Mołdawia - Albania

1 : 1

17.11.2023 18:00 - 20:00

• Reprezentacja Albanii zremisowała z Mołdawią 1:1. W pierwszej połowie Albańczycy wyszli na prowadzenie po bramce Cikalleshiego, lecz w samej końcówce do wyrównania doprowadził Baboglo. Dzięki temu remisowi Mołdawia wyprzedziła Polaków w tabeli i dalej liczy się w kwestii awansu na mistrzostwa Europy. Natomiast tym remisem Albańczycy zapewnili sobie awans na wcześniej wspomniany turniej.

• Od środka rozpoczęli gospodarze

• Po pierwszej połowie Albańczycy prowadzą z reprezentacją Mołdawii 1:0. Bramkę w 25. minucie z rzutu karnego zdobył Sokol Cikalleshi. Czas na krótką przerwę, po której miejmy nadzieje, że obejrzymy ciekawsze czterdzieści pięć minut