Warta Poznań - Stal Mielec

5 : 2

22.04.2024 19:00 - 21:00

Oglądaj mecze za darmo w

• W ostatnim meczu 29. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań pokonała Stal Mielec 5:2. Bramki dla Warty zdobyli (trzy) Zrelak, Matuszewski oraz Szymonowicz. Natomiast dla Stali na listę strzelców wpisali się Jaunzems i Shkurin. To było ważne zwycięstwo dla Warty, która oddaliła się na cztery punkty od strefy spadkowej.

• Schodzi z boiska Adam Zrelak, a za niego wchodzi Maciej Żurawski

• Prikryl prostopadłym podaniem obsłużył Zrelaka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Kochalskim i mocnym uderzeniem z lewej nogi pokonał Kochalskiego. Słowak tym samym kompletuje hat-tricka

• Niedokładne dośrodkowanie Pingota i pewnie piłkę łapie Grobelny

• Na piłkę dośrodkowaną przez Miguela Luisa nabiegł Szymonowicz, który precyzyjnym uderzeniem z głowy po dalszym słupku pokonał Kochalskiego. Co za otwarcie drugiej części gry przez Wartę!

• Goooooooooooool! Dawid Szymonowicz!

• Żółtą kartkę otrzymuje Maksymilian Pingot

• Mezghrani dośrodkował piłkę w pole karne, jednak nikt nie zdołał przeciąć toru lotu piłki. Kochalski nie zdecydował się na łapanie futbolówki i zamiast tego wybił ją przed siebie, gdzie stał gotowy Zrelak, który z kilku metrów skierował piłkę do niemal pustej bramki

• Od środka rozpoczęli goście, bez zmian w obu drużynach

• Po pierwszej części gry Warta Poznań remisuje ze Stalą Mielec 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Matuszewski oraz Zrelak. Natomiast dla Stali na listę strzelców wpisali się Jaunzems oraz Shkurin. Zapowiada nam się emocjonujące drugie czterdzieści pięć minutWracamy za kilkanaście minut

• Po pierwszej części gry Warta Poznań remisuje ze Stalą Mielec 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Matuszewski oraz Zrelak. Natomiast dla Stali na listę strzelców wpisali się Jaunzems oraz Shkurin. Zapowiada nam się emocjonujące drugie czterdzieści pięć minutWracamy za kilknanaści minut

• Matras wstrzelił piłkę w pole karne w kierunku Shkurina. Napastnik Stali poradził sobie z Bartkowskim i mocnym uderzeniem z prawej nogi ponownie doprowadził do wyrównania

• Goooooooooooool! Ilya Shkurin!

• Pierwsza połowa spotkania potrwa minutę dłużej

• Piłka spadła przed pole karne pod nogi Zrelaka. Napastnik Warty przełożył sobie piłkę na lewą nogę i oddał fenomenalne uderzenie z lewej nogi. Po drodze piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki gości

• Nieudane dośrodkowanie Miguela Luisa w pole karne

• Mocno z dystansu strzelał Szmyt, jednak uderzył wprost w Kochalskiego

• Kompletnie nieudana akcja na lewej stronie boiska Mezghraniego i to teraz Stal konstruuje swoją akcję

• Piłkę z narożnika boiska dośrodkował Matuszewski, ale spokojnie niebezpieczeństwo zażegnali goście

• Dośrodkowanie Szmyta zablokowane i rzut rożny ma Warta

• Wysokim pressingiem gra Stal, ale doskonale radzi sobie z tym Warta

• Domański dośrodkował piłkę w pole karne, i gdy wydawało się, że Grobelny ma już piłkę w rękach, to ją wypuścił. Do futbolówki dopadł Jaunzems i spokojnie skierował piłkę do bramki.

• Goooooooooooool! Alvis Jaunzems!

• Zbyt mocne dośrodkowanie w kierunku Maenppy i od piątego metra wznowi Kochalski

• Ostro przy linii bocznej potraktowany został Getinger i od rzutu wolnego rozpoczną goście

• Dwójkową akcję na lewym skrzydle przeprowadzili Szmyt i Mezghrani. Ten drugi wszedł z piłką w pole karne i mocno wstrzelił ją w kierunku Matuszewskiego, który z niemal pięciu metrów skierował ją do bramki Stali. Bardzo szybko na prowadzenie wychodzą zawodnicy Warty