2 : 0

06.06.2023 21:00 - 23:00

Relacja na żywo

obrazek

• Termalika wygrywa przed własną publicznością 2:0 ze Stalą Rzeszów i zapewnia sobie awans do finału baraży o Ekstraklasę. W niedzielny wieczór zmierzą się z Puszczą Niepołomice.

• Wrzutka na piąty metr do Poczobuta. Ten w dogodnej sytuacji uderzył nad poprzeczką!

• Arbiter doliczył sześć minut do końca spotkania.

• Schodzi z boiska Bartosz Wolski, a za niego wchodzi Kacper Piątek

• Daleka piłka przed pole karne do Mustafaeva. Loska wyszedł z bramki i uprzedził zawodnika Stali Rzeszów.

• Centra Poczobuta z prawego skrzydła. Żaden z partnerów nie zdołał zamknąć akcji.

• Schodzi z boiska Muris Mesanović, a za niego wchodzi Tomáš Poznar

• Przerzut na prawe skrzydło do Marczuka. Zawodnik Stali nie zdołał opanować piłki, zanim ta opuściła boisko.

• Schodzi z boiska Damian Michalik, a za niego wchodzi Dominik Marczuk

• Schodzi z boiska Andreja Prokic, a za niego wchodzi Krystian Wachowiak

• Stal Rzeszów nie rezygnuje z ataków, jednak cały czas nie potrafią pokonać Loski.

• Schodzi z boiska Damian Hilbrycht, a za niego wchodzi Andrzej Trubeha

• Agresywna centra z rzutu rożnego. Przedłużenie zagrania do Prokicia, który z najbliższej odległości minął się z piłką!

• Agresywna centra z rzutu rożnego. Przedłużenie zagrania do Prokicia, który z najbliżej odległości minął się z piłką!

• Rozwiń

• Dwadzieścia minut do końca meczu. Czy Stal Rzeszów zdoła odmienić losy spotkania?

• Schodzi z boiska Patryk Małecki, a za niego wchodzi Dawid Olejarka

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Stali Rzeszów. Niedokładne zagranie i goście przejęli piłkę.

• Schodzi z boiska Kacper Karasek, a za niego wchodzi Marcel Błachewicz

• Schodzi z boiska Wiktor Biedrzycki, a za niego wchodzi Bartosz Farbiszewski

• Wiktor Biedrzycki kontuzjowany!

• Biedrzycki leży na murawie. Na boisku pojawiła się pomoc medyczna.

• Stal Rzeszów rozgrywa atak pozycyjny przed szesnastką rywali. Goście starają się jak najszybciej odrobić straty.

• Kolejne uderzenie Michalika. Zawodnik Stali nieznacznie się pomylił.

• Mocny strzał Michalika zza pola karnego. Loska przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Radwański zagrał wzdluż bramki do wbiegającego Mesanovicia. Ten z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce!

• Goooooooooooool! Muris Mesanović!

• Rozwiń

• Danielewicz oddał mocny strzał zza pola karnego. Piłka wylądowała nieznacznie nad poprzeczką!

• Nerwowy początek drugiej części spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.

• Bez zmian w Stali Rzeszów.

• Schodzi z boiska Kacper Śpiewak, a za niego wchodzi Bruno Wacławek

• Od środka rozpoczęła Termalika.

• Termalika prowadzi do przerwy 1:0 po trafieniu Wiktora Biedrzyckiego. Ekipa z Rzeszowa lepiej rozpoczęła to spotkanie i dłużej utrzymywała się przy piłce, jednak nie potrafiła przełożyć tego na zdobycze bramkowe. Czy w drugiej połowie Stal Rzeszów zdoła odmienić losy meczu?Wracamy za kilka minut.

• Termalika prowadzi do przerwy 1:0 po trafieniu Wiktora Biedrzyckiego. Ekipa z Rzeszowa lepiej rozpoczęła to spotkanie i dłużej utrzymywała się przy piłce, jednak nie potrafili tego przełożyć na zdobycze bramkowe. Czy w drugiej połowie Stal Rzeszów zdoła odmienić losy meczu?Wracamy za kilka minut.

• Kontra Termaliki. Góra był zmuszony faulem przerwać korzystną akcję.

• Mustafaev dopadł do wybitej piłki i zdecydował się na uderzenie. Nabił rywala. Kolejny korner dla Stali.

• Małecki był faulowany w bocznej strefie przed szesnastką Termaliki. Okazja dla Stali na doprowadzenie do wyrównania.

• Lepszy fragment w wykonaniu Stali Rzeszów, która częściej bywa przy piłce i rozgrywa akcje przed szesnastką Loski.

• Żółtą kartkę otrzymuje Kacper Śpiewak

• Mustafaev zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Rykoszet i rzut rożny dla Stali Rzeszów.

• Centra w pole karne do wbiegającego Michalika. Ten oddał strzał głową, jednak trafił tylko w boczną siatkę!