1 : 3

04.02.2022 20:30 - 22:30

• Koniec meczu.

• Arbiter przedłużył czas gry o minimum 3 minuty.

• Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Po akcji Legii i zagraniu Celhaki, Kopacz nie zdołał przerwać podania. Wszołek wyszedł sam na sam z Hładunem, obiegł go i w pierwszym kontakcie z piłką wyprowadził Legię na prowadzenie 3:1!

• Legia Warszawa. Schodzi: Patryk Sokołowski. Wchodzi: Jurgen Celhaka.

• Zagłębie Lubin. Schodzi: Łukasz Poręba. Wchodzi: Daniel Dudziński.

• Niecelny strzał Szysza.

• Akcja Zagłębia, i tym razem rozpaczliwa obrona Legii skuteczna.

• Potężny strzał Poręby - piłka trafiła w trybuny.

• Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Paweł Wszołek.

• Dolezal przewracany przed polem karnym, jednak sędzia nie dopatrzył się faulu Wieteski.

• Zagłębie próbuje atakować, Legia broni się całą jedenastką.

• Akcja Zagłębia, jednak faulowany Wieteska. Rzut wolny dla Legii.

• Zagłębie Lubin. Schodzi: Tomasz Pieńko. Wchodzi: Łukasz Łakomy.

• Legia Warszawa. Schodzi: Maciej Rosołek. Wchodzi: Ernest Muci.

• Z dystansu Lindsay Rose - nie trafił w światło bramki.

• Kopacz zablokował dośrodkowanie Rosołka. Piłka w rękach Hładuna.

• Ławniczak ucierpiał po rzucie rożnym Legii.

• Kolejny strzał Szysza! I tym razem świetnie w bramce Boruc!

• Josue zablokował strzał Szysza po rzucie rożnym Zagłębia.

• Bardoz dobry strzał Szysza z rzutu wolnego, jeszcze lepiej w bramce Boruc!

• Rose sfaulował Pieńkę przed polem karnym.

• Zagłębie gra piłką, Legia stara się powstrzymać akcje gospodarzy.

• Boruc i Wieteska wykazali się dobrymi interwencjami podczas akcji Zagłębia.

• Nieudane dośrodkowanie Pieńki. Do piłki dopadł Johansson.

• Powstrzymany kontratak Zagłębia Lubin.

• Żółtą kartkę otrzymał Mattias Johansson. Za faul.

• Akcja Legii, podanie Josue zablokowane.

• Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Poręba. Za faul na Pekharcie.

• Gol! Strzelił Patryk Szysz. Asystował mu Kacper Chodyna. Gol dla Zagłębia! Chodyna podał piłkę do Szysza, ten przebiegł kilka metrów z piłką i pięknym strzałem z dystansu pokonał Boruca!

• Kopacz faulowany przez Pekharta na skraju pola karnego. Sędzia długo zwlekał z sięgnięciem po gwizdek.

• Legia Warszawa. Schodzi: Kacper Skibicki. Wchodzi: Maik Nawrocki.

• Przerwa

• Gol samobójczy! Bartosz Kopacz. Jednak mamy 0:2! Piłkę niefortunnie odbił Kopacz!

• Arbiter przedłużył czas gry o minimum 2 minuty.

• Trwa analiza VAR.

• Piłka po uderzeniu Skibickiego i po rykoszecie wpadła do bramki! Sędzia dopatrzył się tu spalonego.

• Podliński uderzył nad poprzeczką.

• Gol! Strzelił Maciej Rosołek. Asystował mu Josue. Josue chciał strzelać, ale nieco zeszła mu piłka. Na swoim miejscu był jednak Rosołek, który dostawił nogę i wyprowadził legię na prowadzenie! To był pierwszy celny strzał Legii.

• Boruc złapał piłkę po stałym fragmencie gry.

• Akcja Szysza, jednak po interwencji Slisza piłka wyszła na rzut rożny.

• Żółtą kartkę otrzymał Kacper Chodyna. Czwarta żółta kartka Chodyny, nie zagra w kolejnym meczu.

• Szysz zagrywał z rzutu rożnego. Piąstkował Boruc.

• Mnóstwo niedokładności w grze Legii. Piłkarze Zagłębia na razie przyglądają się na boisku, patrząc co robią ich rywale.

• Indywidualna akcja Szysza prawą stroną boiska. Jego strzał zbyt prosty dla Boruca, który spokojnie obronił piłkę.

• Legia znów próbuje budować akcję od tyłu.

• Dynamiczna akcja Zagłębia, po dośrodkowaniu Bartolewskiego Podliński uderzył głową. Przy strzale zabrakło mocy i łatwo piłkę złapał Boruc.

• Na spalonym Pekhart.

• Jak na razie mało dynamiczny mecz w Lubinie.

• Bezpośredni strzał Chodyny z rzutu wolnego, piłkę złapał Boruc.

• Żółtą kartkę otrzymał Josue. Za faul na Chodynie. Również on nie zagra w następnej kolejce.

• Nieudany rzut rożny w wykonaniu Zagłębia.

• Rose powstrzymał we własnym polu karnym Erika Daniela.

• Legia zaczęła atakować, ale Zagłębie broni się całą jedenastką na własnej połowie.

• Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska. Za faul na Podlińskim. Wieteska nie zagra w kolejnym meczu - to jego czwarta żółta kartka.

• Pierwsza akcja Legii! Po strzale Skibickiego, piłka zatrzymała się na bocznej siatce!

• Zagłębie w natarciu. Na spalonym jeden z piłkarzy z Lubina.

• Warszawianie szybko wyjaśnili sytuację po stałym fragmencie gry.