Śląsk Wrocław - Warta Poznań

2 : 1

06.04.2024 20:00 - 22:00

Oglądaj mecze za darmo w

• W meczu 27. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław pokonał Wartę Poznań 2:1. Bramki dla Śląska zdobyli Nahuel Leiva oraz Erik Exposito. Natomiast jak się okazało jedyną bramkę dla Warty zdobył Adam Zrelak. Goście od 49. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce Tomasa Prikryla.

• Żółtą kartkę otrzymuje Konrad Matuszewski

• Zbyt mocne dośrodkowanie Kupczaka z rzutu wolnego i pewnie piłkę łapie Leszczyński

• Akcję prawym skrzydłem napędził Samiec-Talar, który dośrodkował piłkę w pole karne. Akcję zamykał Exposito, który przyjął piłkę i oddał uderzenie z prawej nogi, które zaskoczyło Grobelnego. Śląsk ponownie wychodzi na prowadzenie!

• Czerwoną kartkę otrzymuje Tomas Prikryl

• Po składnej akcji gości piłkę w pole karne dośrodkował Miguel Luiz. Zrelak zdołał uprzedził Bejgera i mocnym uderzeniem pokonał Leszczyńskiego, tym samym wyrównując stan spotkania!

• Goooooooooooool! Adam Zrelak!

• Schodzi z boiska Yegor Matsenko, a za niego wchodzi Patryk Janasik

• Na piłkę dośrodkowaną przez Matuszewskiego nabiegł Zrelak, jednak Słoweniec uderzył wprost w Leszczyńskiego

• Żółtą kartkę otrzymuje Tomas Prikryl

• Od środka rozpoczęli goście, bez zmian w obu drużynach

• Początek drugiej połowy

• Po pierwszej części spotkania Śląsk Wrocław prowadzi z Wartą Poznań 1:0. Bramkę dla WKS-u po świetnym uderzeniu z dystansu zdobył Nahuel Leiva.Wracamy za kilkanaście minut

• Pierwsza połowa spotkania potrwa dwie minuty dłużej

• Dobrze zapowiadała się akcja Śląska, ale w decydującym momencie zbyt lekko podał Nahuel

• Za swój nieostrożny faul żółtą kartką został ukarany Yegor Matsenko, który nie wystąpi w kolejnym meczu ligowym, w którym Śląsk Wrocław zmierzy się z Górnikiem Zabrze

• Żółtą kartkę otrzymuje Yegor Matsenko

• Spokojnie piłkę na połowie gości rozgrywają zawodnicy Śląska

• Zbyt płytkie dośrodkowanie Klimali i w spokoju piłkę łapie Grobelny

• Wybitą piłkę przed polem karnym zgarnął Nahuel. Hiszpan opanował piłkę, po czym zdecydował się na mocne uderzenie z prawej nogi. Piłka skozłowała jeszcze przed interweniującym Grobelnym i wpadła do siatki. WKS na prowadzeniu!

• Goooooooooooool! Nahuel Leiva!

• Dobrze zapowiadała się akcji gospodarzy, ale dośrodkowanie Exposito zostało zablokowane

• W świetnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Matsenko, który z kilku metrów uderzył obok słupka bramki bronionej przez Leszczyńskiego

• Po "bilardzie" w polu karnym piłka spadła pod nogi Exposito. Hiszpan przyjął piłkę, po czym oddał uderzenie z lewej nogi, jednak piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki Warty