• Pieńko przedzierał się na prawym skrzydle. Złamał w pole karne. Minął dwóch obrońców i uderzył po dalszym słupku. Leszczyński nie miał szans!

• Arbiter doliczył aż dziewięć minut do końca spotkania.

• Jasmin Buric broni rzut karny!

• Czerwoną kartkę otrzymuje Mateusz Bartolewski

• Arbiter po konsultacji z VAR podyktował rzut karny dla Śląska!

• Mocne uderzenie Olsena zza szesnastki. Burić miał spore problemy ze strzałem zawodnika gospodrzy.

• Adamski zdecydował się na strzał zza pola karnego Śląska. Piłka wylądowała daleko od celu.

• Schodzi z boiska Filip Starzyński, a za niego wchodzi Tomasz Pieńko

• Schodzi z boiska Dennis Jastrzembski, a za niego wchodzi Piotr Samiec-Talar

• Prostopadłe zagranie w szesnastkę do Chodyny. Ten stanął sam na sam z Leszczyńskim. Golkiper Śląska wygrał to starcie!

• Żółtą kartkę otrzymuje Diogo Verdasca

• Schodzi z boiska Łukasz Bejger, a za niego wchodzi Karol Borys

• Schodzi z boiska Petr Schwarz, a za niego wchodzi Victor Garcia

• Petr Schwarz kontuzjowany!

• Schodzi z boiska Nahuel Leiva, a za niego wchodzi Michał Rzuchowski

• Schodzi z boiska Caye Quintana, a za niego wchodzi Erik Exposito

• Dośrodkowanie na jedenasty metr do niepilnowanego Źivca. Ten opanował sobie piłkę i oddał płaski strzał. Leszczyński ponownie musiał wyjmować piłkę z siatki!

• Goooooooooooool! Sasa Živec!

• Schodzi z boiska Damjan Bohar, a za niego wchodzi Sasa Živec

• Śląsk Wrocław cierpliwie konstruuje atak pozycyjny na połowie Zagłębia.

• Pół godziny do końca meczu. Czy Śląsk Wrocław zdoła odmienić losy spotkania?

• Próba dalekiego przerzutu na lewe skrzydło do Jastrzembskiego. Defensor Zagłębia przeciął to zagranie.

• Próba dalekiego przerzut na lewe skrzydło do Jastrzembskiego. Defensor Zagłębia przeciął to zagranie.

• Sędzia Jakubik po konsultacji z VAR anulował trafienie. Quintana był na spalonym.

• Sędzia sprawdza, czy nie było spalonego podczas akcji bramkowej Śląska.

• Centra w szesnastkę do wbiegającego Quintany. Ten uderzeniem z powietrza pokonał Buricia!

• Goooooooooooool! Caye Quintana!

• Zablokowane dośrodkowanie Jastrzembskiego. Kolejny korner dla Śląska Wrocław.

• Bez zmian w obu zespołach.

• Od środka rozpoczęło Zagłębie.

• Piłkarze powracają na murawę. Za chwilę początek drugiej części spotkania.

• Zagłębie prowadzi do przerwy 1:0. Śląsk lepiej rozpoczął to spotkanie, jednak jedna z nielicznych kontr gości dała im prowadzenie. Czy gospodarze po przerwie zdołają odmienić losy meczu?

• Bohar uderzył zza pola karnego. Piłka wylądowała wysoko nad poprzeczką.

• Starzyński przedzierał się na prawym skrzydle. Zawodnik Zagłębia przekroczył przepisy w walce o piłkę.

• Rzut rożny dla Śląska Wrocław. Złe rozegranie i nic nie będzie z tej akcji.

• Rzut rożny dla Śląska Wrocław. Złe rozegranie i nic nie będzie a tej akcji.

• Zacięte ataki Śląska Wrocław. Gospodarze chcą jak najszybciej doprowadzić do wyrównania.

• Yeboah dośrodkował w szesnastkę Zagłębia. Defensor zdołał oddalić niebezpieczeństwo od własnej bramki.

• Kontra gości. Podanie przed pole karne do Kacpra Chodyny. Ten płaskim strzałem przy lewym słupku pokonał Leszczyńskiego!

• Goooooooooooool! Kacper Chodyna!

• Zablokowane uderzenie Yeboaha. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Nahuel zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Golkiper Zagłębia pewnie wyłapał ten strzał.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Starzyńskiego w pole karne Śląska. Od bramki rozpocznie Leszczyński.

• Płaska centra w szesnastkę Zagłębia. Środkowy obrońca zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

• Jastrzembski przedzierał się na lewym skrzydle. Wpadł z piłką w pole karne, jednak za daleko ją sobie wypuścił i golkiper złapał futbolówkę.

• Wysoki pressing Śląska. Goście mają problem z wyjściem z własnej połowy.

• Spadło tempo rozgrywania ofensywnych akcji. Sporo walki o piłkę w środkowej części boiska.

• Śląsk cierpliwie buduje atak pozycyjny na połowie Zaglębia.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Chodyna wyszedł wysoko w powietrze i oddał strzał głową. Kapitalną paradą popisał się golkiper gospodarzy!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Chodyna wyszedł wysoko w powietrze i oddał strzał głową. Kapitalną paradą popisał się golkiper gospodarzy.

• Yeboah zdecydował się na uderzenie ze skraju pola karnego. Bardzo nieudana próba zawodnika Śląska.

• Prostopadłe zagranie w pole karne do Quintany. Zawodnik Śląska za daleko wypuścił sobie piłkę i bramkarz przerwał akcje.

• Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.

• Pierwsze uderzenie w tym spotkaniu. Mocny strzał Bohara zza pola karnego. Golkiper Śląska pewnie złapał piłkę.