27.09.2020 12:40 - 14:40

• Koniec meczu.

• Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

• Żółtą kartkę otrzymał Michal Piter-Bucko za awanturowanie się po gwizdku.

• ŁKS gra na utrzymanie futbolówki na połowie przeciwnika, co podoba się publiczności na trybunach. Gospodarze przybliżają się dużymi krokami do odniesienia zwycięstwa, a nowosądeczanie nie mają już w sobie entuzjazmu oraz energii do pressingu.

• Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Kamiński za ostre przewinienie.

• Żółtą kartkę otrzymał Adrian Basta za faul na Piotrze Gryszkiewiczu.

• Po strzale Maksymiliana Rozwandowicza zrobiło się 4:1. Kwadrans do końca podstawowego czasu.

• W tym meczu w ostatnich minutach nie dzieje się nic poza zdobywaniem oraz fetowaniem goli. Mocno ożywiło się widowisko. 4:1 po uderzeniu Maksymiliana Rozwandowicza. Ponownie ŁKS Łódź wykorzystał do zdobycia bramki rzut wolny. Tym razem w zaskoczeniu Szymona Tokarza odrobinę pomógł rykoszet.

• Gol! Strzelił Maksymilian Rozwandowicz.

• Zrobiło się na moment cicho na trybunach w Łodzi, a to konsekwencja uderzenia Bartłomieja Kasprzaka w samo okienko bramki Arkadiusza Malarza. Weteran nie zdołał dosięgnąć idealnie kopniętej piłki, która trafiła pod nogi Sandecji Nowy Sącz po zbyt krótkim wybiciu. Przyjezdni zmniejszyli prowadzenie faworyta i jeszcze odżyła w nich wiara w zapunktowanie.

• Gol! Strzelił Bartłomiej Kasprzak.

• Już odrobinę dłużyło się staranne rozegranie piłki z udziałem między innymi Maciejów Dąbrowskiego i Wolskiego, a także Maksymiliana Rozwandowicza. Ostatecznie podsumował to wszystko Pirulo uderzeniem zza linii pola karnego ponad poprzeczką. Brawa z trybun dla podopiecznych Wojciecha Stawowego.

• Próba pokonania Szymona Tokarza uderzeniem zza pola karnego. Michał Trąbka zdecydował się na taki strzał, ale jednocześnie za mało było w nim energii oraz dokładności, dlatego piłka została poskromiona przez odpowiednio ustawionego golkipera.

• ŁKS zorganizował się i opuścił upatrzone pozycje obronne. Za wykonanie rzutu rożnego zabrał się Pirulo, po którego dośrodkowaniu w pierwszym tempie interweniowali przyjezdni, ale było jeszcze ponowienie ataku i Maciej Dąbrowski oddał niecelne uderzenie.

• Druga połowa konfrontacji na stadionie w Łodzi i dużo wskazuje przed nią na to, że ŁKS odniesienie szóste z rzędu zwycięstwo, a piąte w lidze. Futbol nakazuje jednak nie skreślać szans Sandecji Nowy Sącz zanim nie wybrzmi ostatni gwizdek.

• ŁKS rywalizuje z Sandecją w przedostatnim meczu kolejki.

• Żółtą kartkę otrzymał Maciej Małkowski za pretensje do sędziego po golu.

• ŁKS w drodze po kolejne zwycięstwo na zapleczu PKO Ekstraklasy. Podopieczni Wojciecha Stawowego prowadzą po pierwszej połowie rywalizacji z Sandecją Nowy Sącz 2:0 dzięki strzałom Łukasza Sekulskiego. Przyjezdni od czasu do czasu odpowiadają swoim atakiem, ale Arkadiusz Malarz nie znalazł się w wielkich opałach.

• Gol! Strzelił Łukasz Sekulski.

• Doliczona minuta do podstawowego czasu.

• Również ŁKS Łódź ma problem z dokładnością swoich uderzeń. Łukasz Sekulski oderwał się od środkowych obrońców Sandecji Nowy Sącz i strzelił po dośrodkowaniu.

• Przypadkowe rozegranie Sandecji Nowy Sącz i osamotniony w pobliżu pola karnego przeciwnika Maciej Małkowski zdecydował się na uderzenie z dystansu. Była to nieprzygotowana i niedokładna próba. Piłka przeleciała ponad poprzeczką w bramce Arkadiusza Malarza.

• Sandecja Nowy Sącz przeprowadziła dotąd najgroźniejszy kontratak. Podopieczni Piotra Mandrysza przedarli się w pobliże bramki Arkadiusza Malarza i poważnie ostrzegli nieuważnych w tej sytuacji łodzian.

• ŁKS Łódź na połowie przeciwnika. Podopieczni Wojciecha Stawowego starają się jak najwcześniej to możliwe odbierać piłkę swoim przeciwnikom.

• Po zablokowanym uderzeniu Antonio Domingueza gospodarze mieli możliwość zaskoczenia Szymona Tokarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Sandecja Nowy Sącz absolutnie nie dała się zaskoczyć rozegraniem stałego fragmentu gry.

• Nie trzeba było czekać długo na odpowiedź gospodarzy na uderzenie Michala Pitera-Bucki. Piłka trafiła przed pole karne Sandecji Nowy Sącz do Pirulo, a ten nie zastanawiał się długo i oddał uderzenie. Nieznaczne pudło, a publiczność już podniosła się z miejsc.

• Akcja rozegrana przez gospodarzy z wykorzystaniem wysoko ustawionego Macieja Wolskiego. Dośrodkowanie bocznego defensora w kierunku centralnie ustawionego Łukasza Sekulskiego, ale poradzili sobie z wyekspediowaniem piłki przyjezdni.

• Zaostrzyła się rywalizacja o panowanie na boisku. Sędzia Łukasz Kuźma kilkakrotnie użył gwizdka. Raz nie zrobił tego, choć łodzianie na trybunach byli przekonani, że powinien z powodu pociągania za koszulkę Pirulo.

• ŁKS zamierza narzucić swoje warunki rywalizacji przeciwnikom. Kilkanaście podań wymienionych na połowie Sandecji Nowy Sącz, a w rozgrywaniu ataku pozycyjnego wiodą prym Pirulo oraz Antonio Dominguez. Nowosądeczanie są skoncentrowani na własnej części boiska.

• Pierwsze próby przedarcia się w pobliże bramki Szymona Tokarza. Akcja łodzian została rozegrana przez Piotra Gryszkiewicza oraz Pirulo. Ani próba uderzenia młodzieżowca, ani dośrodkowanie południowca nie były perfekcyjne.