Empoli - Inter Mediolan

0 : 1



24.09.2023 12:30 - 14:30

Relacja na żywo




obrazek






  • Ostatni gwizdek sędziego w dzisiejszym meczu. Koniec spotkania.

  • Marko Arnautovic (Inter) wygląda tak, jakby nie był w stanie kontynuować gry z powodu kontuzji.

  • Empoli wykonuje rzut rożny, dobrze przygotowany Yann Sommer (Inter) zatrzymuje atak.

  • Będziemy mieli 5 min. doliczonego czasu.

  • Empoli nie zdobyła punktu z rzutu rożnego, po tym jak Yann Sommer (Inter) wyskoczył i przechwycił piłkę.

  • Tommaso Baldanzi (Empoli) oddał mocny strzał, który został zablokowany przez defensywę. Sędzia główny wskazuje na chorągiewkę narożnika, Empoli wykona rzut rożny.

  • Inter prezentują piękną pracę zespołową. Po kilku krótkich podaniach z pierwszej i powrotnych, przeczekali rozciągając obronę przeciwników i szybko wykorzystali lukę.

  • Federico Dimarco - jego gra dobiega końca. Pokazał w meczu ile potrafi. Zastąpi go świeży Carlos Augusto (Inter).

  • Simone Inzaghi postanowił ożywić nieco grę swojego zespołu poprzez zmianę. Marcus Thuram zakończył dzisiaj grę, zmieni go Alexis Sanchez (Inter).

  • Aurelio Andreazzoli zdecydował się na zmianę. Mattia Destro (Empoli) wchodzi na boisko, schodzi Nicolo Cambiaghi.

  • Nicolo Cambiaghi (Empoli) posyła piękne dośrodkowanie w kierunku pola karnego, jednak obrona przeciwników daje radę wybić piłkę w bezpieczne miejsce.

  • Marko Arnautovic (Inter) chciał się przedrzeć na wolne pole, ale przeciwnicy wyjaśniają sytuację.

  • Lautaro Martinez zostaje wycofany przez trenera. Zastępuje go Marko Arnautovic (Inter).

  • Zmiana. Nicolo Barella (Inter) wchodzi, Davide Frattesi schodzi.

  • Tommaso Baldanzi (Empoli) decyduje się na oddanie strzału, jednak piłka nie ma szans na przebicie się przez mur obrońców.

  • Następuje zmiana. Zanim boisko opuści Filippo Ranocchia, trener Aurelio Andreazzoli udziela ostatnich taktycznych wskazówek zawodnikowi, który wbiegnie za krótką chwilę na murawę. Jest nim Alberto Grassi (Empoli).

  • Davide Frattesi (Inter) posyła krosową piłkę w pole karne, ale przeciwnik przechwytuje piłkę.

  • Filippo Ranocchia (Empoli) z krawędzi pola oddaje szybki strzał skierowany w prawy górny róg bramki, ale dobrze broni Yann Sommer .

  • Empoli ma rzut wolny z obiecującej odległości.

  • Jakby się prosił o ostrzeżenie. Alessandro Bastoni (Inter) dostaje żółtą kartkę.

  • Żółtą kartkę za blok wślizgiem otrzymuje Youssef Maleh (Empoli). Matteo Marcenaro nie wahał się podejmując tę decyzję.

  • Inter wykonuje krótki rożny posyłając piłkę w pole karne.

  • Filippo Ranocchia (Empoli) atakował zbyt ostro, przez co Matteo Marcenaro przerywa grę i sygnalizuje stały fragment gry. Rzut wolny dla drużyny Inter. Najbardziej chcieliby jednak bezpośrednio zagrozić bramce przeciwnika.

  • Zmiana. Sebastian Walukiewicz (Empoli) wchodzi na boisko i schodzi Ardian Ismajli.

  • Federico Dimarco (Inter) uspokaja się i strzela z krawędzi pola karnego w lewy dolny róg bramki, ale Etrit Berisha przejrzał jego zamiary i świetnie broni. Rzut rożny. Drużyna Inter przed szansą.

  • Stiven Shpendi (Empoli) uderzył piłkę z narożnika pola karnego, ale chybił, kierując ją daleko od prawego słupka. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Inter.

  • Jesteśmy z powrotem po przerwie. Piłkarze są z powrotem na boisku i druga połowa jest w trakcie.

  • Matteo Marcenaro gwiżdże, sygnalizując koniec pierwszej połowy.

  • Davide Frattesi (Inter) strzela z linii pola karnego, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Empoli.

  • Było blisko. Alessandro Bastoni (Inter) strzela z krawędzi pola karnego, ale mija o włos prawy słupek bramki. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Empoli.

  • Słaby strzał sprzed pola karnego wykonał Davide Frattesi (Inter). Łatwo wybronił go Etrit Berisha.

  • Marcus Thuram (Inter)strzela główką z daleka, jednak Etrit Berisha dobrze broni zatrzymując ten atak. Znakomita obrona!

  • Razvan Marin (Empoli) nie uszczęśliwił swoich kolegów, kiedy chciał zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu, który przeleciał wysoko ponad bramką. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Inter.

  • Gol, który zdobył Marcus Thuram (Inter) nie zostaje zaliczony, bo był spalony.

  • Inter wykonuje krótki rzut rożny.

  • Federico Dimarco (Inter) podkręcił piłkę z rzutu rożnego, ale bramkarz znakomicie powstrzymuje jego atak.

  • Nicolo Cambiaghi (Empoli) omija przeciwników na swojej drodze, ale jeden z przeciwników reaguje poprawnie i wybija piłkę.

  • Federico Dimarco (Inter) dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców powstrzymuje akcję.

  • Sędzia odgwizduje faul. Ardian Ismajli (Empoli) zagrał zbyt mocno, ale udało mu się uniknąć kary.

  • Federico Dimarco (Inter) wykonuje solową akcję, ale nie jest w stanie stworzyć sobie okazji, bo zostaje zatrzymany przez przeciwników.

  • Matteo Marcenaro wyciąga żółtą kartkę, którą dostaje Francesco Acerbi (Inter). Nie powinien być zaskoczony po takim mocnym ataku.

  • Alessandro Bastoni (Inter) jest rozczarowany swoją grą, ponieważ dostał się na dobrą pozycję, ale słabo dośrodkował.

  • Alessandro Bastoni (Inter) wykonuje obiecujące dośrodkowanie. Jednak obrona przeciwników przewyższyła liczebnością atakujących i wybiła piłkę daleko.

  • Razvan Marin (Empoli) przyznał się do faulu. Matteo Marcenaro zatrzymał grę i podejmuje decyzję.

  • Fantastyczny blok obrońcy oznacza, że ​​rzut rożny, który wykonał Inter, nie przyniósł im korzyści.

  • Hakan Calhanoglu (Inter) oddaje obiecujący strzał z pierwszej piłki z krawędzi pola karnego, ale tuż nad poprzeczkę.

  • Federico Dimarco (Inter) uspokaja się i strzela z krawędzi pola karnego w prawą stronę bramki, ale Etrit Berisha przejrzał jego zamiary i świetnie broni.

  • Matteo Darmian (Inter) w polu bramkowym odbiera dośrodkowanie i główkuje. Gdyby jeden z obrońców nie zdołał tego wybronić z linii bramkowej, świętowałby zdobycie bramki.

  • Matteo Darmian (Inter) wykonuje dośrodkowanie w pole karne, ale linia obrony drużyny przeciwnej przejmuje piłkę.

  • Razvan Marin (Empoli) rozpoczął grę z rzutu wolnego po bezsensownym faulu. Sędzia Matteo Marcenaro widział całą sytuację.

  • Empoli nie wykorzystali rzutu rożnego aby zdobyć punkt. Obrona przeciwników była w gotowości i zatrzymała zagrożenie.

  • Davide Frattesi (Inter) doskonale przejął podanie. Wykonuje strzał z krawędzi pola karnego ale przestrzelił ponad poprzeczką. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Empoli.

  • Mecz właśnie się rozpoczął.

  • Rozpoczynać będzie Inter.

  • Matteo Marcenaro to osoba, która poprowadzi grę w dzisiejszym meczu.