Hubert Hurkacz - Ugo Humbert

0 : 2

10.02.2024 16:30 - 18:00

• Reprezentant gospodarzy wygrał 6:4, 6:4 i to on zagra w wielkim finale. Hubert Hurkacz tymczasem traci szansę na obronę tytułu.

• Gem, set, mecz! Niestety, Ugo Humbert rozegrał dziś kapitalny mecz, a Hubert Hurkacz nie był w stanie dotrzymać mu tempa.

• Piłki meczowe dla Humberta. 40:15.

• Potwierdził to challenge.

• Humbert idzie jak po swoje! Ryzykowny atak z głębi kortu, ale piłka w boisku.

• 30:15 dla Humberta.

• Ale Francuz odpowiada asem serwisowym. 15:15.

• Ufff, było blisko, ale Humbert skacząc do piłeczki pod siatką... posłał ją właśnie w siatkę.

• Jest gem dla Hurkacza. Ale teraz Humbert będzie serwował po zwycięstwo.

• 40:15. Broni się Humbert.

• Ależ rozpędził się Hurkacz w dziewiątym gemie. Świetnie serwuje i już prowadzi 40:0.

• Nie zmarnował jej. 3:5 dla Francuza.

• Hurkacz trafił w siatkę. Humbert znów ma okazję na zamknięcie gema.

• Teraz to Polak popełnił błąd. Piłeczka wylądowała poza linią końcową. 40:40.

• Przewaga Hurkacza! Nie wytrzymał wymiany Humbert.

• Myli się Francuz! Aut i równowaga.

• Znów przewaga Humberta.

• 40:40. Obronił się Hurkacz widowiskowym smeczem pod siatką.

• Wyrzucił piłeczkę Hurkacz i Humbert ma okazję, by obronić serwis.

• Niestety, Hurkacz nie wykorzystał szansy. Humbert mocnym uderzeniem odpowiedział na jego return i mamy po 40.

• 40:30. Hurkacz skutecznie pod siatką i ma szansę na przełamanie. Niewiarygodnie zmęczył rywala w ostatniej wymianie.

• Nie trafił Francuz.

• 30:30. As Humberta? Hurkacz prosi o challenge.

• 15:15. Także Humbert się pomylił.

• Fatalny błąd Hurkacza, piłeczka daleko poza linią boczną. 0:15.

• Ważny gem przed nami - serwuje Humbert.

• Hurkacz wygrał gema. Teraz musi polować na przełamanie.

• 30:15. Jest i punktowy serwis Polaka. Brakuje dziś nieco tego elementu w jego grze.

• Odpowiada Hurkacz. 15:15.

• Aut Hurkacza i mamy 2:4 w drugim secie. Niestety, kiepsko to wygląda dla Polaka, który teraz po prostu musi obronić własny serwis, by jeszcze postawić się rywalowi.

• Genialne uderzenie Humberta po linii z forhendu. I mamy 0:40.

• 0:30. Nieudane zagranie Hurkacza.

• Kosmiczna wymiana na początek! Humbert nie dał się jednak zaskoczyć pod siatką, choć Hurkacz walczył, jak mógł.

• Rozpędził się Humbert. Teraz będzie serwował. Czy Hurkacz go zatrzyma?

• Niestety, po błędzie Polaka jest pierwsze przełamanie w drugim secie. 3:2 w gemach na korzyść Humberta.

• 30:30. Punktowy serwis Hurkacza.

• 15:30. Skuteczny bekhend Humberta po linii.

• 15:15. Niewiarygodny drop shot Hurkacza.

• Długa wymiana otworzyła piątego gema. Jako pierwszy błąd popełnił w niej Hurkacz i mamy 0:15.

• As serwisowy Humberta i mamy 2:2 w drugim secie.

• A teraz jeszcze skuteczny atak Francuza z głębi kortu. 30:40.

• 30:30. Kapitalny serwis Humberta.

• Znów myli się Humbert. Tym razem trafił w siatkę podczas wymiany. 30:15.

• 15:15. Podwójny błąd serwisowy Francuza.

• Dobrze układała się wymiana dla Hurkacza, ale Polak posłał piłeczkę w siatkę. 0:15.

• Gem dla Hurkacza. Polak prowadzi 2:1.

• Jeszcze walczy Humbert. 40:15.

• Już 40:0 po punktowym serwisie Polaka.

• Teraz to Hurkacz walczy o wygranie gema bez straty punktu. Na razie Polak prowadzi 30:0.

• I nie stracił już punktu. 1:1 w drugim secie.

• Bezbłędny jest w drugim gemie Humbert. Prowadzi już 40:0.

• Niezadowolony Polak porozmawiał chwilę  z arbitrem.

• Punkt powinien paść łupem Polaka, a tymczasem będzie powtórzony.

• Hurkacz Humbert znów ruszył do siatki. Przelobował go Polak, który trafił w linię, ale sędzia linowy wywołał aut. Kuriozalna sytuacja.

• 0:30. Widowiskowa wymiana pod siatką. Humbert nie dał w niej szans Hurkaczowi.

• 0:15 na starcie drugiego gema.

• W kolejnej wymianie Hurkacz ruszył do siatki i wymusił błąd na rywalu. 1:0 w drugiej partii dla Polaka.

• 40:15.

• Odpowiada Humbert. 30:15.

• Punktowy serwis Francuza kończy pierwszą partię.

• Po chwili Hurkacz trafił jeszcze w siatkę.

• Hurkacz sprawdza teraz kolejną wymianę. Piłka w boisku, punkt dla Humberta, a Polak został już bez możliwości prośby o challenge.

• Jednak nie trafił w linię. Break point dla Hurkacza.

• Minimalny aut Humberta, ale ten prosi jeszcze o challenge.

• W tak ważnym i trudnym momencie Humbert... posyła asa. 30:30.

• Kolejna udana akcja Hurkacza. 30:15.

• Teraz błąd popełnił także Polak. 15:15.

• Świetna wymiana, a górą w niej Hurkacz. Pogubił się Humbert i trafił w siatkę.

• Udany serwis i mamy 4:5 w pierwszym secie. Ale teraz Humbert serwuje po zwycięstwo w tej partii.

• Polak serwuje, by utrzymać się w pierwszej partii. Ale lepiej rozpoczyna gema Humbert - 0:15.

• Nieudany challenge Hurkacza na koniec gema. Humbert prowadzi 5:3.

• 15:30.

• Niezwykle mocne uderzenie Humberta, który ruszył w stronę siatki. 15:15.

• Polak jednak powtórzył... uderzenie sprzed chwili! 15:0.

• Punktowy serwis i Polak zmniejsza straty w pierwszym secie - 3:4.

• Ajj... blisko było asa, ale wywołany został aut. Na szczęście po drugim serwisie Hurkacz pewnie zakończył wymianę. 40:15.

• 30:15.

• Nieudane uderzenie Hurkacza rozpoczyna także kolejnego gema. Polak znów trafił w siatkę. Ale potem szybko zapunktował. 15:15.

• Błąd Hurkacza kończy gema. 4:2 dla Humberta.

• Francuz dokłada do tego asa serwisowego. 0:30.

• Kapitalny atak Humberta z głębi kortu. 0:15.

• I punktowy serwis na koniec. 2:3!

• Ależ skrót Polaka po returnie rywala - 40:0.

• Kolejna wymiana padła łupek Hurkacza, który prowadzi już 30:0.

• 15:0. Jest pierwszy as Hurkacza.

• Niestety, autowy return Hurkacz kończy gema. Humbert prowadzi 3:1 w pierwszym secie.

• 15:40. Jeszcze walczy Polak.

• 0:40. Nieudany atak Hurkacza, który trafił w siatkę.

• 0:30. Bezbłędny atak Humberta po przekątnej w okolice linii bocznej.

• Ciekawe wymiana pod siatką otwiera czwartego gema. Niestety, Hurkacz nie trafił w boisko. 0:15.

• Hurkacz obronił swoje podanie. Jest pierwszy gem dla naszego reprezentanta!

• 40:15. Punktowy serwis Polaka.

• Odpowiada Humbert - 30:15.

• Kapitalny początek kolejnego gema dla Polaka, który szybko objął prowadzenie 30:0.

• Nieudany return Hurkacza. Rywal prowadzi 2:0 w gemach.