Polska - Słowacja

28 : 29

09.05.2024 18:00 - 19:30

Oglądaj mecze na żywo w

• W pierwszym meczu kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2025 "Biało-Czerwoni" przegrali z reprezentacją Słowacji 28:29. Polacy zagrali słabe spotkanie i jest wiele do poprawienia przed rewanżem, który odbędzie się już za trzy dni na Słowacji. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został zawodnik Słowacji - Juraj Briatka.

• Do końca spotkania pozostało już tylko pięć minut

• Moryto rozrzucił na skrzydło do Szyszki, który pewnym rzutem po krótkim słupku pokonał ChupryneMoryto rozrzucił na skrzydło do Szyszki, który pewnym rzutem po krótkim słupku pokonał Chupryne

• Moryto rozrzucił na skrzydło do Szyszki, który pewnym rzutem po krótkim słupku pokonał Chuprune

• Skutecznie ze skrzydła rzuca Misovych

• Niezawodny jest dzisiaj Kamil Syprzak. Tym razem nasz obrotowy pewnie wykorzystał "siódemkę"

• Dwie minuty kary dla Durisa

• Po doskonałej akcji "Biało-Czerwonych" do bramki Słowaków trafia Jakub Szyszko

• Pewnie ze skrzydła trafia Juraj Briatka

• Świetne podanie od Papiny otrzymał Syprzak, który zdobył swoją dziesiątą bramkę w tym meczu!

• Skutecznie "siódemkę" wykorzystał Szyszko

• Sporo wolnego miejsca wykorzystał Duris, który zdobył dwudziestą bramkę dla SłowakówSporo wolnego miejsca wykorzystał Duris, który zdobył dwudziestą bramkę dla Słowaków

• Papina wypracował pozycję Pietrasikowi, który oddał fantastyczne uderzenie z dziewiątego metra

• Po pierwszej części gry "Biało-Czerwoni" przegrywają z reprezentacją Słowacji 15:16. Polacy słabo weszli w mecz i od początku musieli gonić wynik. Natomiast, gdy już wyszli na prowadzenie, to popełnili łatwe błędy i w ostatniej sekundzie to Słowacja strzeliła bramkę.Wracamy za kilkanaście minut

• Piłkę na obwodzie otrzymał Syprzak i ponownie fantastycznym rzutem w samo okienko pokonał Zernovicia

• Pewnie akcję Polski ze skrzydła kończy Moryto i "Biało-Czerwoni" po raz pierwszy w dzisiejszym meczu wychodzą na prowadzenie!

• Błąd Słoweńców wykorzystał Arkadiusz Moryto. Zawodnik Industrii Kielce przejął piłkę i przebiegł z nią ponad połowę boiska i skutecznym rzutem doprowadził do wyrównania