Oglądaj mecz FC Barcelona - Inter Mediolan   



Juventus - Monza

2 : 0



27.04.2025 18:00 - 20:00

Relacja na żywo




obrazek







Oglądaj mecze na żywo w   

  

  • Sędzia sprawdza swój zegarek i odgwizduje koniec meczu.

  • Zawodnicy będą grać 4 min. dłużej.

  • Bardzo kiepska akcja! Stefano Sensi (Monza) decyduje się na próbę mocnego strzału z dużej odległości, ale gorzej nie strzeliłby nawet z zawiązanymi oczami. Piłka leci daleko na lewą stronę. Następnym razem powinien dobrze się zastanowić, zanim odda strzał taki jak ten. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Juventus.

  • Monza nie odniósł korzyści z rzutu rożnego bo obrona wybiła piłkę z pola karnego.

  • Alberto Costa (Juventus) otrzymuje żółtą kartkę. Sędzia nie miał wyboru w tej sytuacji.

  • Andrea Carboni (Monza) otrzymuje w pełni zasłużoną żółtą kartkę.

  • Patrick Ciurria (Monza) oddaje przyzwoity długi strzał. Piłka nie trafiła jednak do bramki. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Juventus.

  • Michele Di Gregorio popisał się świetną interwencją zatrzymując uderzenie z głowy, po którym piłka zmierzała w środek bramki. Strzał głową po wrzutce z bocznej części boiska oddał Gianluca Caprari (Monza).

  • Monza wykonuje rzut rożny, ale ich nadzieję na bramkę umarły wraz z wybiciem piłki przez obronę.

  • Omari Forson (Monza) odbiera podanie z boku boiska, rozgląda się i oddaje strzał z krawędzi pola karnego, piłka jednak bezpiecznie odbija się od obrońców. Rzut rożny wykona Monza.

  • Zmiana. Alessandro Nesta posyła do boju świeżą krew. Alessandro Bianco już dzisiaj więcej nie pogra, jego miejsce zajmuje Patrick Ciurria (Monza).

  • Zmiana. Dany Mota zrobił to co mógł i będzie zastąpiony. Wchodzi Samuele Vignato (Monza).

  • Żółta kartka. Luca Caldirola (Monza) ukarany po nieczystej walce.

  • Możemy teraz przyjrzeć się statystykom, liczba strzałów celnych to – 5:2.

  • Pedro Pereira (Monza) ogląda żółtą kartkę po okropnym ataku na przeciwnika.

  • Igor Tudor zdecydował się na zmianę. Alberto Costa (Juventus) wchodzi na boisko, schodzi Nicolas Gonzalez.

  • Czas na zmianę. Gaetano Castrovilli schodzi i zmienia go Stefano Sensi (Monza).

  • Gianluca Caprari (Monza) otrzymuje dobre podanie tuż za linią pola karnego, oddaje strzał z obiecującej pozycji, ale jego próba zostaje udaremniona przez obrońcę.

  • Monza nie wykorzystuje rzutu wolnego z półdystansu, bo Michele Di Gregorio (Juventus) wyskakuje wysoko i przechwytuje dośrodkowanie.

  • Daniele Perenzoni gwiżdże. Timothy Weah (Juventus) fauluje kopiąc w nogi przeciwnika zamiast w piłkę. Monza będzie wykonywać rzut wolny z okolicy linii bocznej boiska.

  • 10:6 – tyle wynosi całkowita liczba strzałów oddanych przez obie drużyny.

  • Trener zdecydował wprowadzić na boisko świeżego zawodnika. Omari Forson (Monza) zastępuje świetnego zawodnika, jakim jest Jean-Daniel Akpa Akpro.

  • Sędzia daje czas na zmianę. Samuele Birindelli schodzi i zmienia go Andrea Petagna (Monza).

  • Wspaniała gra drużyny Monza. Kontrolują piłkę wymieniając krótkie podania. Cierpliwość jest kluczem do znalezienia luki w obronie i strzelenia bramki.

  • Ta żółta kartka była zasłużona. Nicolo Savona (Juventus) nieprawidłowo, za mocno zablokował przeciwnika, więc Daniele Perenzoni nie zawahał się ukarać go żółtą kartką.

  • Nicolas Gonzalez (Juventus) wbiega w pole karne aby przyjąć zagraną do niego piłkę i oddaje niski strzał w kierunku lewego słupka. Stefano Turati stoi na straży i wyłapuje strzał bez większego problemu.

  • Igor Tudor postanowił ożywić nieco grę swojego zespołu poprzez zmianę. Andrea Cambiaso zakończył dzisiaj grę, zmieni go Nicolo Savona (Juventus).

  • Przygotowana zmiana. Andrea Cambiaso schodzi z boiska, a Timothy Weah (Juventus) wchodzi jako rezerwowy.

  • Gaetano Castrovilli (Monza) otrzymał precyzyjne niskie podanie, zajmuje miejsce na krawędzi pola karnego i posyła słaby strzał wysoko ponad poprzeczką. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Juventus.

  • Samuele Birindelli (Monza) wyskoczył do precyzyjnego dośrodkowania ponad obronę przeciwnika i oddał strzał główką w kierunku bramki. Jego akcja, skierowana na środek bramki, zostaje udaremniona dzięki bezproblemowej obronie, którą wykonał Michele Di Gregorio!

  • Wydaje się, że Samuele Birindelli (Monza) czuje się dobrze i wraca do gry.

  • Patrząc na wyraz twarzy jaki ma Samuele Birindelli (Monza) możemy wywnioskować, że został sfaulowany. Sędzia przerwał grę i służby medyczne mogą udzielić mu pomocy. Zobaczmy czy będzie mógł kontynuować grę.

  • Monza ma szansę na gola z rzutu rożnego, jednak obrona przeciwników wybija piłkę.

  • Daniele Perenzoni gwiżdże i rozpoczyna drugą połowę meczu.

  • To by było na tyle w pierwszej połowie. Sędzia gwiżdże i zawodnicy kierują się w stronę szatni.

  • Kenan Yildiz (Juventus) powinien uspokoić swój temperament, tego już za wiele! Okradł przeciwnika z piłki w bardzo lekkomyślny sposób, zmuszając sędziego Daniele Perenzoni do sięgnięcia po gwizdek i zasygnalizowania faulu.

  • Sędzia pokazuje 1 min. doliczonego czasu.

  • Obrona przeciwników jest czujna i wybija niebezpieczne dośrodkowanie, które wykonał Samuele Birindelli (Monza).

  • Randal Kolo Muani (Juventus) zalicza faul w ataku.

  • Długie i krótkie podania, podania z pierwszej i powrotne. Drużyna Monza prezentuje świetną grę zespołową utrzymując piłkę w posiadaniu i pokazując podania w punkt od zawodnika do zawodnika. Przeciwnikom trudno jest w tej chwili przechwycić piłkę.

  • Gol! Randal Kolo Muani (Juventus) starannie przyjął dobre podanie, które zagrywał Khephren Thuram. Spojrzał w górę i z krawędzi pola karnego oddał strzał nie do zatrzymania prosto w prawy dolny róg bramki. 2:0.

  • Daniele Perenzoni wyciąga żółtą kartkę, a zostanie nią ukarany Renato Veiga (Juventus) za swój rażący faul.

  • Lloyd Kelly (Juventus) przejmuje podanie w polu karnym i oddaje strzał, który zostaje wspaniale zablokowany przez obrońcę.

  • Daniele Perenzoni dmucha w gwizdek, to Kenan Yildiz (Juventus) jest tym ukaranym za faul w ofensywie. Dobra decyzja sędziego.

  • Posiadanie piłki - 57:43.

  • Było blisko. Khephren Thuram (Juventus) strzela z krawędzi pola karnego, ale mija o włos prawy słupek bramki. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Monza.

  • Monza nie wykorzystuje rzutu wolnego z półdystansu, bo Michele Di Gregorio (Juventus) wyskakuje wysoko i przechwytuje dośrodkowanie.

  • Monza kontroluje piłkę. Wymieniają kilka podań i czekają na okazję do strzału.

  • Nicolas Gonzalez (Juventus) prezentuje ładny pokaz swoich umiejętności. Perfekcyjnie przejmuje podanie, które posłał Renato Veiga i wykonuje fantastyczny daleki strzał w lewy dolny róg bramki. Wynik meczu: 1:0.

  • Podanie na krawędzi pola karnego odbiera Kenan Yildiz (Juventus) i strzela nisko w środek bramki, ale bramkarz z łatwością to broni.

  • Samuele Birindelli (Monza) zygzakiem kiwa w pole karne i oddaje strzał nisko nad ziemią w kierunku środka bramki, ale bramkarz znakomicie reaguje i zatrzymuje strzał.

  • Kenan Yildiz (Juventus) przejmuje wysokie dośrodkowanie w pole karne i posyła szybki strzał w sam środek bramki. Ten obiecujący strzał wspaniale broniąc zatrzymuje Stefano Turati!

  • Georgios Kyriakopoulos (Monza) posyła piłkę dośrodkowując, jednak obrońca jest czujny i wybija ją.

  • Sędzia gwizdkiem rozpoczął spotkanie. Zaczynamy.