Górnik Łęczna - Raków Częstochowa

0 : 1

05.04.2023 20:30 - 22:30

• Raków wygrywa 1:0 w Łęcznej i to on zagra w finale Pucharu Polski! Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Bartosz Nowak. Podopieczni Marka Papszuna w finale zmierzą się z Legią Warszawa.Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór. Zapraszamy na kolejne relacje sportowe Interii.

• Arbiter doliczył trzy minuty do końca spotkania.

• Jean Carlos uderzył zza pola karnego. Bardzo nieudana próba zawodnika Rakowa.

• Gol Bartosza Nowaka. Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 0-1. WIDEO

• Górnik cały czas nie składa broni i walczy o remis. Czy gospodarze zdołają doprowadzić do dogrywki?

• Schodzi z boiska V. Gutkovskis, a za niego wchodzi Sebastian Musiolik

• Schodzi z boiska Ivi Lopez, a za niego wchodzi Marcin Cebula

• Zmasowane ataki Rakowa Częstochowa. Goście chcą zdobyć drugą bramkę, która zamknęłaby rywalizację.

• Jean Carlos przedzierał się na lewym skrzydle. Zdecydował się na dośrodkowanie, jednak żaden z partnerów nie zdołał zamknąć akcji.

• Jean Carlos przedział się na lewym skrzydle. Zdecydował się na dośrodkowanie, jednak żaden z partnerów nie zdołał zamknąć akcji.

• Schodzi z boiska Karol Podliński, a za niego wchodzi Hubert Sobol

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego. Kochergin uderzył z ostrego kąta, jednak trafił w Gostomskiego.

• Dwadzieścia minut do końca spotkania. Czy Górnik zdoła odmienić losy meczu?

• Schodzi z boiska Bartosz Nowak, a za niego wchodzi Ben Lederman

• Spadło tempo konstruowania ofensywnych akcji. Sporo walki o piłkę w środkowej części boiska.

• Kochergin uderzył zza pola karnego. Bardzo nieudana próba zawodnika Rakowa.

• Schodzi z boiska Dawid Tkacz, a za niego wchodzi Łukasz Szramowski

• Żółtą kartkę otrzymuje Damian Zbozień

• Raków cierpliwie rozgrywa atak pozycyjny na połowie Górnika.

• Dośrodkowanie w pole karne do wbiegającego Tudora. Ten uderzył głową, jednak broni Gostomski!

• Dośrodkowanie w pole karne do wbiegającego Kochergina. Ten uderzył głową, jednak broni Gostomski!

• Zagranie na piąty metr do Nowaka. Ten płaskim strzałem nie dał szans Gostomskiemu!

• Goooooooooooool! Bartosz Nowak!

• Bez zmian w Górniku.

• Schodzi z boiska Gustav Berggren, a za niego wchodzi Vladyslav Kochergin

• Bez goli do przerwy w Łęcznej. Raków miał swoje okazje, jednak świetnie między słupkami spisywał się Gostomski. Swoje szanse stworzył również Górnik. Czy w drugiej połowie będziemy świadkami bramek?Wracamy za kilka minut.

• Bez goli do przerwy w Łęcznej. Raków miał swoje okazje, jednak świetnie między słupkami spisywał się Gostomski. Swoje szanse stworzył Górnik. Czy w drugiej połowie będziemy świadkami bramek?

• Mocne uderzenie Iviego Lopeza z rzutu wolnego. Gostomski sparował piłkę!

• Centra Jean Carlosa w pole karne Górnika. Aresenić oddał strzał głową z ósmego metra. Defensor Rakowa trafił wprost w Gostomskiego.

• Dziwniel stracił piłkę na trzydziestym metrze i musiał ratować się faulem, by Tudor nie ruszył na bramkę.

• Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Dziwniel

• Spadło tempo konstruowania akcji. Sporo walki o piłkę w środkowej części boiska.

• Spadło tempo konstruowania akcji. Sporo walki o piłkę w środowej części boiska.

• Żółtą kartkę otrzymuje Zoran Arsenić

• Tudor uderzył z ostrego kąta, jednak trafił w poprzeczkę! Dobitka Nowaka została wyłapana przez Gostomskiego!

• Lepszy fragment spotkania w wykonaniu Górnika, który chce walczyć z Rakowem jak równy z równym!

• Spore zamieszanie w szesnastce Rakowa. Podliński główkował z piątego metra. Trelowski wyciągnął się jak struna i odbił piłkę!

• Kozak przedzierał się przed polem karnym Rakowa. Zdecydował się na strzał, jednak Trelowski nie miał problemów z tym uderzeniem.

• Kontra Górnika. Tkacz był nieprzepisowo powstrzymywany przez zawodnika Rakowa. Arbiter nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

• Wysoki pressing Rakowa Częstochowa. Górnik ma problem z opuszczeniem własnej szesnastki.

• Dośrodkowanie w pole karne do Iviego Lopeza. Tkacz w ostatniej chwili uprzedził Hiszpana.

• Centra w szesnastkę Rakowa. Podliński wyszedł w powietrze i oddał strzał głową. Bramkarz gości pewnie złapał piłkę!

• Wycofanie na dziesiąty metr do Bergrena. Ten zdecydował się na strzał bez przyjęcia. Gostomski zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką!

• Niedokładne dośrodkowanie Nowaka w pole karne gospodarzy. Golkiper Łęcznej wyszedł z bramki i przerwał akcję.

• Raków od początku spotkania narzucił swoje warunki gry i zepchnął gospodarzy do głębokiej defensywy.

• Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.