Oglądaj mecz Real Madryt - Celta Vigo w   fortuna   



Borussia Dortmund - Hertha Berlin

4 : 1



19.02.2023 17:30 - 19:30

Relacja na żywo




obrazek






  • Koniec spotkania.

  • Sędzia liniowy wskazuje na chorągiewkę narożnika, Hertha Berlin wykona rzut rożny.

  • Dodi Lukebakio (Hertha Berlin) z krawędzi pola oddaje szybki strzał skierowany w prawy dolny róg bramki, ale dobrze broni Gregor Kobel . Hertha Berlin uzyskuje rzut rożny.

  • Liczba kibiców to 81365.

  • Świetną kontrolowaną grę i podania na środku boiska rozgrywa drużyna Borussia Dortmund.

  • Zawodnicy będą grać 5 min. dłużej.

  • Julian Brandt (Dortmund) znajduje sobie świetną pozycję po precyzyjnym podaniu w pole karne. Nie zawahał się i wspaniale strzelił do bramki. Świetnie wykończył akcję umieszczając piłkę w lewym dolnym rogu.

  • Marco Richter (Hertha Berlin) wykonuje dośrodkowanie ale bramkarz, Gregor Kobel wyłapuje piłkę.

  • Obaj, sędzia główny i jego asystent, sygnalizują rzut z autu dla zespołu Hertha Berlin.

  • Marco Richter (Hertha Berlin) wykonuje ładne, wysokie dośrodkowanie w pole karne. Obrona przeciwników jest jednak czujna i wybija piłkę daleko. Piłka jest poza polem gry i Hertha Berlin będzie rozpoczynać z autu.

  • Zmiana. Marco Reus schodzi z boiska, a wchodzi za niego Niklas Sule (Dortmund).

  • Marius Wolf (Dortmund) posyła dośrodkowanie w pole karne, ale Oliver Christensen wybiega na przedpole i chwyta piłkę.

  • Marco Richter (Hertha Berlin) ciągnie za koszulkę jednego z zawodników rywala i Harm Osmers odgwizduje faul.

  • Marco Richter (Hertha Berlin) próbuje szczęścia strzelając z krawędzi pola karnego, ale niecelnie, piłka mija bramkę daleko obok lewego słupka. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Borussia Dortmund.

  • Lucas Tousart (Hertha Berlin) ma świetną sytuację blisko bramki gdy odbita od kolegi z drużyny piłka szczęśliwie do niego trafia, jednak w jakiś sposób posyła ją wysoko ponad poprzeczkę.

  • Jamie Bynoe-Gittens znalazł się na obiecującej pozycji, po tym jak Julian Ryerson (Dortmund) próbował oddać podanie rozbijające obronę przeciwnika, ale jeden z obrońców reaguje prawidłowo i przejmuje piłkę na czas.

  • Marco Richter (Hertha Berlin) wykonuje niebezpieczne dośrodkowanie w pole karne, jednak piłka jest wybita przez jednego z obrońców.

  • Dodi Lukebakio (Hertha Berlin) próbuje podać piłkę, ale zostaje zablokowany.

  • Julian Ryerson (Dortmund) biegnie w kierunku bramki ale obrońca zachowuje się dobrze, wraca i jest gotowy by go powstrzymać.

  • Marco Reus (Dortmund) zalicza faul w ataku.

  • Kevin-Prince Boateng (Hertha Berlin) powinien wiedzieć, że takie zachowanie narusza przepisy. Był nieostrożny w tym pojedynku i sprawił, że Harm Osmers zagwizdał.

  • Julian Ryerson (Dortmund) wypuścił piłkę do przodu, ale jeden z obrońców przeciął to podanie.

  • Zmiana. Tolga Cigerci nie pokaże nam nic więcej, Kevin-Prince Boateng (Hertha Berlin) wchodzi na boisko.

  • Jude Bellingham (Dortmund) świetnie przejął kontrolę nad piłką po podaniu w polu karnym i uderza, ale jego strzał jest przypadkowo zablokowany przez obrońcę.

  • Marco Reus (Dortmund) strzela precyzyjnie bramkę z rzutu wolnego, posyłając piłkę w prawy górny róg. Co za strzał!? Absolutnie fantastyczny!

  • Marco Reus (Dortmund) będzie wykonywał rzut wolny. Czy będzie strzelał bezpośrednio na bramkę? Zobaczmy!

  • W normalnej sytuacji, Agustin Rogel (Hertha Berlin) powinien otrzymać żółtą kartkę! Tak, żółta kartka zostaje pokazana przez sędziego.

  • Julian Brandt (Dortmund) wykonuje solową akcję, ale nie jest w stanie stworzyć sobie okazji, bo zostaje zatrzymany przez przeciwników.

  • Jamie Bynoe-Gittens (Dortmund) wykonał wysokie dośrodkowanie, które jednak było nieudane. Obrona przeciwników szybko przejęła piłkę i wybiła ją z pola karnego.

  • Borussia Dortmund zagrywa krótkie podanie z rzutu rożnego.

  • NIE MA KARNEGO po powtórce VAR! Zawodnicy Borussia Dortmund są wyraźnie niezadowoleni z decyzji.

  • Przerwa w grze i sędzia Harm Osmers musiał otrzymać sygnał na słuchawkę i decyduje się sprawdzić, używając VAR, czy nie było karnego dla zespołu Borussia Dortmund. To może być ciekawe!

  • Wydaje się, że Marvin Plattenhardt (Hertha Berlin) zagrał ręką w polu karnym, ale sędzia odrzuca apele zawodników domagających się karnego i karze kontynuować grę!

  • Zaraz będziemy świadkami zmiany. Agustin Rogel (Hertha Berlin) wchodzi na boisko, a schodzi Filip Uremovic.

  • Trener zdecydował wprowadzić na boisko świeżego zawodnika. Derry Scherhant (Hertha Berlin) zastępuje świetnego zawodnika, jakim jest Jessic Ngankam.

  • Zmiana. Florian Niederlechner schodzi i zastępuje go Dodi Lukebakio (Hertha Berlin).

  • Suat Serdar schodzi z boiska, a wchodzi na nie Jean-Paul Boetius (Hertha Berlin).

  • Jamie Bynoe-Gittens (Dortmund) wykonuje precyzyjne podanie, które przyjął Marco Reus i próbując oddać strzał na bramkę został otoczony przez obrońców drużyny przeciwnej. Drużynie Borussia Dortmund przyznano rzut rożny. Sędzia główny i jeden z asystentów wskazują chorągiewkę narożnika.

  • Obiecująca odległość na wykonanie rzutu wolnego. Julian Brandt (Dortmund) koncentruje się i ustawia piłkę. Wiele goli zostało strzelonych z tej odległości. Zobaczmy co się stanie!

  • Następuje zmiana. Zanim boisko opuści Donyell Malen, trener Edin Terzic udziela ostatnich taktycznych wskazówek zawodnikowi, który wbiegnie za krótką chwilę na murawę. Jest nim Sebastien Haller (Dortmund).

  • Zaraz będziemy świadkami zmiany. Jude Bellingham (Dortmund) zastępuje swojego kolegę, którym jest Salih Ozcan.

  • Suat Serdar (Hertha Berlin) zdecydowanie nie postępuje zgodnie z zasadą "nie rób drugiemu co tobie niemiłe". Wykonał brzydki atak i sędzia Harm Osmers nie miał innego wyjścia niż odgwizdać faul.

  • Jamie Bynoe-Gittens (Dortmund) wbiega w pole karne aby przyjąć zagraną do niego piłkę i oddaje niski strzał w sam środek bramki. Oliver Christensen stoi na straży i wyłapuje strzał.

  • Marco Reus (Dortmund) próbuje podać tak, żeby piłkę odebrał Donyell Malen, ale mu się nie udało. Zamiast tego jeden z obrońców wybił piłkę.

  • Hertha Berlin wymienia kilka krótkich podań, aby rozbić obronę i wykorzystać miejsce do wykonania strzału.

  • Marco Reus (Dortmund) będzie wykonywał długi rzut wolny. On zawsze wywołuje poczucie grozy u bramkarza.

  • Harm Osmers przerywa grę. Taktycznego faulu dopuszcza się Filip Uremovic (Hertha Berlin). Rzut wolny dla drużyny Borussia Dortmund.

  • Gra zostaje przerwana Tolga Cigerci (Hertha Berlin) dostaje żółtą kartkę. Musi być bardziej ostrożny, jeśli nie chce być wyrzucony z boiska.

  • Ten faul zasługiwał na kartkę! Julian Ryerson (Dortmund) był winny i został ukarany żółtą kartką, którą wyciągnął Harm Osmers.

  • Gra zostaje przerwana. Marco Richter (Hertha Berlin) w tej walce o piłkę naruszył przepisy gry, ale nie protestuje, bo jest w pełni świadomy tego, co zrobił.

  • Suat Serdar (Hertha Berlin) - niebezpieczna gra. Harm Osmers odgwizdał faul.

  • Marco Richter (Hertha Berlin) wykonuje prostopadłe podanie, ale jest ono za mocne.

  • Marvin Plattenhardt (Hertha Berlin) dostaje precyzyjne podanie w pole karne, strzela ale piłka przechodzi obok prawego słupka.

  • Florian Niederlechner (Hertha Berlin) zamyka precyzyjne podanie pomiędzy obrońców i strzela z obiecującej odległości. Gregor Kobel ma dobre wyczucie i niweczy ten atak skierowany w lewy dolny róg bramki.

  • Jamie Bynoe-Gittens (Dortmund) pokonuje obrońcę na krawędzi pola karnego i strzela do bramki, jednak niecelnie i piłka mija bramkę daleko obok prawego słupka.

  • Lucas Tousart (Hertha Berlin) odebrał doskonałe podanie i oddał niesamowity strzał, który po odbiciu rykoszetem od słupka, wpadł po prawej stronie bramki. Znakomite wykończenie!

  • Wszystko gotowe do rozpoczęcia drugiej połowy. Zaczynamy.

  • Pierwsza połowa dzisiejszego meczu właśnie dobiegła końca.

  • Harm Osmers gwiżdże. Filip Uremovic (Hertha Berlin) fauluje w niebezpiecznym zagraniu.

  • Marton Dardai (Hertha Berlin) próbuje znaleźć partnera, ale zagrywa zbyt mocno i Jessic Ngankam nie otrzymuje podania.

  • Filip Uremovic (Hertha Berlin) próbuje posłać piłkę między obrońców, ale nie znajduje tam żadnego ze swoich kolegów z drużyny.

  • Do czasu gry doliczono przynajmniej 5 min.

  • Marco Richter (Hertha Berlin) próbuje wbić piłkę w pole karne. Posyła płaskie podanie, jednak obrona przeciwnika blokuje je i przejmuje piłkę.

  • Mats Hummels (Dortmund) ostro atakuje. Sędzia odgwizduje faul.

  • Piłka zostaje przejęta po tym jak, Jamie Bynoe-Gittens (Dortmund) próbował przejść, dryblując pomiędzy zawodnikami drużyny przeciwnej.

  • Borussia Dortmund gra piękną piłkę w tej chwili. Wymieniając precyzyjne podania pomiędzy zawodnikami.

  • Lucas Tousart (Hertha Berlin) grał zbyt ostro i swoim atakiem łamie przepisy gry. Sędzia Harm Osmers nie przegapił tego i odgwizduje faul.

  • Julian Brandt (Dortmund) wybija piłkę z rzutu wolnego, ale obrona przeciwnika jest na miejscu, by wybić dośrodkowanie.

  • Marton Dardai (Hertha Berlin) zaatakował przeciwnika zbyt agresywnie, dlatego Harm Osmers odgwizdał faul.

  • Donyell Malen (Dortmund) podaje na drugą stronę boiska, jednak niedokładnie i przeciwnicy przejmują piłkę.

  • Tolga Cigerci (Hertha Berlin) strzela z granicy pola karnego. Piłka po tym uderzeniu zmierzała w środek bramki, ale Gregor Kobel interweniuje i zatrzymuje piłkę przed linią bramkową.

  • Na krawędzi pola karnego piłkę odbiera Marco Richter (Hertha Berlin), który oddaje strzał, ale zdecydowanie za daleko od bramki.

  • Rzut rożny. Marvin Plattenhardt (Hertha Berlin) będzie tym, który go wykona.

  • Dobrze ustawiony Marco Richter (Hertha Berlin) był pierwszy do dobitki i strzela kierując piłkę w lewy górny róg, ale Gregor Kobel znakomicie reaguje i broni. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. To była cudowna obrona!

  • Florian Niederlechner (Hertha Berlin) złapany na spalonym!

  • Nie może kontynuować już dalej gry. Kontuzjowany Karim Adeyemi (Dortmund) opuszcza murawę. Jamie Bynoe-Gittens wchodzi na zmianę.

  • Filip Uremovic (Hertha Berlin) wywalczył sobie miejsce w polu karnym i przejął piłkę z rzutu rożnego, strzelił główką w sam środek bramki, lecz bramkarz zatrzymał atak.

  • Rzut rożny. Marvin Plattenhardt (Hertha Berlin) jest gotowy, by posłać piłkę w środek pola.

  • Karim Adeyemi (Dortmund) przeżywa teraz ciężkie chwile. Zaraz się okaże, jak poważny jest jego uraz.

  • Gol! Donyell Malen (Dortmund) wykańcza strzałem z małej odległości i teraz wynik jest 2:0. Asystował mu Karim Adeyemi.

  • Jessic Ngankam (Hertha Berlin) jest na spalonym.

  • Donyell Malen (Dortmund) strzela po otrzymaniu dobrego podania. Jego strzał z krawędzi pola karnego przelatuje obok lewego słupka.

  • Karim Adeyemi (Dortmund) nie umiał znaleźć tym podaniem żadnego z kolegów na polu karnym i piłka została zablokowana.

  • GOL! Karim Adeyemi (Dortmund) wykańcza swoją akcję zachwycającym golem pietą. Asystował świetnym podaniem Marco Reus. 1:0.

  • Gregor Kobel (Dortmund) próbuje znaleźć jednego ze swoich kolegów z drużyny, ale podaje zbyt mocno i szansa na powodzenie akcji przepada.

  • Julian Brandt dośrodkowuje podkręconą piłkę. Marco Reus (Dortmund) strzela z główki, ale piłka przelatuje tuż obok prawego słupka.

  • Marius Wolf (Dortmund) znalazł się jako pierwszy do dobitki, ale jego strzał został zablokowany. Niesamowita obrona przeciwników. Wrócili z dalekiej podróży.

  • Julian Brandt (Dortmund) wykonał niebezpieczny rzut rożny, jednak żaden z jego kolegów nie zdołał przeskoczyć obrońców.

  • Sędzia Harm Osmers widzi jak podcina Marco Richter (Hertha Berlin) i nie waha się zagwizdać. Kolejna sytuacja skutkuje przyznaniem rzutu wolnego. Zaczynać będzie Borussia Dortmund.

  • Zmiótł przeciwnika jak lawina. Marc Oliver Kempf (Hertha Berlin) jest ukarany za faul w ataku. Harm Osmers miał jasny obraz i odgwizdał karę. Marc Oliver Kempf (Hertha Berlin) próbuje dyskutować, ale decyzja sędziego nie może być zmieniona.

  • Marco Richter (Hertha Berlin) wykonał dory strzał, który leciał w kierunku lewego górnego narożnika, ale bramkarz popisał się refleksem i rzucił się, by powstrzymać piłkę od wpadnięcia do bramki.

  • Florian Niederlechner (Hertha Berlin) znalazł sobie trochę miejsca tuż za linią pola karnego, odbiera wybitą piłkę i oddaje strzał na bramkę. Gregor Kobel wykazuje się wspaniałym refleksem i zatrzymuje piłkę, która zmierzała do bramki pod poprzeczką.

  • Lucas Tousart (Hertha Berlin) próbuje podać piłkę dalej do kolegi, ale piłkę blokuje obrońca.

  • Mats Hummels (Dortmund) próbuje znaleźć partnera, ale zagrywa zbyt mocno i Julian Brandt nie otrzymuje podania.

  • Donyell Malen (Dortmund) wbija piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców przeciwników szybko reaguje i wybija piłkę.

  • Julian Brandt (Dortmund) wykonuje rzut wolny i posyła piłkę prosto w pole karne, jednak obrońcy przeciwników są gotowi i wybijają piłkę w bezpieczną część boiska.

  • Marius Wolf (Dortmund) próbuje podać w miejsce, gdzie na pozycję strzelecką wychodzi Marco Reus, ale próba ta zostaje udaremniona przez jednego z obrońców. Rzut rożny uzyskuje Borussia Dortmund.

  • Donyell Malen (Dortmund) posyła piłkę, miał ją dostać Karim Adeyemi, ale nie może on pokonać kryjącego go zawodnika.

  • Julian Ryerson otrzymał ładne podanie, które wykonał Karim Adeyemi (Dortmund) , ale akcja została zatrzymana.

  • Jessic Ngankam (Hertha Berlin) strzela tuż zza pola karnego, ale piłka przechodzi ponad poprzeczką. Było blisko.

  • Marvin Plattenhardt (Hertha Berlin) chciał się przedrzeć na wolne pole, ale przeciwnicy wyjaśniają sytuację.

  • Marco Reus prawie znalazł obiecującą okazję do strzału, ale podanie, które wykonał Julian Brandt (Dortmund) zostało wybite przez jednego z obrońców.

  • Emre Can (Dortmund) nadużył siły w tym ataku, aby odebrać przeciwnikowi piłkę. Harm Osmers sędzia zauważył to i nie zawahał się dać ostrzeżenia.

  • Mats Hummels (Dortmund) wypuszcza podanie, ale Julian Brandt nie może poradzić sobie z kryjącym go zawodnikiem aby dojść do tej piłki.

  • Zawodnicy zespołu Borussia Dortmund wymieniają krótkie podania.

  • Florian Niederlechner (Hertha Berlin) znalazł się poza linią obrony i został oflagowany spalony. Przeciwnik będzie wykonywał rzut wolny pośredni.

  • Mecz może być kontynuowany po przerwie.

  • Gra zostaje przerwana.

  • Piłka znalazła się poza boiskiem. Marco Richter (Hertha Berlin) wykonuje rzut z autu.

  • Sędzia gwizdkiem rozpoczął spotkanie. Zaczynamy.

  • Rozpoczynać będzie Hertha Berlin.

  • Dzisiejszy mecz będzie sędziował Harm Osmers.