• Z rzutu wolnego uderzał Hugi, ale źle i niecelnie.

• Po dograniu z rogu uderzał Frydrych, Stipica odbił piłkę. Poprawka przeleciała obok słupka!

• Strzał sprzed pola karnego oddał Szot, ale daleko od bramki Portowców.

• Dwa dogrania w pole karne Pogoni, ale nic z tego nie wyszło.

• Nieudolnie wygląda gra Wisły Kraków. Pogoń cały czas ma spotkanie pod kontrolą.

• Smoliński na noszach opuści boisko.

• Na murawie leży Smoliński. Wygląda to na poważny uraz kolana.

• Pogoń ma spotkanie pod kontrolą. Po zmianach Portowcy nie opuszczają połowy gospodarzy.

• Yebaoh już był z piłką w polu karnym, ale dogranie przecięli obrońcy.

• Zagranie do Grosickiego, ten znalazł się na spalonym.

• Minuty płyną, a piłkarze Wisły są bezradni. Sporo podań w środku pola i nic z tego nie wynika.

• Dwa kwadranse do końca. Pogoń sporo uwagi poświęca defensywie, to daje rezultaty.

• Wisła cały czas na połowie Pogoni. Jednak gracze Białej Gwiazdy nie są w stanie poważniej zagrozić gościom.

• Sprzed pola karnego uderzał Hugi, daleko od celu.

• Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Hanousek. Piłkę pewnie złapał Stipica.

• Parzyszek z pola karnego uderzył obok bramki. Wcześniej był jednak na spalonym.

• Sędzia doliczył minutę.

• Cały czas bardziej może podobać się Pogoń. Dogranie w pole karne, Parzyszek głową uderzył zbyt anemicznie.

• Sprzed pola karnego uderzył Stolarski, bramkarz pewnie obronił.

• Kowalczyk dogrywał piłkę w pole karne, skiksował Brown Forbes. Będzie rzut rożny.

• Kolejna akcja Wisły przerwana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

• Akcja Wisły lewą stroną, jednak dobrze w defensywie zachował się Stolarski.

• Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, sędzia jednak dostrzegł faul w ataku i przerwał grę.

• Żółtą kartkę otrzymał Felicio Brown Forbes.

• Cały czas więcej z gry ma Pogoń. Wisła ma problemy z przedostaniem się pod bramkę Portowców.

• Akcja Grosickiego, strzał lewą nogą pewnie obronił Kieszek.

• Pogoń po objęciu prowadzenia szuka kolejnego gola. Wisła nie potrafi zagrozić Portowcom.

• Gol! Strzelił Jean Carlos Silva. Prostopadłe do Jean Carlosa, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 0:1!

• Wyrównało się spotkanie. Pogoń coraz częściej utrzymuje się przy piłce.

• Piłka w bramce Pogoni po strzale Brown Forbesa. Gola jednak nie ma. Sędzia dopatrzył się spalonego.

• Cały czas przy piłce utrzymują się gracze Wisły. Pogoń ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

• Wisła stara się zepchnąć rywala pod jego pole karne. Portowcy nastawieni na grę z kontry.