2 : 0

08.04.2023 20:00 - 22:00

Relacja na żywo

obrazek

• Lech lepszy w Debrach Poznania! "Kolejorz" zasłużenie wygrał, gdyż był zespołem lepszym i przeważał. Dublet w tym meczu zaliczył Michał Skóraś. Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór. Zapraszamy na kolejne relacje sportowe Interii.

• Filip Bednarek broni rzut karny!

• Velde faulował rywala we własnej szesnastce. Sędzia wskazał na "wapno".

• Daniel Stefański doliczył trzy minuty do końca spotkania.

• Kontra Lecha. Ishak zagrał w pole karne do Skórasia. Ten strzałem pod poprzeczkę ponownie pokonał LIsa!

• Goooooooooooool! Michał Skóraś!

• Lech skutecznie utrzymuje się z piłką daleko od własnej szesnastki.

• Dośrodkowanie Skórasia z prawej strony. Żaden z partnerów nie zdołał zamknąć akcji.

• Warta się nie poddaje! Zacięte ataki gości, którzy poszukują trafienia wyrównującego.

• Żółtą kartkę otrzymuje D. Stavropoulos

• Rozwiń

• Schodzi z boiska Miłosz Szczepański, a za niego wchodzi Stefan Savic

• Ishak uderzył zza szesnastki, jednak jego strzał został zablokowany.

• Schodzi z boiska Filip Marchwiński, a za niego wchodzi Kristoffer Velde

• Skóraś słabym strzałem zza pola karnego zakończył indywidualną akcję.

• Schodzi z boiska Kamil Kościelny, a za niego wchodzi Jakub Kiełb

• Schodzi z boiska Michał Kopczyński, a za niego wchodzi Niilo Maenpaa

• Schodzi z boiska Nika Kwekweskiri, a za niego wchodzi Afonso Sousa

• Ishak trafił w poprzeczkę z rzutu karnego. Piłka do niego wróciła i głową umieścił ją w siatce. Sędzia nie zaliczył tego gola, gdyż zawodnik wykonujący rzut karny nie może ponownie dotknąć piłki, dopóki ona nie została zagrana przez innego zawodnika.

• Ishak trafił w poprzeczkę z rzutu karnego. Piłka do niego wróciła i głową umieścił ją w siatce. Sędzia nie zaliczył tego gola, gdyż zawodnik nie może ponownie dotknąć piłki, dopóki ona nie została zagrana przez innego zawodnika.

• Mikael Ishak marnuje rzut karny!

• Żółtą kartkę otrzymuje Michał Kopczyński

• Kopczyński faulował Skórasia we własnej szesnastce. Sędzia bez wahania wskazał na "wapno"!

• Zagranie wzdłuż bramki do Żurawskiego. Ten z piątego metra trafił w Bednarka!

• Szczepański uderzył z linii pola karnego. Bednarek pewnie złapał piłkę.

• Żółtą kartkę otrzymuje Nika Kwekweskiri

• Wysoki pressing Lecha Poznań. Warta ma problem z wyjściem z własnej połowy.

• Rozwiń

• Miękka wrzutka w szesnastkę do Rebocho. Ten huknął z powietrza, jednak trafił tylko w boczną siatkę!

• Strzał Skórasia zza pola karnego o centymetry minął lewy słupek bramki Lisa!

• Centra w szesnastkę do Zrelaka. Ten uderzył głową, jednak trafił w Bednarka.

• Bez zmian w obu zespołach.

• Od środka rozpoczął Lech.

• Lech prowadzi do przerwy 1:0 po trafieniu Michała Skórasia. "Kolejorz" był zespołem zdecydowanie lepszym i powinien wyżej prowadzić, jednak szwankowała skuteczność. Czy Warta w drugiej połowie zdoła powrócić do meczu?Wracamy za kilka minut.

• Lech prowadzi do przerwy 1:0 po trafieniu Michała Skórasia. "Kolejorz" był zespołem zdecydowanie lepszym i powiniem wyżej prowadzić, jednak szwankowała skuteczność. Czy Warta w drugiej połowie zdoła powrócić do meczu?

• Prostopadłe podanie w pole karne do Ba Loui. Ten upadł po kontakcie z rywalem. Sędzia po akcji podniósł chorągiewkę. Nie ma mowy o karnym, bo wcześniej był spalony!

• Ba Loua uderzył zza szesnastki. Lis wyciągnął się jak struna i sparował piłkę!

• Ba Loua przedzierał się na prawym skrzydle. Zawodnik Lecha wywalczył rzut rożny.

• Lech cierpliwie buduje atak pozycyjny na połowie gości.

• Lech cierpliwie buduje atak pozycyjny na połowie gości

• Uderzenie Szczepańskiego z rzutu wolnego wylądowało wysoko nad poprzeczką.

• Żurawski był faulowany przed szesnastką Lecha. Okazja dla Warty na poszukanie wyrównania.

• Karstrom huknął zza szesnastki. Lis odbił piłkę przed siebie. Skóraś wykazał się chłodną głową i pewnie dobił ten strzał!

• Pereira oddał strzał ze skraju pola karnego. Lis nie miał problemów z tym uderzeniem.

• Dośrodkowanie w szesnastkę na głowę Ishaka. Szwed uderzył wprost w Lisa.

• Centra w pole karne Warty. Ba Loua uderzył głową. Piłka wylądowała wysoko nad bramką.

• Ba Loua faulowany przed własną szesnastką. Szansa dla Lecha na złapanie oddechu i odbudowanie ustawienia.

• Lech powoli zaczyna narzucać własne warunki. Warta jest stopniowo spychana do coraz głębszej defensywy.

• Skóraś uderzył zza pola karnego. Słaby strzał i Lis złapał piłkę.

• Daleki przerzut w pole karne do Ishaka. Szwed nie zdołał sięgnąć piłki.

• Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez piłkarzy Lecha. Od bramki rozpocznie Lis.

• Szczepański uderzył z ostrego kąta. Bednarek z problemami odbił piłkę na rzut rożny!

• Za głębokie dośrodkowanie Pereiry w pole karne Warty. Lis wyszedł z bramki i przerwał akcję.

• Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.

• Płaski strzał Zrelaka zza pola karnego. Bednarek pewnie złapał piłkę.

• Świetne zagranie w pole karne do Ba Loui. Zawodnik Lecha nie zdołał opanować piłki i ta opuściła boisko.

• Dośrodkowanie w pole karne Lecha. Salamon zdołał wybić piłkę na rzut rożny.