Ruch Chorzów - Widzew Łódź

2 : 3

20.04.2024 17:30 - 19:55

Oglądaj mecze za darmo w

• Widzew Łódź wygrywa 3:2 z Ruchem Chorzów w ramach 29. kolejki PKO Ekstraklasy. Ekipa z Łodzi już w 2. minucie wyszła na prowadzenie za sprawą Silvy. Widzew tuż po przerwie dołożył drugie trafienie. Miłosz Kozak w 76. minucie wlał nadzieję w serca kibiców Ruchu, zdobywając bramkę kontaktową. W doliczonym czasie gry oba z zespołów zdobyły po bramce, jednak to Widzew zdołał dowieźć korzystny rezultat.

• Kozak przedzierał się przed szesnastką gości. Złamał w pole karne i oddał strzał. Rykoszet zmylił Gikiewicza i mamy gola!

• Goooooooooooool! Miłosz Kozak!

• Schodzi z boiska Bartłomiej Pawłowski, a za niego wchodzi Dominik Kun

• Goooooooooooool! Bartłomiej Pawłowski wykorzystuje rzut karny

• Josema zagrał piłkę ręką we własnej szesnastce. Arbiter bez wahania wskazał na wapno!

• Sikora ucierpiał w starciu z Pawłowskim. Zawodnik Widzewa opuszcza boisko na noszach.

• Żółtą kartkę otrzymuje Bartłomiej Pawłowski

• Schodzi z boiska Mateusz Bartolewski, a za niego wchodzi Michał Feliks

• Podanie na siódmy metr do Pawłowskiego. Ten momentalnie zdecydował się na strzał, jednak trafił tylko w boczną siatkę!

• Josema zdecydował się na strzał z okolic dwudziestego metra. Niewiele zabrakło, by Ruch doprowadził do remisu!

• Żółtą kartkę otrzymuje Fran Alvarez

• Arbiter doliczył piętnaście minut do końca spotkania.

• Wójtowicz uderzył z półwoleja, jednak ten strzał nie mógł zaskoczyć Gikiewicza.

• Wójtowicz uderzył z półwoleja, jednak ten strzał nie mógł zaskoczyć Gikiewiecza.

• Wracamy do gry!

• Piłkarze powracają na murawę. Za chwilę wznowienie spotkania.

• Dym powoli odsłania murawę. Kwestia kilku minut i wracamy do gry!

• Sytuacja się nie poprawia. Wciąż musimy czekać na wznowienie spotkania.

• Wciąż mocne zadymienie unosi się nad murawą. To może być dłuższa przerwa.

• Trzecia przerwa w tym meczu. Kibice ponownie odpalili race i fajerwerki.

• Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Stępiński

• Wysoki pressing Ruchu, który stara się jak najszybciej odebrać piłkę.

• Centra w szesnastkę Ruchu. Ciganiks złożył się do przewrotki, jednak nie trafił w piłkę!

• Schodzi z boiska Antoni Klimek, a za niego wchodzi Andrejs Ciganiks

• Ostatnie dziesięć minut. Czy zdoła doprowadzić do wyrównania?

• Cybulski uderzył zza szesnastki. Nieudana próba piłkarza Widzewa.

• Zagranie na dziesiąty metr do wbiegającego Kozaka. Ten pewnym strzałem pokonał Gikiewicza!

• Schodzi z boiska Josema Sanchez, a za niego wchodzi Imad Rondić

• Schodzi z boiska Fabio Nunes, a za niego wchodzi Kamil Cybulski

• Wciąż czekamy na wznowienie gry.

• Schodzi z boiska Daniel Szczepan, a za niego wchodzi Adam Vlkanova

• Kłęby dymu znów pojawiły się nad murawą. Kolejna przerwa w meczu.

• 50 087 kibiców znalazło się na trybunach. Rekord frekwencji w XXI wieku.

• Schodzi z boiska Łukasz Moneta, a za niego wchodzi Miłosz Kozak

• Pół godziny do końca spotkania. Czy Ruch zdoła odmienić losy rywalizacji?

• Dalekie zagrania przed pole karne do Sancheza. Bramkarz Ruchu wyszedł z bramki i uprzedził rywala.

• Gęsty dym unosi się nad murawą. Mecz został wstrzymany.

• Wójtowicz dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne Widzewa, jednak żaden z partnerów nie zdołał zamknąć akcji.

• Nerwowy początek drugiej części spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.

• Koszmarny błąd bramkarza Ruchu, który za daleko wypuścił sobie piłkę. Dopadł do niej Sanchez i umieścił ją w pustej bramce!

• Goooooooooooool! Josema Sanchez!

• Mocne uderzenie Sikory zza szesnastki Widzewa. Gikiewicz popisał się świetną paradą.

• Bez zmian w obu zespołach.

• Od środka rozpoczął Ruch.

• Początek drugiej połowy

• Widzew prowadzi do przerwy z Ruchem 1:0 w ramach 29. kolejki PKO Ekstraklasy. Goście już w 2. minucie otworzyli wynik spotkania, jednak z upływem czasu do głosu zaczął dochodzić Ruch, któremu jednak brakowało skuteczności.Wracamy za kilka minut.

• Koniec pierwszej połowy

• Żółtą kartkę otrzymuje Fabio Nunes

• Letniowski oddał strzał zza szesnastki, jednak nie trafił w światło bramki.

• Alvarez uderzył zza szesnastki. Nieudana próba piłkarza Widzewa.

• Moneta uderzył z linii pola karnego, jednak w ostatniej chwili został zablokowany!

• Spadło tempo konstruowania ofensywnych akcji. Sporo walki o piłkę w środkowej części boiska.

• Moneta ucierpiał w starciu z rywalem. Na murawie pojawiła się pomoc medyczna.

• Zablokowane dośrodkowanie Monety. Rzut rożny dla Ruchu Chorzów.

• Żółtą kartkę otrzymuje Juan Ibiza

• Dośrodkowanie w szesnastkę Widzewa. Novothny oddał strzał głową, jednak nie mógł on zaskoczyć Gikiewicza.

• Sanchez przedzierał się na lewym skrzydle. Piłkarz Widzewa wywalczył rzut rożny.

• Letniowski uderzył z dystansu, jednak trafił w defensora Widzewa.

• Wrzutka na piąty metr do wbiegającego Szczepana. Ten w dogodnej sytuacji uderzył nad bramką Widzewa!

• Pawłowski uderzył zza szesnastki. Kapitalną paradą popisał się Stipica.

• Kwadrans gry za nami. Widzew zaliczył kapitalny początek, jednak teraz oddali inicjatywę rywalom.

• Ruch cierpliwie rozgrywa atak pozycyjny na połowie gości.

• Centra w szesnastkę gości. Gikiewicz wyszedł z bramki i złapał piłkę.