11.06.2024 20:45 - 22:45

Oglądaj mecze na żywo w

• Gwizdek sędziego kończy dzisiejszy mecz.

• Sędzia pokazuje 1 min. doliczonego czasu.

• Diogo Jota (Portugalia) strzela zza linii pola karnego, ale został zablokowany.

• Nuno Mendes (Portugalia) oddaje strzał z bardzo obiecującej pozycji tuż zza pola karnego, ale został zablokowany przez poświęcającego się obrońcę.

• Ten rożny nie będzie skierowany w pole karne. Matheus Nunes (Portugalia) zdecydował się na krótkie podanie.

• Frekwencja dzisiejszego meczu to - 27024 widzów.

• Thomas Cannon (Irlandia) fauluje w ataku i Chris Kavanagh widząc to, nie zawahał się odgwizdać faulu.

• Trener zdecydował wprowadzić na boisko świeżego zawodnika. Mark Sykes (Irlandia) zastępuje świetnego zawodnika, jakim jest William Smallbone.

• Matheus Nunes (Portugalia) włącza się do akcji zmieniając zawodnika schodzącego z boiska, którym jest Joao Neves.

• Joao Neves (Portugalia) egzekwuje rzut rożny krótkim podaniem.

• Bruno Fernandes (Portugalia) znalazł sobie trochę miejsca wewnątrz pola karnego i oddał strzał, ale został wspaniale zablokowany przez jednego z obrońców.

• Statystyka strzałów na bramkę w tym momencie: 9:0.

• Caoimhin Kelleher broni strzał, który oddał Danilo Pereira (Portugalia) z krawędzi pola karnego.

• Sędzia wskazuje na rzut rożny. Bruno Fernandes (Portugalia) podchodzi, żeby go wyegzekwować.

• Seamus Coleman kończy grę, a jego miejsce zajmie Matt Doherty (Irlandia).

• Zawodnicy drużyny Portugalia wymieniają między sobą krótkie podania, czekając na odpowiedni moment na pokonanie obrony przeciwnika.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego zagrywa Irlandia, ale piłka zostaje spokojnie przechwycona przez jednego z obrońców.

• Nuno Mendes (Portugalia) strzela z granicy pola karnego. Piłka po tym uderzeniu zmierzała w prawy dolny róg bramki, ale Caoimhin Kelleher interweniuje i zatrzymuje piłkę przed linią bramkową.

• Portugalia wypracowali rzut rożny. Piłka zostaje podana do najbliższego zawodnika.

• Nelson Semedo (Portugalia) oddał strzał z pola karnego, który został zablokowany.

• Diogo Jota podaje, Cristiano Ronaldo (Portugalia) odbiera piłkę w polu karnym i szybko posyła ją na prawą stronę bramki! Bramkarz był bez szans! 3:0!

• Chris Kavanagh gwiżdże. Sammie Szmodics (Irlandia) sprowadza jednego z przeciwników do parteru po ostrej walce.

• Zmiana. Adam Idah opuszcza boisko i zmienia go Thomas Cannon (Irlandia).

• Troy Parrott zostaje wycofany przez trenera. Zastępuje go Mikey Johnston (Irlandia).

• Nuno Mendes (Portugalia) był na spalonym.

• Cristiano Ronaldo (Portugalia) otrzymuje piłkę w polu karnym, szybko podejmuje decyzję i bez problemu wbija piłkę w lewy górny róg bramki.

• Joao Neves (Portugalia) posyła krótkie podanie z rzutu rożnego.

• Zmiana po pierwszej połowie. Rafael Leao (Portugalia) schodzi i zastąpi go Diogo Jota.

• Zmiana w przerwie. Pepe (Portugalia) schodzi. Zastępuje go Danilo Pereira.

• Przerwa w połowie meczu. Trener Roberto Martinez po tym co zobaczył w pierwszej połowie zarządza zmianę. Zejdzie Joao Felix (Portugalia) w jego miejsce wejdzie Ruben Neves.

• W przerwie trener zdecydował się na zmianę. Nuno Mendes wchodzi na boisko, a schodzi Joao Cancelo (Portugalia).

• Trener Roberto Martinez zrobił zmianę w przerwie. Nelson Semedo wszedł na boisko. Diogo Dalot (Portugalia) nie pojawił się na murawie.

• Wszystko gotowe do rozpoczęcia drugiej połowy. Zaczynamy.

• Chris Kavanagh zakończył pierwszą połowę dmuchając w gwizdek.

• Goncalo Inacio (Portugalia) przejmuje wysokie podanie w okolicy jedenastego metra, ale słaby strzał głową przelatuje wysoko ponad poprzeczką,.

• Joao Cancelo (Portugalia) wykonuje rzut rożny, ale jeden z obrońców reaguje i wyskakując najwyżej, wybija piłkę głową.

• Zawodnicy będą grać 3 min. dłużej.

• Portugalia pokazuje piękną kontrolowaną grę. Przejmują piłkę i czekają, aby rozluźnić obronę i zaatakować szybko pomiędzy obrońcami.

• Rafael Leao (Portugalia) oddaje strzał z krawędzi pola karnego, ale nie trafia w piłkę prawidłowo i posyła ją wysoko ponad poprzeczkę.

• Aktualna liczba strzałów na bramkę wynosi 2:0.

• Bramkarz może być spokojny. Atak, na który decyduje się Sammie Szmodics (Irlandia) zostaje zablokowany przez obrońców.

• Pepe (Portugalia) może kontynuować grę.

• Pepe (Portugalia) doznał urazu podczas poprzedniego zagrania. Potrzebuje pomocy od służb medycznych.

• Antonio Silva (Portugalia) popełnił faul w ataku i sędzia Chris Kavanagh natychmiast sygnalizuje stały fragment gry.

• Rafael Leao (Portugalia) wykonuje dośrodkowanie w pole karne, ale linia obrony drużyny przeciwnej przejmuje piłkę.

• Joao Felix (Portugalia) fauluje przeciwnika, dlatego Chris Kavanagh sygnalizuje przewinienie.

• Możemy teraz przyjrzeć się statystykom, szczególnie liczbie ataków – 4:0.

• William Smallbone (Irlandia) zmierza do wykonania rzutu rożnego.

• Josh Cullen (Irlandia) zagrywa ręką. Rzut wolny z niebezpiecznej pozycji dla drużyny Portugalia.

• Gol! Bruno Fernandes podaje ładnie w pole karne. Joao Felix (Portugalia) może wykończyć precyzyjnym strzałem, trafiając w lewy dolny róg bramki. 1:0.

• Portugalia wykonuje krótki rzut rożny.

• Słaba próba przejęcia piłki. Robbie Brady (Irlandia) podcina przeciwnika i Chris Kavanagh odgwizduje faul.

• Portugalia pokazuje świetne zgranie między graczami. Wymieniają krótkie podania, aby znaleźć się na obiecującej pozycji do strzału.

• Bruno Fernandes (Portugalia) widzi niekrytego zawodnika i zagrywa do niego podanie. Jednak jeden z obrońców rozeznał się w sytuacji i powstrzymał zagrożenie.

• Joao Felix (Portugalia) wystrzelił piłką tuż zza linii pola karnego, jednak jego próba została zablokowana przez obrońcę.

• Joao Cancelo (Portugalia) wykonuje podkręcone dośrodkowanie w pole karne, jednak zbyt blisko bramkarza. Caoimhin Kelleher przechwytuje piłkę.

• Chris Kavanagh dmucha w gwizdek, to Rafael Leao (Portugalia) jest tym ukaranym za faul w ofensywie. Dobra decyzja sędziego.

• Sammie Szmodics (Irlandia) złapany na spalonym!

• Sammie Szmodics (Irlandia) ruszył do gry po tej kontuzji.

• Gra zostaje przerwana, Sammie Szmodics (Irlandia) prosi o pomoc medyczną.

• Joao Felix (Portugalia) nieczysto złapał przeciwnika. Sędzia widział całą sytuację i odgwizdał faul.

• Pierwsza połowa właśnie się rozpoczęła.