Wisła Kraków - Piast Gliwice

2 : 1

03.04.2024 17:30 - 19:30

Oglądaj mecze za darmo w

• Koniec meczu. Wisła Kraków zdołała do końca utrzymać korzystny wynik i zagra w finale Pucharu Polski! Mecz finałowy zostanie rozegrany 2 maja 2024 roku, o godz. 16:00 na PGE Narodowym w Warszawie.

• Wisła obroniła się po rzucie wolnym, a później rożnym w wykonaniu Piasta.

• Szczepański został sfaulowany przez Bregu. Plach biegnie pod bramkę Wisły... będzie rzut wolny!!

• Bartosz Frankowski doliczył do drugiej połowy co najmniej cztery minuty.

• Schodzi z boiska Jesus Alfaro, a za niego wchodzi Mariusz Kutwa.

• Schodzi z boiska Szymon Sobczak, a za niego wchodzi Michał Żyro.

• Duda już minął bramkarza, ale mając przed sobą niemal pustą bramkę uderzył zbyt słabo!

• Groźny strzał z dystansu Szczepańskiego, tuż obok słupka!

• Zespół ze Śląska atakuje już gospodarzy niemal całym zespołem.

• Szot skutecznie zastawił piłkę i dał się sfaulować blisko swojego pola karnego przez Ameyawa.

• Mocny i płaski strzał z dystansu Jarocha. Piłka poszybowała około metr od słupka.

• Uryga wybija piłkę na rzut rożny. Coraz bardziej kotłuje się pod bramką Ratona...

• Coraz odważniej atakują goście, którzy nie mają już nic do stracenia.

• Schodzi z boiska Fabian Piasecki, a za niego wchodzi Kamil Wilczek.

• Faul taktyczny Carbo na Piaseckim i kolejna żółta kartka.

• Żółtą kartkę otrzymuje Tihomir Kostadinov.

• Piłka nieco szczęśliwe dotarła do Carbo, który wyszedł sam na Placha, ale przegrał z nim pojedynek!

• Żółtą kartkę otrzymuje Dejvi Bregu.

• Płaski strzał z osiemnastu metrów Pyrki, tuż obok słupka!

• Plach pewnie złapał piłkę po wrzutce wykonywanej przez Bregu.

• Schodzi z boiska Miky Villar, a za niego wchodzi Angel Baena.

• Dośrodkowanie Pyrki ze stałego fragmentu gry. Colley głową skutecznie wyekspediował futbolówkę.

• Duda dośrodkował z rzutu wolnego. Pomocnik Wisły znacznie "przeciągnął" jednak centrę.

• Sobczak sposobił się do strzału z narożnika pola karnego. Czerwiński skutecznie go zablokował.

• Goście starają się przyśpieszać grę i przeważają po przerwie.

• Soczak ruszył z kontrą, ale został otoczony przez kilku rywali i przed polem karnym stracił piłkę.

• Schodzi z boiska Damian Kądzior, a za niego wchodzi Serhij Krykun.

• Schodzi z boiska Goku Roman, a za niego wchodzi Dejvi Bregu.

• Goku od połowy boiska już wychodził praktycznie sam na bramkarza. Dziczek do dogonił i skutecznie powstrzymał.

• Piast złapał wiatr w żagle. Kolejne dośrodkowanie Pyrki z rzutu rożnego, ale tym razem poradzili sobie defensorzy Wisły.

• Żółtą kartkę otrzymuje Joseph Colley.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym Mosór dopadł do piłki na bliższym słupku i trącił ją głową. Futbolówka idealnie wpadła w długi róg!

• Goooooooooooool! Ariel Mosór!

• Radość Szymona Sobczaka po zdobytej bramce. PAP

• Szybka kontra gości, jednak strzał z szesnastego metra Ameyawa został zablokowany.

• Trener Wisły w przerwie nie przeprowadził zmian.

• Schodzi z boiska Tomas Huk, a za niego wchodzi Tomasz Mokwa.

• Schodzi z boiska Grzegorz Tomasiewicz, a za niego wchodzi Miłosz Szczepański.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie mamy niespodziankę w Krakowie, bowiem Wisła prowadzi do przerwy z Piastem 2-0. Goście po przerwie będą musieli postawić na atak. Za kilkanaście minut zapraszamy na drugą część gry.

• Bartosz Frankowski przedłużył pierwszą połowę o co najmniej dwie minuty.

• Czerwiński w końcu się doigrał za sprawą swoich protestów i otrzymał żółtą kartkę.

• Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Czerwiński.

• Niewiele jak na razie udaje się piłkarzom Piasta. Tymczasem Pyrka zwija się z bólu, ale arbiter puścił grę.

• Ostra scysja słowna między Czerwińskim, a... sędzia Frankowskim. Na razie jednak nie ma kartek w tym meczu.

• Jaroch dośrodkował piłkę z prawej strony boisko. Sobczak z Mosórem walczyli o piłkę, napastnik Wisły "przedłużył" centrę. Akcję zamykał Alfaro, który przyjął sobie futbolówkę i ładnym oraz technicznym strzałem w długi róg zdobył bramkę!