ŁKS Łódź - Wisła Kraków

3 : 2

05.05.2023 20:30 - 22:30

• ŁKS górą w hicie Fortuna 1. ligi! Ekipa z Łodzi pierwsza otworzyła wynik spotkania, jednak Wisła dotrzymywała tempa i na przerwę obie drużyny schodziły przy remisie 2:2. Po przerwie, ŁKS za sprawą Bartosza Szeligi zadał ostateczny cios. Podopieczni Kazimierza Moskala są już bardzo bliscy awansu do Ekstraklasy. Wisła o awans najprawdopodobniej będzie musiała bić się w barażach.Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór. Zapraszamy na kolejne relacje sportowe Interii.

• Nowacki był faulowany w bocznej strefie przed szesnastką Wisły. Okazja dla ŁKS-u na podwyższenie.

• Żółtą kartkę otrzymuje Vullnet Basha

• Igbekeme uderzył z dystansu. Piłka wylądowała wysoko nad poprzeczką.

• Wisła wciąż się nie poddaje, jednak mają trudności z przedostaniem się pod bramkę Bobka.

• Schodzi z boiska Michał Trąbka, a za niego wchodzi Damian Nowacki

• Rozwiń

• Schodzi z boiska Igor Łasicki, a za niego wchodzi Konrad Gruszkowski

• Schodzi z boiska Angel Rodado, a za niego wchodzi Michał Żyro

• Kontra ŁKS-u. Kowalczyk starał się zagrać wzdłuż bramki do Szeligi, jednak zrobił to niedokładnie i rywale przejęli piłkę.

• Wysoki pressing Wisły. ŁKS ma problem z wyjściem z własnej połowy.

• Schodzi z boiska Pirulo, a za niego wchodzi Maciej Śliwa

• Schodzi z boiska Miky Villar, a za niego wchodzi Kacper Duda

• Kontra gospodarzy. Podanie w pole karne do Szeligi. Ten oddał płaski strzał, jednak kapitalnie broni Biegański!

• Spremo ucierpiał w starciu z rywalem. Na murawie pojawiła się pomoc medyczna.

• Dankowski uderzył z rzutu wolnego. Bardzo nieudana próba zawodnika ŁKS-u.

• Łasicki faulował rywala na trzydziestym metrze od własnej bramki. Okazja dla gospodarzy na podwyższenie prowadzenia.

• Żółtą kartkę otrzymuje Igor Łasicki

• Schodzi z boiska Sergio Benito, a za niego wchodzi Mateusz Młyński

• Schodzi z boiska Tachi, a za niego wchodzi Vullnet Basha

• Rozwiń

• Lepszy fragment gry Wisły, która oblega szesnastkę gospodarzy.

• Żółtą kartkę otrzymuje Nacho Monsalve

• Pół godziny do końca meczu. Czy "Biała Gwiazda" zdoła odmienić losy spotkania?

• Rozwiń

• Mokrzycki zagrał wzdłuż bramki do wbiegającego Szeligi. Ten z najbliżej odległości umieścił piłkę w siatce!

• Goooooooooooool! Bartosz Szeliga!

• Nerwowy początek drugiej części spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.

• Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Dankowski

• Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Jaroch

• Robi się nerwowo na boisku. Doszło do przepychanki między zawodnikami.

• Bez zmian w obu zespołach.

• Od środka rozpoczęła Wisła.

• Kapitalne widowisko w Łodzi! Do przerwy ŁKS remisuje z Wisłą 2:2. Mecz może się podobać. Sporo się dzieje pod obiema bramkami. Oba zespoły grają otwarty futbol - cios za cios. Czy po przerwie któraś z drużyn przechyli szalę na swoją stronę?Wracamy za kilka minut.

• Arbiter doliczył dwie minuty do końca pierwszej połowy.

• Żółtą kartkę otrzymuje Michał Trąbka

• Goooooooooooool! Pirulo wykorzystuje rzut karny

• Colley faulował rywala we własnej szesnastce. Arbiter bez wahania wskazał na wapno!

• Fernandez zdecydował się na strzał ze skraju pola karnego. Piłka odbiła się od prawego słupka i wpadła do bramki!

• Goooooooooooool! Luis Fernandez!

• Wisła cierpliwie konstruuje atak pozycyjny na połowie gospodarzy.

• Villar przedzierał się na lewym skrzydle, jednak nie zdołał utrzymać piłki w boisku.

• Trąbka zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka wylądowała nieznacznie obok lewego słupka!

• Żółtą kartkę otrzymuje Angel Rodado

• Wrzutka w pole karne ŁKS-u. Bobek wyszedł z bramki i starał się złapać piłkę. Ta wypadła mu z rąk i wylądowała pod nogami Rodado, który pewnie trafił do pustej bramki!

• Goooooooooooool! Angel Rodado!

• VAR nie dopatrzył się przewinienia na Benito. Gramy dalej!

• Arbiter sprawdza, czy należy się rzut karny Wiśle.

• ŁKS wychodził z kontrą. Podanie do Kowalczyka, ten jednak był na spalonym.

• Moltenis uderzył zza szesnastki. Bardzo nieudana próba zawodnika Wisły.

• Daleka piłka przed pole karne do Szeligi. Sędzia podniósł chorągiewkę - był spalony.

• Pirulo zauważył wysuniętego bramkarza i zdecydował się na strzał z połowy boiska, jednak jego uderzenie było niecelne.

• ŁKS na prowadzeniu! Szybka kontra gospodarzy. Prostopadłe podanie do Janczukowicza. Minął dwóch rywali i umieścił piłkę w siatce!

• Gol dla ŁKS-u! Goooooooooooool! Piotr Janczukowicz!

• Poprzeczka! Prostopadła piłka w pole karne do Rodado. Ten zdecydował się na strzał, jednak trafił w poprzeczkę!

• ŁKS wyszedł z kontrą. Próba prostopadłego podania do Pirulo. Zagranie za plecy i napastnik nie zdołał opanować piłki.

• Za mocne podanie w pole karne do Spremo. Od bramki rozpocznie golkiper Wisły.

• Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.