Górnik Zabrze - Legia Warszawa

1 : 3

01.04.2024 20:00 - 22:00

Oglądaj mecze za darmo w

• Trzy punkty jadą do Warszawy! Legia Warszawa wygrywa z Górnikiem 3:1 w 26. kolejce PKO Ekstraklasy. "Wojskowi" od początku meczu przejęli inicjatywę i do przerwy prowadzili po trafieniu Pekharta. W drugiej połowie Górnik zdołał wyrównać, jednak Legia nie powiedziała ostatniego słowa. Dwa gole i tym samym Legia zapisuje kolejne zwycięstwo na swoim koncie.

• Żółtą kartkę otrzymuje Juergen Elitim

• Arbiter doliczył pięć minut do końca spotkania.

• Dośrodkowanie w pole karne Legii. Hładun wyszedł z bramki i pewnie złapał piłkę.

• Atak pozycyjny w wykonaniu Górnika, który wciąż wierzy w odwrócenie meczu.

• Schodzi z boiska Adrian Kapralik, a za niego wchodzi Sebastian Musiolik

• Schodzi z boiska Jurgen Celhaka, a za niego wchodzi Qendrim Zyba

• Schodzi z boiska Marc Gual, a za niego wchodzi Maciej Rosołek

• Niecałe dwadzieścia minut do końca spotkania. Czy Górnik zdoła odmienić losy meczu?

• Josue uderzył zza szesnastki Górnika. Bielica odbił piłkę przed siebie. Dopadł do niej Kapustka, który umieścił ją w siatce!

• Goooooooooooool! Bartosz Kapustka!

• Schodzi z boiska Tomas Pekhart, a za niego wchodzi Bartosz Kapustka

• Prostopadłe podanie w szesnastkę do Ennali. Ten starał się oddać strzał z ostrego kąta, jednak został zatrzymany.

• Górnik dostał wiatru w żagle! Kolejne ataki gospodarzy.

• Goooooooooooool! Lawrence Ennali wykorzystuje rzut karny

• Żółtą kartkę otrzymuje Radovan Pankov

• Arbiter po konsultacji z VAR wskazał na wapno!

• VAR sprawdza, czy Pankov zagrał piłkę ręką we własnej szesnastce.

• Janża dograł na piąty metr do wbiegającego Czyża. Piłkarz Górnika oddał strzał przy lewym słupku. Golkiper Legii instynktowną paradą uratował swój zespół!

• Rasak miał sporo miejsca przed szesnastką Legii i zdecydował się na strzał. Nieudana próba piłkarza Górnika.

• Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Augustyniak

• Janża uderzył z powietrza. Piłkarz Górnika posłał piłkę w trybuny.

• Nerwowy początek drugiej części spotkania. Sporo niedokładności i fauli z obu stron.

• Samotna szarża Augustyniaka na prawym skrzydle. Jego strzał został zablokowany. Rzut rożny dla Legii.

• Bez zmian w zespole Legii.

• Schodzi z boiska Dani Pacheco, a za niego wchodzi Szymon Czyż

• Schodzi z boiska Soichiro Kozuki, a za niego wchodzi Piotr Krawczyk

• Od środka rozpoczął Górnik Zabrze.

• Legia prowadzi do przerwy z Górnikiem 1:0 po trafieniu Tomasa Pekharta. "Wojskowi" od początku meczu ruszyli do przodu, jednak długo szwankowała u nich skuteczność. Dopięli swego dopiero przed przerwą. Czy Górnik w drugiej połowie zdoła odmienić losy rywalizacji?Wracamy za kilka minut.

• Elitim zagrał wzdłuż bramki Górnika do wbiegającego Pekharta, który z najbliższej odległości otwiera wynik spotkania!

• Goooooooooooool! Tomas Pekhart!

• Ribeiro przedzierał się na lewym skrzydle, jednak przegrał pojedynek z defensorem Górnika.

• Legia dłużej znajduje się przy piłce, jednak nie potrafi tego przełożyć na okazje bramkowe.

• Doszło do spięcia Podolskiego z Pekhartem. Tym razem obyło się bez kartek.

• Rzut rożny dla Legii. Zgranie na trzeci metr do Augustyniaka, który uderzył wysoko nad bramką.

• Prostopadłe podanie przed pole karne do Ribeiro. Ten wbiegł w szesnastkę i stanął oko w oko z Bielicą. Golkiper Górnika popisał się fantastyczną paradą!

• Brzydszy fragment spotkania. Gra jest mocno rwana. Sporo błędów z obu stron.

• Kolejne dośrodkowanie Josue w pole karne Górnika. Bielica wyszedł z bramki i pewnie złapał piłkę.