Sędzia sprawdza swój zegarek i odgwizduje koniec meczu.
Maurizio Mariani przerywa grę. Jeden z graczy z drużyny Genoa ma piłkę, jednak jego atak został odebrany jako ostra gra.
Bezsensowne zachowanie! Samu Castillejo (AC Milan) otrzymuje czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie po ostatnim gwizdku.
Genoa ma szansę na gola z rzutu rożnego, jednak obrona przeciwników wybija piłkę.
Lasse Schone (Genoa) stracił wielką okazję zdobycia gola z rzutu karnego. Chciał wbić piłkę w lewą część bramki, ale Pepe Reina wspaniale obronił strzał. Sędzia liniowy sygnalizuje rzut rożny, przyznany drużynie Genoa.
Lasse Schone (Genoa) spróbuje zmienić rzut karny w gol.
Sędzia Maurizio Mariani jest zadowolony ze swojej pierwotnej po weryfikacji VAR. Mamy KARNEGO dla Genoa!
Mamy trochę zamieszania. Wygląda na to, że sędzia zweryfikuje decyzję o karnym dla Genoa przy użyciu VAR. Zobaczmy co się stanie.
Sędzia pokazuje 5 min. doliczonego czasu.
Pepe Reina (AC Milan) wślizgiem chciał udaremnić próbę ataku, ale sędzia odgwizduje faul. Jeden z graczy drużyny Genoa zaraz wykona rzut karny. Zobaczmy jak to się skończy.
Ten faul zasługiwał na kartkę! Cristian Gabriel Romero (Genoa) był winny i został ukarany żółtą kartką, którą wyciągnął Maurizio Mariani.
Zmiana. Lukas Lerager schodzi i zmienia go Goran Pandev (Genoa).
Andrea Favilli (Genoa) traci świetną okazję do zdobycia bramki przy rzucie wolnym z pola karnego. Piłka przeszła daleko ponad poprzeczką.
Atmosfera meczu staje się gorąca. Lucas Paqueta (AC Milan) uderzył przeciwnika i słusznie otrzymał żółtą kartkę za nieładny faul.
Marko Pajac (Genoa) ciągnął rywala za koszulkę i widział to Maurizio Mariani, który sygnalizuje stały fragment gry.
Czas na zmianę. Giacomo Bonaventura może odpocząć. Andrea Conti (AC Milan) wchodzi na murawę.
Davide Calabria (AC Milan) prawdopodobnie zapomniał, że otrzymał już wcześniej żółtą kartkę. Teraz sędzia pokazuje mu kolejną i dzisiejszy mecz właśnie się dla niego skończył.
Wygląda na to, że Lukas Lerager (Genoa) zobaczy czerwoną kartkę. Maurizio Mariani nie będzie tolerował takiego zachowania na boisku, odgwizduje faul.
Suso (AC Milan) posyła piłkę dośrodkowując, jednak obrońca jest czujny i wybija ją.
Andrea Favilli (Genoa) wykonuje obiecujące dośrodkowanie ale nie trafia do żadnego z atakujących graczy. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna AC Milan.
Zmiana. Andrea Pinamonti schodzi, a zastąpi go Andrea Favilli (Genoa).
Andrea Pinamonti (Genoa) po sprytnym krótkim podaniu ma czystą sytuację do strzału, jednak przenosi piłkę wysoko ponad poprzeczkę.
Suso (AC Milan) decydując się na wysokie dośrodkowanie, próbuje zagrać do któregoś z kolegów z drużyny. Obrona przeciwników powstrzymuje zagrożenie i przejmuje piłkę.
Rafael Leao (AC Milan) przejmuje precyzyjne podanie i zostając sam na sam z bramkarzem kieruje piłkę na lewy słupek. Andrei Radu jest czujny, jak zresztą zwykle i wyskakuje aby zatrzymać ten atak.
Maurizio Mariani pokazuje żółtą kartkę, Lasse Schone (Genoa) ukarany za ostre zagranie.
Aktualna liczba strzałów na bramkę wynosi 4:6.
Żółta kartka. Lukas Lerager (Genoa) zdaje sobie sprawę z tego, że za ten faul mógł dostać czerwoną kartkę.
Maurizio Mariani wyciąga żółtą kartkę, a zostanie nią ukarany Lucas Biglia (AC Milan) za swój rażący faul.
Dośrodkowanie z rzutu rożnego zagrywa Genoa, ale piłka zostaje spokojnie przechwycona przez jednego z obrońców.
Gol! Franck Kessie (AC Milan) bierze długi rozbieg i strzela z rzutu karnego prosto w prawy dolny róg.
Franck Kessie (AC Milan) idzie w kierunku pola karnego aby wykonać rzut karny.
Gra przerwana i czerwona kartkę otrzymuje Davide Biraschi (Genoa), który opuszcza już boisko. Jego trener nie wyglada na zachwyconego.
Zwodnicy zespołu AC Milan cieszą się, bo sędzia po weryfikacji VAR przyznał im KARNEGO!
Sędzia Maurizio Mariani sygnalizuje VAR i zamierza sprawdzić czy należy się karny dla drużyny AC Milan. Zobaczymy co się stanie!
Davide Biraschi (Genoa) dotknął piłkę ręka w polu karnym, ale sędzia nie był najlepiej ustawiony.Zobaczymy co zadecyduje.
Theo Hernandez (AC Milan) wykonuje świetną solową akcję i oddaje uderzenie z pola karnego. Andrei Radu został pokonany przez strzał na lewą stronę bramki. Wynik zmienia się na 1:1.
Leonardo Duarte (AC Milan) dociera do odbitej piłki i strzela, ale jego strzał zostaje zablokowany.
Wydawało się, że Suso (AC Milan) będzie wykonywał krótki rzut wolny, ale zamiast tego posyła piłkę do kolegów w polu karnym.
Podanie, które zagrał Giacomo Bonaventura (AC Milan) zostało przejęte. Andrei Radu zakończył tę akcję.
Obrona przeciwników pięknie przejęła piłkę i powstrzymała niebezpieczeństwo z dośrodkowania, które wykonał Marko Pajac (Genoa).
Krzysztof Piątek kończy swoją grę. Rafael Leao (AC Milan) wchodzi na drugą połowę.
W przerwie trener zdecydował się na zmianę. Lucas Paqueta (AC Milan) wchodzi na boisko, a schodzi Hakan Calhanoglu.
Jesteśmy z powrotem po przerwie. Piłkarze są z powrotem na boisku i druga połowa jest w trakcie.
Nie obejrzymy już nic w pierwszej połowie meczu. Maurizio Mariani zakończył ją gwizdkiem.
Zawodnik już nie pogra. Riccardo Saponara (Genoa) zostaje ukarany czerwoną kartką za swoje niesportowe zachowanie. Maurizio Mariani dobrze wykonuje swoją pracę.
Co za strata! Piłkę z rzutu rożnego dostaje w polu karnym niekryty Cristian Gabriel Romero (Genoa), który jakimś sposobem główkuje tuż ponad poprzeczkę.
Obaj, i sędzia główny i jego asystent, wskazują chorągiewkę narożnika. Drużyna Genoa będzie miała szansę by zagrozić bramce przeciwnika.
Będziemy mieli 2 min. doliczonego czasu.
Davide Calabria (AC Milan) zostaje ukarany za nieprzepisowe powalenie swojego przeciwnika. Maurizio Mariani ma jak najbardziej rację podejmując taką decyzję.
Lasse Schone (Genoa) ustawia piłkę do rzutu wolnego; szybki, wysoki strzał, omijając bramkarza trafia w światło bramki. Ten gol jest zdecydowanie winą bramkarza.
Lasse Schone (Genoa) wykonuje rzut wolny bezpośredni.
Marko Pajac (Genoa) zygzakiem kiwa w pole karne, ale chybił próbując trafić do bramki od wewnętrznej strony lewego słupka. Bramkarz cudownie broni.
Genoa nie wykorzystali rzutu rożnego aby zdobyć punkt. Obrona przeciwników była w gotowości i zatrzymała zagrożenie.
Pepe Reina słyszy oklaski kibiców po wspaniałej obronie. Zatrzymał strzał, który oddał Paolo Ghiglione (Genoa) z krawędzi pola karnego. Piłka prawdopodobnie trafiłaby do bramki przy prawym słupku. Drużynie Genoa przyznano rzut rożny. Sędzia główny i jeden z asystentów wskazują chorągiewkę narożnika.
Franck Kessie (AC Milan) robi miejsce w polu karnym na strzał, ale piłka przelatuje daleko obok prawego słupka.
Suso (AC Milan) odwraca uwagę obrońcy i strzela z dystansu na środek bramki, jednak Andrei Radu jest w dobrym miejscu i bez problemu broni.
Genoa wykonuje rzut rożny, ale ich nadzieję na bramkę umarły wraz z wybiciem piłki przez obronę.
Obiecujące dośrodkowanie spełzło na niczym, Cristian Gabriel Romero (Genoa) wykonał beznadziejne podanie. Próbuje wbić piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców broni.
Cristian Kouame (Genoa) wbija piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców przeciwników szybko reaguje i wybija piłkę. Obaj, sędzia główny i jego asystent, sygnalizują rzut z autu dla zespołu Genoa.
Paolo Ghiglione (Genoa) wykonuje piękne dośrodkowanie w pole karne. Niestety, obrona przeciwnika jest czujna i usuwa zagrożenie pięknym wybiciem.
Suso (AC Milan) posyła piłkę w kierunku bramki, ale jego strzał przelatuje o włos obok lewego słupka.
Suso (AC Milan) posyła piękny strzał z rzutu wolnego z obiecującej odległości. Jego strzał na lewą stronę bramki zablokował ładnie broniąc Andrei Radu!
Cristian Zapata (Genoa) dostał żółtą kartkę. Powinien być bardziej ostrożny, bo jeszcze jedno takie zagranie może poskutkować czerwoną kartką.
Genoa wykonuje krótki rożny posyłając piłkę w pole karne.
Andrea Pinamonti (Genoa) wślizgiem przewraca rywala.
Paolo Ghiglione (Genoa) ogrywa przeciwnika wejściem wślizgiem. Maurizio Mariani zatrzymuje grę, może dać mu kartkę, ale dostaje tylko ostrzeżenie.
Lasse Schone (Genoa) dośrodkowuje w pole karne z rzutu wolnego, ale piłka zostaje wybita.
Theo Hernandez (AC Milan) rozpoczął grę z rzutu wolnego po bezsensownym faulu. Sędzia Maurizio Mariani widział całą sytuację.
Genoa wypracowali rzut rożny. Piłka zostaje podana do najbliższego zawodnika.
Oto zmiana. Domenico Criscito nie może kontynuować gry z powodu kontuzji. Aurelio Andreazzoli decyduje. Zmienia go Davide Biraschi (Genoa).
Gra zostaje przerwana, Domenico Criscito (Genoa) prosi o pomoc medyczną.
Gracz z drużyny Genoa w ostrym pojedynku. Maurizio Mariani ma grę pod kontrolą i odgwizduje faul.
Lukas Lerager (Genoa) w polu karnym przechwytuje wolną piłkę. Natychmiast strzela w prawy dolny róg bramki, ale Pepe Reina jest czujny i bez problemu broni.
Maurizio Mariani nie mógł zignorować tego ostrego ataku, którego dopuszcza się Lucas Biglia (AC Milan) i odgwizduje faul.
Genoa jest na spalonym.
Andrea Pinamonti (Genoa) robi wszystko, żeby w polu karnym odebrać piłkę z dośrodkowania, ale bezskutecznie.
Asystent sędziego podnosi chorągiewkę i jeden z zawodników drużyny AC Milan został złapany na spalonym.
Mecz właśnie się rozpoczął.
Zawodnicy są już na boisku i Genoa będzie rozpoczynać.
Maurizio Mariani został wyznaczony do sędziowania podczas dzisiejszego meczu.
Sędzia sprawdza swój zegarek i odgwizduje koniec meczu.
Maurizio Mariani przerywa grę. Jeden z graczy z drużyny Genoa ma piłkę, jednak jego atak został odebrany jako ostra gra.
Bezsensowne zachowanie! Samu Castillejo (AC Milan) otrzymuje czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie po ostatnim gwizdku.
Genoa ma szansę na gola z rzutu rożnego, jednak obrona przeciwników wybija piłkę.
Lasse Schone (Genoa) stracił wielką okazję zdobycia gola z rzutu karnego. Chciał wbić piłkę w lewą część bramki, ale Pepe Reina wspaniale obronił strzał. Sędzia liniowy sygnalizuje rzut rożny, przyznany drużynie Genoa.
Lasse Schone (Genoa) spróbuje zmienić rzut karny w gol.
Sędzia Maurizio Mariani jest zadowolony ze swojej pierwotnej po weryfikacji VAR. Mamy KARNEGO dla Genoa!
Mamy trochę zamieszania. Wygląda na to, że sędzia zweryfikuje decyzję o karnym dla Genoa przy użyciu VAR. Zobaczmy co się stanie.
Sędzia pokazuje 5 min. doliczonego czasu.
Pepe Reina (AC Milan) wślizgiem chciał udaremnić próbę ataku, ale sędzia odgwizduje faul. Jeden z graczy drużyny Genoa zaraz wykona rzut karny. Zobaczmy jak to się skończy.
Ten faul zasługiwał na kartkę! Cristian Gabriel Romero (Genoa) był winny i został ukarany żółtą kartką, którą wyciągnął Maurizio Mariani.
Zmiana. Lukas Lerager schodzi i zmienia go Goran Pandev (Genoa).
Andrea Favilli (Genoa) traci świetną okazję do zdobycia bramki przy rzucie wolnym z pola karnego. Piłka przeszła daleko ponad poprzeczką.
Atmosfera meczu staje się gorąca. Lucas Paqueta (AC Milan) uderzył przeciwnika i słusznie otrzymał żółtą kartkę za nieładny faul.
Marko Pajac (Genoa) ciągnął rywala za koszulkę i widział to Maurizio Mariani, który sygnalizuje stały fragment gry.
Czas na zmianę. Giacomo Bonaventura może odpocząć. Andrea Conti (AC Milan) wchodzi na murawę.
Davide Calabria (AC Milan) prawdopodobnie zapomniał, że otrzymał już wcześniej żółtą kartkę. Teraz sędzia pokazuje mu kolejną i dzisiejszy mecz właśnie się dla niego skończył.
Wygląda na to, że Lukas Lerager (Genoa) zobaczy czerwoną kartkę. Maurizio Mariani nie będzie tolerował takiego zachowania na boisku, odgwizduje faul.
Suso (AC Milan) posyła piłkę dośrodkowując, jednak obrońca jest czujny i wybija ją.
Andrea Favilli (Genoa) wykonuje obiecujące dośrodkowanie ale nie trafia do żadnego z atakujących graczy. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna AC Milan.
Zmiana. Andrea Pinamonti schodzi, a zastąpi go Andrea Favilli (Genoa).
Andrea Pinamonti (Genoa) po sprytnym krótkim podaniu ma czystą sytuację do strzału, jednak przenosi piłkę wysoko ponad poprzeczkę.
Suso (AC Milan) decydując się na wysokie dośrodkowanie, próbuje zagrać do któregoś z kolegów z drużyny. Obrona przeciwników powstrzymuje zagrożenie i przejmuje piłkę.
Rafael Leao (AC Milan) przejmuje precyzyjne podanie i zostając sam na sam z bramkarzem kieruje piłkę na lewy słupek. Andrei Radu jest czujny, jak zresztą zwykle i wyskakuje aby zatrzymać ten atak.
Maurizio Mariani pokazuje żółtą kartkę, Lasse Schone (Genoa) ukarany za ostre zagranie.
Aktualna liczba strzałów na bramkę wynosi 4:6.
Żółta kartka. Lukas Lerager (Genoa) zdaje sobie sprawę z tego, że za ten faul mógł dostać czerwoną kartkę.
Maurizio Mariani wyciąga żółtą kartkę, a zostanie nią ukarany Lucas Biglia (AC Milan) za swój rażący faul.
Dośrodkowanie z rzutu rożnego zagrywa Genoa, ale piłka zostaje spokojnie przechwycona przez jednego z obrońców.
Gol! Franck Kessie (AC Milan) bierze długi rozbieg i strzela z rzutu karnego prosto w prawy dolny róg.
Franck Kessie (AC Milan) idzie w kierunku pola karnego aby wykonać rzut karny.
Gra przerwana i czerwona kartkę otrzymuje Davide Biraschi (Genoa), który opuszcza już boisko. Jego trener nie wyglada na zachwyconego.
Zwodnicy zespołu AC Milan cieszą się, bo sędzia po weryfikacji VAR przyznał im KARNEGO!
Sędzia Maurizio Mariani sygnalizuje VAR i zamierza sprawdzić czy należy się karny dla drużyny AC Milan. Zobaczymy co się stanie!
Davide Biraschi (Genoa) dotknął piłkę ręka w polu karnym, ale sędzia nie był najlepiej ustawiony.Zobaczymy co zadecyduje.
Theo Hernandez (AC Milan) wykonuje świetną solową akcję i oddaje uderzenie z pola karnego. Andrei Radu został pokonany przez strzał na lewą stronę bramki. Wynik zmienia się na 1:1.
Leonardo Duarte (AC Milan) dociera do odbitej piłki i strzela, ale jego strzał zostaje zablokowany.
Wydawało się, że Suso (AC Milan) będzie wykonywał krótki rzut wolny, ale zamiast tego posyła piłkę do kolegów w polu karnym.
Podanie, które zagrał Giacomo Bonaventura (AC Milan) zostało przejęte. Andrei Radu zakończył tę akcję.
Obrona przeciwników pięknie przejęła piłkę i powstrzymała niebezpieczeństwo z dośrodkowania, które wykonał Marko Pajac (Genoa).
Krzysztof Piątek kończy swoją grę. Rafael Leao (AC Milan) wchodzi na drugą połowę.
W przerwie trener zdecydował się na zmianę. Lucas Paqueta (AC Milan) wchodzi na boisko, a schodzi Hakan Calhanoglu.
Jesteśmy z powrotem po przerwie. Piłkarze są z powrotem na boisku i druga połowa jest w trakcie.
Nie obejrzymy już nic w pierwszej połowie meczu. Maurizio Mariani zakończył ją gwizdkiem.
Zawodnik już nie pogra. Riccardo Saponara (Genoa) zostaje ukarany czerwoną kartką za swoje niesportowe zachowanie. Maurizio Mariani dobrze wykonuje swoją pracę.
Co za strata! Piłkę z rzutu rożnego dostaje w polu karnym niekryty Cristian Gabriel Romero (Genoa), który jakimś sposobem główkuje tuż ponad poprzeczkę.
Obaj, i sędzia główny i jego asystent, wskazują chorągiewkę narożnika. Drużyna Genoa będzie miała szansę by zagrozić bramce przeciwnika.
Będziemy mieli 2 min. doliczonego czasu.
Davide Calabria (AC Milan) zostaje ukarany za nieprzepisowe powalenie swojego przeciwnika. Maurizio Mariani ma jak najbardziej rację podejmując taką decyzję.
Lasse Schone (Genoa) ustawia piłkę do rzutu wolnego; szybki, wysoki strzał, omijając bramkarza trafia w światło bramki. Ten gol jest zdecydowanie winą bramkarza.
Lasse Schone (Genoa) wykonuje rzut wolny bezpośredni.
Marko Pajac (Genoa) zygzakiem kiwa w pole karne, ale chybił próbując trafić do bramki od wewnętrznej strony lewego słupka. Bramkarz cudownie broni.
Genoa nie wykorzystali rzutu rożnego aby zdobyć punkt. Obrona przeciwników była w gotowości i zatrzymała zagrożenie.
Pepe Reina słyszy oklaski kibiców po wspaniałej obronie. Zatrzymał strzał, który oddał Paolo Ghiglione (Genoa) z krawędzi pola karnego. Piłka prawdopodobnie trafiłaby do bramki przy prawym słupku. Drużynie Genoa przyznano rzut rożny. Sędzia główny i jeden z asystentów wskazują chorągiewkę narożnika.
Franck Kessie (AC Milan) robi miejsce w polu karnym na strzał, ale piłka przelatuje daleko obok prawego słupka.
Suso (AC Milan) odwraca uwagę obrońcy i strzela z dystansu na środek bramki, jednak Andrei Radu jest w dobrym miejscu i bez problemu broni.
Genoa wykonuje rzut rożny, ale ich nadzieję na bramkę umarły wraz z wybiciem piłki przez obronę.
Obiecujące dośrodkowanie spełzło na niczym, Cristian Gabriel Romero (Genoa) wykonał beznadziejne podanie. Próbuje wbić piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców broni.
Cristian Kouame (Genoa) wbija piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców przeciwników szybko reaguje i wybija piłkę. Obaj, sędzia główny i jego asystent, sygnalizują rzut z autu dla zespołu Genoa.
Paolo Ghiglione (Genoa) wykonuje piękne dośrodkowanie w pole karne. Niestety, obrona przeciwnika jest czujna i usuwa zagrożenie pięknym wybiciem.
Suso (AC Milan) posyła piłkę w kierunku bramki, ale jego strzał przelatuje o włos obok lewego słupka.
Suso (AC Milan) posyła piękny strzał z rzutu wolnego z obiecującej odległości. Jego strzał na lewą stronę bramki zablokował ładnie broniąc Andrei Radu!
Cristian Zapata (Genoa) dostał żółtą kartkę. Powinien być bardziej ostrożny, bo jeszcze jedno takie zagranie może poskutkować czerwoną kartką.
Genoa wykonuje krótki rożny posyłając piłkę w pole karne.
Andrea Pinamonti (Genoa) wślizgiem przewraca rywala.
Paolo Ghiglione (Genoa) ogrywa przeciwnika wejściem wślizgiem. Maurizio Mariani zatrzymuje grę, może dać mu kartkę, ale dostaje tylko ostrzeżenie.
Lasse Schone (Genoa) dośrodkowuje w pole karne z rzutu wolnego, ale piłka zostaje wybita.
Theo Hernandez (AC Milan) rozpoczął grę z rzutu wolnego po bezsensownym faulu. Sędzia Maurizio Mariani widział całą sytuację.
Genoa wypracowali rzut rożny. Piłka zostaje podana do najbliższego zawodnika.
Oto zmiana. Domenico Criscito nie może kontynuować gry z powodu kontuzji. Aurelio Andreazzoli decyduje. Zmienia go Davide Biraschi (Genoa).
Gra zostaje przerwana, Domenico Criscito (Genoa) prosi o pomoc medyczną.
Gracz z drużyny Genoa w ostrym pojedynku. Maurizio Mariani ma grę pod kontrolą i odgwizduje faul.
Lukas Lerager (Genoa) w polu karnym przechwytuje wolną piłkę. Natychmiast strzela w prawy dolny róg bramki, ale Pepe Reina jest czujny i bez problemu broni.
Maurizio Mariani nie mógł zignorować tego ostrego ataku, którego dopuszcza się Lucas Biglia (AC Milan) i odgwizduje faul.
Genoa jest na spalonym.
Andrea Pinamonti (Genoa) robi wszystko, żeby w polu karnym odebrać piłkę z dośrodkowania, ale bezskutecznie.
Asystent sędziego podnosi chorągiewkę i jeden z zawodników drużyny AC Milan został złapany na spalonym.
Mecz właśnie się rozpoczął.
Zawodnicy są już na boisku i Genoa będzie rozpoczynać.
Maurizio Mariani został wyznaczony do sędziowania podczas dzisiejszego meczu.