15.04.2024 19:00 - 21:00

Relacja na żywo

obrazek

Oglądaj mecze za darmo w

• Piast Gliwice wygrywa z Zagłębiem 2:0 w 28. kolejce PKO Ekstraklasy. Gospodarze zagrali kapitalnie w pierwszej połowie, po której prowadzili 2:0. W drugiej połowie do głosu zaczęło dochodzić Zagłębie, jednak nie potrafili znaleźć sposobu na Placha.

• Arbiter doliczył trzy minuty do końca spotkania.

• Wysoki pressing Zagłębia. Piast ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

• Zagłębie Lubin się nie poddaje i zacięcie szturmuje szesnastkę Piasta.

• Schodzi z boiska Mateusz Wdowiak, a za niego wchodzi Patryk Kusztal

• Schodzi z boiska Miłosz Szczepański, a za niego wchodzi Thomas Hateley

• Grzybek uderzył z linii pola karnego. Rykoszet i od rzutu rożnego rozpocznie Zagłębie.

• Schodzi z boiska Marko Poletanović, a za niego wchodzi Marek Mróz

• Szczepański oddał strzał z dystansu. Kapitalną paradą popisał się golkiper gości.

• Ameyaw ucierpiał w starciu z piłkarzem Zagłębia. Piłkarz Piasta długo nie podnosił się z murawy.

• Piast cierpliwie rozgrywa atak pozycyjny na połowie gości.

• Felix uderzył zza szesnastki. Golkiper Zagłębia pewnie złapał piłkę.

• Schodzi z boiska Tomasz Pieńko, a za niego wchodzi Damjan Bohar

• Pół godziny do końca spotkania. Czy Zagłębie zdoła odmienić losy meczu?

• Nerwowy początek drugiej połowy. Sporo niedokładności i fauli z obu stron.

• Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Pyrka

• Tomasiewicz uderzył z dystansu. Golkiper Zagłębia wyciągnął się jak struna i sparował piłkę!

• Felix był faulowany tuż przed szesnastką Zagłębia. Okazja dla Piasta na podwyższenie prowadzenia.

• Pyrka uderzył z linii pola karnego. Piłka o centymetry wylądowała nad poprzeczką!

• Bez zmian w obu zespołach.

• Od środka rozpoczął Piast.

• Piast po świetnym początku meczu prowadzi do przerwy z Zagłębiem 2:0 w meczu kończącym 28. kolejkę PKO Ekstraklasy. Gospodarze od pierwszej minuty odważnie ruszyli do przodu i w 17. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Jakuba Czerwińskiego. Dziesięć minut później bramkę dołożył Piasecki. Czy po przerwie Zagłębie zdoła odmienić losy rywalizacji? Wracamy za kilka minut.

• Piast po świetnym początku meczu prowadzi do przerwy z Zagłębiem 2:0 w meczu kończącym 28. kolejkę PKO Ekstraklasy. Gospodarze od pierwszej minuty odważnie ruszyli do przodu i w 17. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Jakuba Czerwińskiego. Dziesięć minut później bramkę dołożył Piasecki. Czy po przerwie Zagłębie zdoła odmienić losy rywalizacji? Zapraszamy na relację na żywo.

• Żółtą kartkę otrzymuje Tihomir Kostadinov

• Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Kurminowski

• Spadło tempo konstruowania ofensywnych akcji. Sporo walki o piłkę w środkowej części boiska.

• Pieńko przedzierał się na prawym skrzydle. Piłkarz gości wywalczył rzut rożny.

• Schodzi z boiska Fabian Piasecki, a za niego wchodzi Tihomir Kostadinov

• Piasecki leży na murawie. Sytuacja wygląda na poważną. Piast jest zmuszony do zmiany.

• Lepszy fragment Zagłębia, które zaczęło szturmować szesnastkę Placha.

• Wrzut z autu w szesnastkę Zagłębia. Spore zamieszanie na trzecim metrze. Najlepiej w tej sytuacji odnalazł się Piasecki, który z najbliższej odległości podwyższa prowadzenie.

• Goooooooooooool! Fabian Piasecki!

• Piast Gliwice cierpliwie konstruuje atak pozycyjny na połowie gości.

• Za głęboka centra w szesnastkę gości. Od bramki rozpocznie golkiper Zagłębia.

• Ameyaw uderzył z ostrego kąta. Defensor gości w ostatniej chwili zblokował ten strzał!

• Dośrodkowanie w szesnastkę Zagłębia. Ameyaw zgrał na piąty metr do Czerwińskiego. Ten strzałem głową otwiera wynik spotkania!

• Goooooooooooool! Jakub Czerwiński!

• Daleka piłka przed pole karne do Ameyawa. Zawodnik Piasta przegrał pojedynek z obrońcą gości.

• Centra w szesnastkę Piasta. Plach wyszedł z bramki i pewnie złapał piłkę.

• Wysoki pressing Piasta. Zagłębie ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

• Spore zamieszanie na trzecim metrze od bramki Zagłębia. Ostatecznie defensor zdołał oddalić niebezpieczeństwo!

• Pyrka przedzierał się na prawym skrzydle. Złamał w pole karne i zagrał wzdłuż bramki, jednak żaden z partnerów nie zdołał zamknąć akcji!

• Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.