3 : 1

21.05.2023 15:00 - 17:00

Relacja na żywo

obrazek

• Radomiak ogrywa przed własną publicznością Widzew Łódź i zapewnia sobie utrzymanie w Ekstraklasie. Kolejny słaby mecz ekipy z Łodzi, która nie może zaliczyć rundy wiosennej do udanych.Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne relacje sportowe Interii.

• Arbiter doliczył dwie minuty do końca spotkania.

• Schodzi z boiska Berto Cayarga, a za niego wchodzi Jakub Nowakowski

• Radomiak wyszedł z kontrą. Castaneda zagrał przed pole karne do wbiegającego Semedo. Ten płaskim strzałem pokonał Ravasa!

• Goooooooooooool! Lisandro Semedo!

• Schodzi z boiska Andrejs Ciganiks, a za niego wchodzi Łukasz Zjawiński

• Kontra Castanedy. Zawodnik Radomiaka pokonał z piłką pół boiska, jednak defensor odebrał mu futbolówkę w polu karnym.

• Zablokowane dośrodkowanie Zielińskiego. Rzut rożny dla Widzewa.

• Schodzi z boiska Daniel Pik, a za niego wchodzi Luizao

• Kontra Radomiaka. Zagranie w pole karne do Semedo. Zawodnik Radomiaka stanął oko w oko z Ravasem, jednak golkiper Widzewa pokazał klasę!

• Schodzi z boiska Mato Milos, a za niego wchodzi Juliusz Letniowski

• Świetne zagranie w pole karne Radomiaka pomiędzy obrońców. Hansen nie zdołał sięgnąć piłki.

• Alves uderzył z rzutu wolnego. Zawodnik Radomiaka trafił wprost w Ravasa.

• Cichocki był faulowany na trzydziestym metrze. Okazja dla Radomiaka na podwyższenie prowadzenia.

• Pik zagrał na dziesiąty metr do Sarmiento. Ten w dogodnej sytuacji uderzył obok lewego słupka!

• Centra Pika w szesnastkę Widzewa. Ravas wyszedł z bramki i złapał piłkę.

• Kontra Widzewa. Ciganiks dośrodkował z lewego skrzydła. Żaden z partnerów nie zdołał zamknąć akcji.

• Prostopadłe zagranie na prawe skrzydło do Pika. Zawodnik Radomiaka nie zdołał opanować piłki, zanim ta opuściła boisko.

• Wysoki pressing Radomiaka. Widzew ma problem z wyjściem z własnej połowy.

• Pik uderzył z ostrego kąta. Ravas odbił piłkę na rzut rożny!

• Nerwowy początek drugiej części spotkania. Sporo niedokładności i fauli z obu stron.

• Bez zmian w zespole Radomiaka.

• Od środka rozpoczął Widzew.

• Radomiak prowadzi do przerwy 2:1. Gospodarze już w 6. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Castanedy. Ekipa z Radomia długo nie cieszyła się z korzystnego rezultatu. Już minutę później Ernest Terpiłowski uciszył stadion. Tuż przed przerwą, Abramowicz pokonał Ravasa i to Widzew w drugiej połowie będzie musiał gonić.

• Dośrodkowanie w szesnastkę Widzewa. Abramowicz oddał strzał z powietrza. Piłka wpadła do bramki przy prawym słupku!

• Goooooooooooool! Dawid Abramowicz!

• Centra z rzutu wolnego w pole karne Widzewa. Rossi oddal strzał głową. Ravas końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Żółtą kartkę otrzymuje Juljan Shehu

• Radomiak zamknął Widzewa na ich połowie i stara się przedostać z piłką w pole karne.

• Spadło tempo konstruowania ofensywnych akcji. Sporo walki o piłkę w środkowej części boiska.

• Schodzi z boiska Bartłomiej Pawłowski, a za niego wchodzi Kristoffer Hansen

• Bartłomiej Pawłowski kontuzjowany!

• Żółtą kartkę otrzymuje Dominik Kun

• Donis uderzył z dystansu. Bardzo nieudana próba zawodnika Radomiaka.

• Mocny strzał Pawłowskiego z rzutu wolnego. Pik ze sporymi problemami sparował piłkę!

• Kontra Widzewa. Wrzutka w pole karne gospodarzy. Nunes przekroczył przepisy w walce o piłkę.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Radomiaka. Pawłowski składał się do strzału, jednak defensor w ostatniej chwili odebrał mu piłkę.

• Sarimento ucierpiał w starciu z rywalem. Zawodnik Radomiaka długo nie podnosił się z murawy.

• Podanie przed pole karne do Terpiłowskiego. Zawodnik Widzewa lobem pokonał Pika. Goście długo nie cieszyli się z trafienia - sędzia odgwizdał spalonego!

• Prostopadłe zagranie przed pole karne do Terpiłowskiego. Zawodnik Widzewa nie zdołał opanować piłki, zanim ta opuściła boisko.

• Radomiak cierpliwie rozgrywa piłkę na połowie gości.

• Podanie za linię obrony do Terpiłowskiego. Wpadł w pole karne i płaskim strzałem doprowadził do wyrównania!

• Szybka odpowiedź Widzewa! Podanie za linię obrony do Terpiłowskiego. Wpadł w pole karne i płaskim strzałem doprowadził do wyrównania!

• Gol dla Widzewa! Goooooooooooool! Ernest Terpiłowski!

• Zabójczy początek Radomiaka! Castaneda dopadł do wybitej piłki i oddał strzał z linii pola karnego. Ravas był bez szans!

• Gol dla Radomiaka! Goooooooooooool! Frank Castaneda!

• Przerzut przed pole karne do Sarmiento. Zawodnik Radomiaka nie zdołał opanować piłki.

• Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.