie dryblował w polu karnym, jednak jego strzał pozostawił jednak wiele do życzenia.

• Tempo spotkania znacznie opadło, niewiele dzieje się na boisku.

• Schodzi z boiska Marc Carbo, a za niego wchodzi Vullnet Basha.

• Schodzi z boiska Adler Da Silva, a za niego wchodzi Szymon Salamon.

• Wisła już pewnie kontroluje grę i spokojnie rozgrywa podania.

• Schodzi z boiska Angel Baena, a za niego wchodzi Miky Villar.

• Błyskawiczna odpowiedź Wisły! Rodado wykorzystał błąd defensora i wyłożył futbolówkę jak na tacy do Gogóła, który celnie uderzył z dziesięciu metrów.

• Goooooooooooool! Patryk Gogół!

• Akcja młodzieżowców Stali Rzeszów. Warczak zdołał szybciej podnieść się z boiska niż Szot i podał w pole karne do Kądziołki, który ładnym, mierzonym strzałem od słupka trafił do siatki.

• Goooooooooooool! Szymon Kadziolka!

• Simcak w pole karne, jednak Colley interweniował bezbłędnie.

• Schodzi z boiska Jesus Alfaro, a za niego wchodzi Patryk Gogół.

• Rozwiń

• Kibice Wisły odliczają do trzech i krzyczą, że Wisła jeszcze zbyt mało wygrywa ze Stalą. Tymczasem Warczak kąśliwie uderzył, ale Broda dobrze interweniował.

• Schodzi z boiska Andreja Prokic, a za niego wchodzi Szymon Łyczko.

• Schodzi z boiska K. Danielewicz, a za niego wchodzi Karol Łysiak

• Danielewcz poślizgnął się przy stale, w związku z czym Broda nie miał problemów z jego obroną.

• Adler mocno uderzył z osiemnastu metrów, jednak nad poprzeczką.

• Kościelny popełnił kosztowny błąd przy wyprowadzaniu piłki. Podał ją wprost do Talara, który wbiegł w pole karne i ładnym, płaskim oraz mierzonym strzałem przy słupku, zdobył trzecią bramkę.

• Goooooooooooool! Bartosz Talar!

• Goooooooooooool! Angel Rodado!

• Spokojne wejście obu drużyn w drugą część gry.

• Wisła drugą połowę rozpoczęła bez zmian.

• Schodzi z boiska Adrian Bukowski, a za niego wchodzi Sebastien Thill.

• Koniec pierwszej połowy. Wisła ma przewagę i zasłużenie prowadzi ze Stalą Rzeszów 1-0. Za kilkanaście minut zapraszamy na drugą część gry.

• Niezłe dośrodkowanie Kłosa, jednak "na posterunku" był Jaroch.

• Danielewicz z rzutu wolnego trafił prosto w mur.

• Colley umiejętnie nabił Warczaka i wywalczył rzut z autu.

• Wrzutka Simcaka, z którą poradził sobie Szot.

• Wyraźna przewaga "Białej Gwiazdy" nadal się utrzymuje.

• Miękkie dośrodkowanie Talara, po którym Uryga "główkował" ponad bramką.

• Długi wyrzut z autu Jarocha, po którym Bukowski wybił piłkę na rzut rożny.

• Rodado znakomicie przyjął sobie piłkę i chciał uderzyć, ale w ostatniej chwili uprzedził go Paśko.

• Simcak bezpardonowo zatrzymał Baenę i otrzymał pierwszą żółtą kartkę w tym meczu.

• Żółtą kartkę otrzymuje Milan Simcak.

• Tym razem Carbo mocno potraktował Prokicia na połowie Stali.

• Baena dryblował w polu karnym i dośrodkował na głowę rywala.

• Niesamowite zamieszanie pod bramką Bieszczada! Ogromny kocioł, po którym piłka trafiła w słupek! Wisła zepchnęła Stal do głębokiej defensywy.

• Baena potężnie uderzył z półwoleja z dalszej odległości. Piłka otarła się o siatkę umiejscowioną nad poprzeczką!

• Goku odegrał piłkę w polu karnym do Alfaro, który zbyt długo zwlekał ze strzałem i ostatecznie został zablokowany.

• Rozwiń

• Uderzenie z powietrza Prokicia, jednak piłka poszybowała wyraźnie nad poprzeczką.

• "Biała Gwiazda" stara się spokojnie rozegrać atak.

• Jak na razie dość wyrównane spotkanie w Krakowie.

• Sytuacyjne uderzenie Carbo z dość sporej odległości, jednak dość mocno niecelne.

• Ostre starcie Szota i Warczaka. Faul piłkarza Stali Rzeszów.

• Baena ruszył prawą stronę, ale po jego dośrodkowaniu Bieszczad znowu bez większych problemów złapał piłkę.

• Alfaro ruszył z kontrą, jednak Danielewicz czysto odebrał mu piłkę w środku boiska.

• Gol Szota po asyście Goku Szot do Goku, który posłał mu podanie zwrotne na dziesiąty metr. Piłkarz Wisły przymierzył bez przyjęcia, obok Bieszczada!

• Gol dla Wisły! Goooooooooooool! Dawid Szot!

• Wisła naciera dalej. Tym razem po zblokowanym dośrodkowaniu... futbolówka znowu padła łupem Bieszczada.

• Centra Jarocha spod końcowej linii boiska. Bieszczad złapał piłkę.