Skra Częstochowa - Wisła Kraków

0 : 3

17.03.2023 20:30 - 22:30

• Koniec meczu. Wisła pewnie wygrała w Bełchatowie ze Skrą 3-0 i awansowała na trzecią pozycję w tabeli.

• Arbiter przedłużył drugą połowę o co najmniej dwie minuty.

• Schodzi z boiska Adam Olejnik, a za niego wchodzi Paweł Kołodziejczyk.

• Lukoszek zbiegł z piłką do środka i po serii zwodów oddał strzał zza pola karnego, jednak ponad bramką.

• Niedokładne rozegranie Wisły od własnej połowy. Skra już rozpoczęła grę od rzutu z autu.

• Schodzi z boiska Alex Mula, a za niego wchodzi Mateusz Młyński.

• Schodzi z boiska Tachi, a za niego wchodzi Wiktor Szywacz.

• Sangowski przechwycił futbolówkę i oddał uderzenie z półwoleja, jednak niecelne.

• Spokojne tempo tego meczu. Nadal to "Biała Gwiazda" kontroluje sytuację na boisku.

• Schodzi z boiska Miky Villar, a za niego wchodzi Michał Żyro.

• Schodzi z boiska Angel Rodado, a za niego wchodzi Sergio Benito.

• Mula zagrał płasko w pole karne do Rodado. Strzał hiszpańskiego napastnika został zablokowany.

• Niewiele dzieje się na murawie przez ostatnie minuty. Widać, że rezultat jest już raczej rozstrzygnięty.

• Wisła z dużym spokojem wymienia teraz krótkie podania, niespecjalnie się przy tym śpiesząc.

• Częstochowianie próbują teraz nieco mocniej zaatakować i postarać się o honorowe trafienie.

• Jarosz faulował szarżującego Lukoszka. Rzut wolny na połowie Wisły.

• Schodzi z boiska James Igbekeme, a za niego wchodzi Kacper Duda.

• Dośrodkowanie Noconia z rzutu wolnego. Piłkę pewnie złapał Biegański.

• Schodzi z boiska Jan Flak, a za niego wchodzi Mateusz Winciersz.

• Goooooooooooool! Miky Villar!

• Wiślacy starają się spokojnie rozegrać piłkę od obrony.

• Kolejne, świetne podanie w pole karne do Rodado, który tym razem źle przyjął sobie futbolówkę.

• Rodado dostał prostopadłe podanie do boku pola karnego. Ładnym zwodem minął dwóch defensorów i uderzył lekko, po ziemi. Futbolówka przeszła jeszcze pod nogami Machały i wturlała się do siatki.

• Goooooooooooool! Angel Rodado!

• Bartosz Jaroch wyszedł z kontrą, ale jego prostopadłe podanie do Rodado zostało "przeczytane".

• Fernandez wyszedł na czystą pozycję. Jego podanie z boku pola karnego odbił bramkarz. Dobijał Igbekeme, ale piłkę tuż przed linią bramkową wybili defensorzy!

• Arbiter rozpoczął drugą połowę. Wisła rozpoczęła ją bez zmian.

• Schodzi z boiska Bartosz Baranowicz, a za niego wchodzi Przemysław Sajdak.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Wisła jest stroną przeważającą i zasłużenie prowadzi 1-0. Po przerwie zapraszamy na dalszą część emocji.

• Arbiter doliczył do pierwszej połowy co najmniej dwie minuty.

• Kolejna przerwa. Tym razem ucierpiał znowu Baranowicz.

• Mesjarz uprzedził szarżującego Villara. Wisła w ataku.

• Sporo przerw w tym okresie gry. Notoryczne faule z obu stron.

• Tempo spotkania nieco opadło, choć wydaje się, że to goście kontrolują sytuację.

• Gracjan Jaroch popisał się przechwytem na połowie rywali, ale chwilę później jego kontra została zatrzymana.

• Po akcji Fernandeza, Rodado z najbliższej odległości nie zdołał pokonać Bursztyna!

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego Gracjana Jarocha. Obrońcy wybili futbolówkę.

• Igbekeme popisał się świetnym, prostopadłym podaniem ze środka boiska. Mula wybiegł zza pleców obrońców, minął wychodzącego Bursztyna i strzałem do pustej bramki trafił do siatki!

• Goooooooooooool! Alex Mula!

• Fernandez pokusił się o strzał, jednak przymierzył ponad bramką.

• Baranowicz nabawił się urazu i potrzebuje pomocy medycznej.

• Goście próbują teraz nieco dłużej i dokładniej rozegrać piłkę.

• Fernandez wyszedł sam na bramkarza, miał dość ostry kąt i nie zmieścił piłki w siatce. Po całej akcji sędzia i tak odgwizdał pozycję spaloną.

• Próba strzału z dystansu Lukoszka, jednak bardzo niecelna.

• Fernandez upadł na murawę tuż przed polem karnym. Arbiter odgwizdał jednak... zagranie ręką Hiszpana.

• 65% do 35% posiadania piłki na korzyść Wisły.

• Fernandez do Muli, ale jego strzał tuż zza pola karnego trafił wprost w bramkarza.

• Strzał z nieprzygotowanej pozycji Villara, był wyraźnie obok bramki.

• Wrzutka Baranowicza w pole karne, świetnie zatrzymał ją dobrze ustawiony Moltenis.

• Centrę Noconia z rzutu wolnego pewnie wyłapał Biegański.

• Rzut wolny z bocznej strefy boiska dla Skry, która zaczęła coraz częściej wychodzić ze swojej połowy.

• Zaczyna się zarysowywać coraz większa przewaga Wisły.

• Junca próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale to nie zaskoczyło defensorów.

• Oba zespoły dość dynamicznie rozpoczęły ten pojedynek. Skra próbowała wysokiego pressingu.

• Pierwsza próba strzału w tym meczu. Bartosz Jaroch uderzył z dystansu wyraźnie obok bramki.

• Arbiter rozpoczął ten mecz. Od środka rozpoczęła Skra.

• Spotkanie poprowadzi Patryk Gryckiewicz.