Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok

2 : 2

14.08.2022 17:30 - 19:30

• Raków tylko remisuje u siebie z Jagiellonią. Gospodarze świetnie rozpoczęli to spotkanie i po dziesięciu minutach prowadzili 2:0. Mieli kilka okazji, które powinna wykorzystać i wyjść na wyższe prowadzenie. Nie zrobili tego i za to skarciła ich Jagiellonia, która po przerwie zdobyła dwie bramki i wywozi z Częstochowy jeden punkt.

• Rzut wolny dla piłkarzy Rakowa. Ostatnia szansa dla gospodarzy, by zdobyć komplet punktów.

• Żółtą kartkę otrzymuje Zlatan Alomerović

• Schodzi z boiska Marc Gual, a za niego wchodzi Mateusz Kowalski

• Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii zostało zablokowane przez Puerto. Rzut rożny dla Rakowa.

• Dośrodkowanie Kuna w pole karne w poszukiwaniu Lopeza zostało przejęte przez gości.

• Schodzi z boiska Bojan Nastić, a za niego wchodzi Israel Puerto

• Arbiter doliczył siedem minut do końca spotkania.

• Schodzi z boiska Bogdan Racovitan, a za niego wchodzi Deian Sorescu

• Żółtą kartkę otrzymuje Marc Gual

• Musiolik urwał się na lewym skrzydle. Chciał zacentrować do wbiegającego w pole karne Kochergina. Defensor Jagi zdołał przeciąć to podanie. Rzut rożny dla Rakowa.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka spada na piątym metrze przed Imazem. Ten strzałem głową pod porzeczkę zdobywa gola!

• Goooooooooooool! Jesus Imaz!

• Gual oddał niespodziewane uderzenie zza pola karnego. Świetną interwencją popisał się Trelowski. Rzut różny dla Jagiellonii.

• Nene był faulowany przed szesnastką Rakowa Częstochowa. Goście będą mieli okazję, by poszukać wyrównania.

• Żółtą kartkę otrzymuje Zoran Arsenić

• Nene faulował Czyża na dwudziestym metrze. Szansa dla Lopeza, aby postraszyć bramkarza gości.

• Żółtą kartkę otrzymuje Nene

• Lopez wpadł z piłką w pole karne. Minął defensora i zdecydował się na uderzenie, jednak został w ostatniej chwili zablokowany.

• Uderzenie Lopeza z rzutu wolnego zostało zablokowane przez mur.

• Schodzi z boiska Mateusz Wdowiak, a za niego wchodzi Ivi Lopez

• Schodzi z boiska Walerian Gwilia, a za niego wchodzi Giannis Papanikolaou

• Kun był ostro zaatakowany przez Prikryla. Rzut wolny dla Rakowa i kolejna okazja na podwyższenie prowadzenia.

• Żółtą kartkę otrzymuje Tomas Prikryl

• Żółtą kartkę otrzymuje Martin Pospisil

• Żółtą kartkę otrzymuje Bogdan Racovitan

• Schodzi z boiska Taras Romanczuk, a za niego wchodzi Martin Pospisil

• Schodzi z boiska Fedor Cernych, a za niego wchodzi Wojciech Łaski

• Wracamy do gry!

• Spore zadymienie pod bramką Trelowskiego. Arbiter przerwał spotkanie do czasu polepszenia się widoczności.

• Jagiellonia szykuje podwójną zmianę.

• Zagranie wzdłuż bramki do Guala. Ten oddał strzał z pierwszej piłki, ale nie trafił czysto w piłkę i ta opuściła boisko.

• Skrzypczak faulował Musiolika tuż przed polem karnym. Dobra okazja dla Rakowa, by podwyższyć prowadzenie.

• Nene dostał piłkę przed szesnastką Rakowa. Oddał mocny strzał. Niefortunna interwencja Trelowskiego i futbolówka wpadła do bramki. Jagiellonia łapie kontakt!

• Goooooooooooool! Nene!

• Schodzi z boiska Fabian Piasecki, a za niego wchodzi Sebastian Musiolik

• Schodzi z boiska Bartosz Nowak, a za niego wchodzi Vladyslav Kochergin

• Wdowiak przejął piłkę na połowie rywali i ruszył w kierunku bramki. Wpadł w pole karne i oddał strzał. Piłka niewiele minęła lewy słupek bramki.

• Kun dostał podanie przed szesnastką Jagiellonii. Oddał strzał z linii pola karnego, ale został zablokowany.

• Piasecki świetnie wypatrzył przed szesnastką Wdowiaka. Ten zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Piłka nieznacznie minęła prawy słupek bramki gości.

• Dalekie zagranie przed pole karne do Czyża. Bramkarz Jagiellonii zdołał uprzedzić zawodnika gospodarzy.

• Mierzone uderzenie Gvili zza pola karnego. Pewna interwencja bramkarza gości.

• Mierzone uderzenie Gvilli zza pola karnego. Pewna interwencja bramkarza gości.

• Dalekie podanie do Imaza. Ten oddał zaskakujący strzał zza pola karnego. Piłka wpadła do bramki, jednak nie ma gola dla Jagi - był spalony.

• Bez zmian w zespole Rakowa Częstochowa.

• Schodzi z boiska Bartosz Bida, a za niego wchodzi Nene

• Od środka rozpoczęła Jagiellonia Białystok.

• Piłkarze powracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Jagiellonia najchętniej zapomniałaby o pierwszych dziesięciu minutach tego spotkania. Goście już w 3 minucie stracili bramkę. Kilka minut później koszmarnym samobójem popisał się Nastić. Przed przerwą Jagiellonia się obudziła, jednak nie udało im się pokonać Trelowskiego. Czy goście po przerwie odmienią losy tego spotkania?

• Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy.

• Kapitalne podanie Nowaka przed pole karne do Wdowiaka. Ten wpadł z piłką w pole karne, ale nie zdołał pokonać bramkarza gości. Rzut rożny dla Rakowa.

• Żółtą kartkę otrzymuje Taras Romanczuk

• Dalekie podanie crossowe na lewe skrzydło do Wdowika. Zawodnik Jagiellonii nie zdołał opanować piłki, zanim ta opuściła murawę.

• Marc Gual samotnie przedzierał się na połowie Rakowa. Wpadł z piłką w pole karne, jednak jego uderzenie zostało zablokowane przez defensora gospodarzy.

• Uderzenie Nasticia zza pola karnego zostało zablokowane przez Arsenicia. Rzut rożny dla Jagiellonii.

• Bida był faulowany niedaleko bramki rywali. Dobra szansa dla Jagiellonii na poszukanie bramki kontaktowej.

• Imaz wpada z piłką w pole karne. Zawodnik Jagiellonii nie zdołał przepchnąć obrońców i piłka opuściła boisko. Od bramki rozpocznie Trelowski.

• Lepszy fragment gry Jagiellonii. To teraz zespół gości wyszedł z wysokim pressingiem i utrudnia rozegranie piłki Rakowowi.

• Lepszy fragment gry Jagiellonii. To teraz zespół gości wyszedł z wysokim pressingiem i utrudniają rozegranie piłki Rakowowi.

• Daleka piłka przed pole karne do Kuna. Bramkarz Jagiellonii wyszedł z bramki i zdołał uprzedzić zawodnika gospodarzy.

• Piasecki zacentrował wzdłuż bramki do Gvilli, ten jednak został zablokowany. Sędzia asystent przerwał akcję - był spalony.

• Arsenić był faulowany przed własną szesnastką. Szansa dla Rakowa na złapanie oddechu i odbudowanie ustawienia.

• Arsenić był faulowany przed własną szesnastką. Szansa dla Rakowa na oddech i odbudowanie ustawienia.

• Arsenić dostał podanie na wysokości pola karnego. Przyjął piłkę i zdecydował się na uderzenie. Piłka odbiła się od obrońcy, zanim wyszła na aut bramowy, jednak sędzia tego nie zauważył i nie podyktował rzutu rożnego.

• Arsenić dostał podanie na wysokości pola karnego. Przyjął piłkę i zdecydował się na uderzenie. Piłka odbiła się od obrońcy, zanim wyszła na aut bramowy, jednak sędzia się pomylił i nie podyktował rzutu rożnego.

• Atak pozycyjny Rakowa na połowie gości. Podopieczni Marka Papszuna nie zamierzają się zatrzymywać!

• Atak pozycyjny Rakowa na połowie gości. Podopieczni Marka Papszuna nie zamierzają się zatrzymywać1

• Piasecki wpadł z piłką w szesnastkę i oddał strzał. Piłka po jego uderzeniu odbiła się od słupka. Nastić chciał wybić piłkę, jednak zrobił to tak niefortunnie, że skierował ją do własnej bramki.

• Goooooooooooool! Do własnej bramki trafia Bojan Nastić!

• Dośrodkowanie Imaza w pole karne Rakowa. Gual minął się z piłką. Defensor gospodarzy zdołał oddalić niebezpieczeństwo od własnej bramki.

• Bartosz Nowak dostał świetne podanie przed polem karnym. Wpadł z piłką w szesnastkę i pewnym strzałem pokonał bramkarza Jagiellonii.

• Goooooooooooool! Bartosz Nowak!

• Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.

• Od środka rozpoczął Raków Częstochowa.

• Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę początek spotkania w Częstochowie.

• Oba zespoły sześciokrotnie mierzyły się ze sobą w Ekstraklasie. 4 razy wygrywał Raków, padł jeden remis, raz triumfowała Jagiellonia. Która z drużyn okaże się lepsza w tym starciu?

• Piłkarze z Białegostoku ostatnio prezentują się fatalnie a w meczu 5. kolejki zmierzą się z drużyną Rakowa Częstochowa, który jest w owiele lepszej dyspozycji. W tym spotkaniu typujemy zwycięstwo zawodników z Częstochowy.