ŁKS Łódź - Lech Poznań

2 : 3

21.04.2024 15:00 - 17:00

Oglądaj mecze za darmo w

• W meczu 29. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań pokonał ŁKS Łódź 3:2. Bramki dla Lecha zdobyli Mikael Ishak oraz (dwie) Filip Marchwiński. Natomiast dla gospodarzy na listę strzelców wpisali się Kay Tejan i Stipe Jurić. Dzięki temu zwycięstwu "Kolejorz" awansował na drugie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy.

• Do końca meczu pozostały już tylko trzy minuty

• Schodzi z boiska Kristoffer Velde, a za niego wchodzi Barry Douglas

• Druga połowa spotkania potrwa dziewięć minut dłużej

• Na piłkę dośrodkowaną przez Pereire z rzutu rożnego nabiegł Marchwiński. Pierwsze uderzenie Polaka obronił Arndt, jednak z jego dobitką był już bez radny. Z bardzo dalekiej podróży wrócili goście!

• Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Salamon

• Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Tejan i pewnym uderzeniem w prawą stronę bramki strzelił kontaktową bramkę! Zapowiada nam się emocjonująca końcówka

• Goooooooooooool! Kay Tejan wykorzystuje rzut karny

• Sfaulowany przez Karlstroma w polu karnym został Balić i "jedenastkę" otrzymują gospodarze!

• Andersson prostopadłym podaniem wypuścił Marchwińskiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Arndtem. Polak pewnie wykończył akcję pomiędzy nogami bramkarza ŁKS-u. To druga asysta szwedzkiego obrońcy

• Ostro przez Tejana potraktowany został Andersson, jednak zawodnik gospodarzy nie został ukarany żółtą kartką

• Schodzi z boiska Afonso Sousa, a za niego wchodzi Jesper Karlstrom

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie Velde ze stałego fragmentu gry

• Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Ishak, ale zablokował je Gulen i od rzutu rożnego rozpoczną goście

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Hotiego i piłkę przechwytują goście

• Od środka rozpoczęli gospodarze

• Po pierwszej części gry Lech Poznań prowadzi z ŁKS-em 1:0. Bramkę dla gości zdobył Mikael Ishak. W 45. minucie bez kontaktu z przeciwnikiem upadł Dani Ramirez, który od razu został zabrany do szpitala na badania. Trzymamy kciuki za dobry stan zdrowia kapitana gospodarzyWracamy za kilkanaście minut!

• Schodzi z boiska Dani Ramirez, a za niego wchodzi Thiago Ceijas

• Trzy minuty dłużej potrwa pierwsza połowa

• Dani Ramirez opuszcza boisko na noszach i wsadzony do karetki. Hiszpan od razu pojedzie do szpitala. Trzymamy kciuki za dobry stan zdrowia Hiszpana!

• Groźnie na murawę bez kontaktu z przeciwnikiem upadł Dani Ramirez. Od razu do Hiszpana zostali wezwani ratownicy medyczni. Coś złego stało się z kapitanem ŁKS-u!

• Groźnie na murawę upadł Dani Ramirez. Od razu do Hiszpana zostali wezwani ratownicy medyczni. Coś złego stało się z kapitanem ŁKS-u!

• W polu karnym przewrócił się Kamil Dankowski, jednak nie ma mowy o "jedenastce" dla gospodarzy

• Idealnie na piłkę dośrodkowaną przez Anderssona nabiegł Ishak, który precyzyjnym uderzeniem z głowy z kilku metrów wyprowadził "Kolejorza" na prowadzenie

• Goooooooooooool! Mikael Ishak!

• Po krótko rozegranym rzucie rożnym piłkę przed polem karnym odebrał Hoti, który jednak uderzył wysoko nad poprzeczką bramki bronionej przez Mrozka

• Uderzenie Dankowskiego zablokowane i rzut rożny mają gospodarze

• Wysokim pressingiem starają się grać gospodarze, ale do tego momentu dobrze z nim radzą sobie zawodnicy "Kolejorza"