Wisła Płock - Wisła Kraków

1 : 3

28.02.2021 12:30 - 14:30

• Koniec meczu.

• Gol! Strzelił Rafał Boguski. Asystował mu Felicio Brown Forbes. I jest już po meczu! Zabawił się w polu karnym Boguski i pewnym strzałem pokonał Kamińskiego.

• Desperackie próby gospodarzy. Coraz mniej czasu do końca.

• Przed szansą na trzeciego gola goście, ale mocny strzał Brown Forbesa z woleja okazał się niecelny.

• Sędzia doliczył aż osiem minut do drugiej połowy.

• Źle to wygląda. Radaković stracił przytomność. Opuści boisko na noszach. Od paru minut trwa przerwa w grze.

• Gol! Strzelił Uros Radaković. Asystował mu Michal Frydrych. Ależ to nam się zmienia! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, trącił piłkę Frydrych i kolejny rezerwowy Radaković z paru metrów daje prowadzenie przyjezdnym! Radaković jeszcze mocno ucierpiał przy tym strzale.

• Żółtą kartkę otrzymał Dusan Lagator.

• Gol! Strzelił Rafał Boguski. To jest nieprawdopodobne! Nieudane dośrodkowanie Boguskiego przerodziło się w strzał. Kamiński przepuścił piłkę i ta wpadła do siatki! Kuriozalna sytuacja.

• Dośrodkowanie z lewej strony, jednak wprowadzony niedawno Tuszyński strzelił obok słupka.

• Od paru minut niewiele dzieje się na boisku. Mieliśmy sporo zmian w obu zespołach, gra toczy się głównie w środku pola. Wisła Kraków przegrywa i ma problemy, żeby wydostać się z własnej połowy.

• Żółtą kartkę za faul na Rogozińskim otrzymał Michal Frydrych.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Centrował Szwoch, bliski strzelenia gola był Zbozień, jednak uderzył nieznacznie obok słupka.

• Po chwili nożycami uderzał Szwoch! Nad poprzeczką.

• Ależ oblężenie bramki Wisły Kraków. Bliski trafienia Lewandowski, ale zabrakło mu centymetrów, by trafił w piłkę.

• Gol! Strzelił Damian Rasak. Asystował mu Mateusz Szwoch.

• Świetna indywidualna akcja Gjertsena, jednak zabrakło mu pomysłu na jej zakończenie. Próbował wycofywać piłkę, ale przejęli ją rywale.

• Mocne wstrzelenie piłki przez Sadloka, ale żaden z partnerów nie zdołał nawet musnąć futbolówki.

• Ładny drybling Medveda. Musiał ratować się faulem Uryga. Będzie rzut wolny dla gości niedaleko narożnika boiska.

• Savić założył siatkę Lagatorowi, po chwili upadł w polu karnym Wisły Płock, jednak sędzia Tomasz Kwiatkowski pokazał, że o żadnym faulu nie ma mowy.

• Brown Forbes ze strzałem z około dwudziestu pięciu metrów... nie udało się jednak powtórzyć wyczynu z meczu z Pogonią Szczecin. Tym razem piłka poleciała nad bramką.

• Okazja do kontrataku dla Wisły Płock, ale chyba spanikował Yeboah i w niezrozumiały sposób wybił piłkę w aut.

• Najpierw dośrodkowanie z prawej strony, potem z lewej, lecz w polu karnym Wisły Płock był osamotniony Brown Forbes i nie dał rady powalczyć o piłkę z kilkoma zawodnikami gospodarzy.

• Bardzo ładna akcja Wisły Płock! Gjertsen otrzymał prostopadłe podanie za linię obrony, był w dobrej sytuacji, jednak uderzył obok bramki.

• Jeszcze jedna centra Szwocha. Długo leciała piłka, w końcu dotarła do Rzeźniczaka, lecz ten został łatwo przyblokowany przez rywala.

• Żółtą kartkę za faul na Gjertsenie otrzymał Serafin Szota.

• Rzut wolny dla Wisły Płock. Dośrodkowanie Szwocha z prawej strony, piłka została wybita przed pole karne. Próbował jeszcze uderzać Lesniak, jednak nie trafił w bramkę.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania. Bez zmian w obu zespołach.

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia doliczył minimum jedną minutę do pierwszej połowy.

• Szybko wykonany aut przez gości, Brown Forbes nie dogonił jednak piłki w obrębie boiska.

• Akcja gości zatrzymana przez Rzeźniczaka. Coraz mniej czasu na bramki w pierwszej połowie.

• Celny strzał Sadloka z rzutu wolnego, ale dokładnie tam, gdzie ustawiony był Kamiński. Pewna obrona bramkarza Wisły Płock.

• Faulowany Chuca w niedalekiej odległości od pola karnego Wisły Płock. Będzie świetna okazja dla gości.

• Mieliśmy krótką przerwę w grze, ponieważ na murawie leżał Michal Frydrych. Na szczęście obrońcy gości nic poważnego się nie stało.

• Ładna akcja Wisły Płock. Dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska... i fatalnie główkował Szwoch. Nie trafił czysto w piłkę.

• Przechwyt gospodarzy w środku boiska, ale popsuli ten kontratak podopieczni Radosława Sobolewskiego. Dłuższe zagranie do Rasaka, ale za mocne i pomocnik Wisły Płock nie zdołał opanować piłki.

• Krótko rozegrany rzut wolny przez Wisłę Kraków. Zagranie Sadloka w pole karne i... nie dogadało się dwóch zawodników gości. Ani podania, ani strzału, piłka w rękach Kamińskiego.

• Zespół Petera Hyballi dłużej utrzymuje się przy piłce, Wisła Płock w tym momencie nastawiona na kontrę.

• Na spalonym złapany Lewandowski. Niewiele piszemy o napastniku Wisły Płock, ale jest całkowicie odcięty od podań.

• Dużo wolnej przestrzeni po prawej stronie. Rasak zagrywał płasko w pole karne, gdzie dość nieoczekiwanie znalazł się Zbozień, jednak nie udało mu się oddać strzału, ani też opanować piłki.

• Szwoch dość przypadkowo przedarł się prawą stroną, miał dużo miejsca, ale... dośrodkowanie kompletnie mu nie wyszło. Zaprzepaszczona okazja gospodarzy.

• Tym razem na strzał z dalszej odległości zdecydował się Yeboah. Lekko, w środek bramki. Bez problemów złapał piłkę Kamiński.

• Ależ okazja dla gości! Przechwyt Yeboaha, piłkę dostał Brown Forbes i zdecydował się na płaski strzał, ale znakomitą interwencją popisał się Kamiński! Powinno być 1:0.

• Próba kontrataku ze strony Wisły Kraków. Dalekie podanie w kierunku Medveda, ale lepszy w pojedynku biegowym był Rzeźniczak.

• Pierwszy celny strzał Wisły Płock. Uryga próbował zaskoczyć Lisa uderzeniem głową, ale zabrakło odpowiedniej siły, by bramkarz gości miał jakiekolwiek problemy.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Sadloka, ale Medved nie trafił czysto w piłkę.

• Kolejny faul, kolejny stały fragment gry dla Wisły Kraków.

• Przyjezdni szybko wykonali rzut wolny, Brown Forbes miał piłkę w polu karnym, jednak nie zdołał oddać strzału. Dobrze w defensywie gospodarze.

• Faulowany Sadlok w okolicach linii środkowej. Bardzo agresywny pressing Wisły Płock, a pograniczu faulu.

• Najlepsza akcja w całym meczu. Zaskoczona defensywa gości, dośrodkowanie z lewej strony, ale Szwoch uderzył wysoko nad bramką!

• Yaw Yeboah ucierpiał w jednym ze starć i mamy przerwę w grze. Zawodnikowi gości udzielana jest pomoc medyczna.

• Dobra akcja gospodarzy prawą stroną boiska. Wrzucał Szwoch, ale Gjertsen nie potrafił opanować piłki.

• Spokojny początek spotkania. Żadna z drużyn przesadnie nie forsuje tempa w pierwszych minutach.

• Dalekie podanie w kierunku Starzyńskiego, ale ten nie miał absolutnie żadnych szans, żeby dogonić piłkę. Od bramki zacznie Kamiński.

• Pierwsza akcja gości z Krakowa. Yeboah zagrywał w kierunku Savicia, ale ten nie opanował piłki i ta trafiła do rąk Kamińskiego.

• Dośrodkowywał Szwoch, niezbyt pewnie piąstkował Lis, ale ostatecznie goście oddalają zagrożenie od własnej bramki.

• Dynamiczny rajd Angela Garcii przy linii bocznej. Musieli ratować się faulem przyjezdni. Będzie okazja do dośrodkowania.

• W posiadaniu piłki praktycznie non stop gospodarze, ale niewiele z tego wynika. Sporo niedokładności w ich szeregach.

• Pewna interwencja Lisa na przedpolu.

• Gospodarze na początku meczu starają się atakować lewą stroną, ale - jak na razie - bez konkretów.