05.01.2019 13:30 - 15:30

• Koniec meczu

• Strzał Pereiry, bramkarz końcami palców wybił piłkę na róg.

• Sędzia dołożył nam 3 minuty emocji.

• Marcus Rashford minął już bramkarza, ale piłka mu uciekła i... przewrócił się. Cóż za upadek...

• Niewiele dzieje się na murawie. Dogrywamy mecz. Tutaj już jest wszystko jasne.

• Akcja za akcję, ale wszystko rozgrywane jest po francusku, czyli w... ślimaczym tempie.

• Groźnie było w polu karnym United, sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

• Ponownie aktywniejsze Reading, goście nie potrafią wykreować sobie okazji strzeleckiej.

• Żółtą kartkę za faul otrzymał Tahith Chong.

• Reading. Schodzi: Callum Harriott. Wchodzi: Yakou Meite.

• Manchester United uspokoił sytuację na boisku, gospodarze powoli przejmują inicjatywę.

• Man Utd. Schodzi: Fred. Wchodzi: Marouane Fellaini.

• Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Tahith Chong.

• Reading. Schodzi: Garath McCleary. Wchodzi: Modou Barrow.

• Reading cały czas nie odpuszcza. Goście chcą złapać bramkowy kontakt, wysoko atakują United.

• W końcu akcja United. Uderzał Mata, trafił jednak w rywala.

• Harriott znalazł się w świetnej sytuacji, ale jego strzał nogami obronił Romero!

• Kelly mocno uderzył z dystansu. Bardzo niecelnie.

• Swift uderzał z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Romero pewnie obronił.

• Mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Swift.

• Reading. Schodzi: Tiago Ilori. Wchodzi: Sone Aluko.

• Wracamy do meczu.

• Przerwa

• Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Alexis Sanchez. Sanchez prostopadle, kapitalnie zagrał do Lukaku, ten minął bramkarza i do pustej bramki trafił na 2:0. Chyba po emocjach.

• Mocny strzał z pola karnego oddał Yiadom, Romero wybił piłkę na róg.

• Sędzia doliczył 5 minut.

• Płaski strzał Harriotta pewnie obronił Romero.

• Gospodarze chcą bez większego wysiłku dotrwać do przerwy. United na własnej połowie.

• Starają się doprowadzić do wyrównania gracze Reading i nie jest wykluczone, że goście mogą coś zdziałać pod bramką Romero.

• United wciąga rywala na własną połowę i zamierza go kontrować. Z piłką przed momentem biegł Sanchez, ale w decydującym momencie stracił równowagę.

• Żółtą kartkę za faul otrzymał Andy Yiadom.

• Z dystansu dwa metry obok słupka uderzył Harriott.

• Cóż zrobił Loader! Napastnik minął już Romero, ale... pozwolił wrócić bramkarzowi i wybić piłkę na róg. Powinien być remis.

• Kontra United, z piłką biegł Lukaku, ale nie chciał podać do partnera. Strzał obronuł bramkarz.

• Young płasko dogrywał w pole karne, piłka w rękach bramkarza.

• Gospodarze domagają się kolejnego karnego. Tym razem za zagranie ręką. Sędzia uznał, że to był przypadek.

• Gol! Strzelił Juan Mata. Mata w prawy róg, bramkarz rzucił się w przeciwny. 1:0!

• Rzut karny dla United! Faulowany był Mata. Fred strzelił gola ze spalonego, ale arbiter słusznie cofnął się o kilka sekund.

• Jeśli gola nie ma to... powinien być rzut karny dla United. Wóz VAR sędziego Gila już dotarł do Manchesteru!

• Piłka w bramce gości, cieszy się Fred, ale arbiter boczny sygnalizuje spalonego! Trwają narady.

• Mogła być niespodzianka. W polu karnym piłka trafiła do Yiadoma, ten jednak uderzał z dwunastu metrów ponad bramką.

• Pierwszy strzał w meczu. Z dystansu uderzył Alexis Sanchez. Metr ponad bramką.

• Kolejna przerwa w grze. Problemy z nogą ma zawodnik Reading. To Llori leży na murawie.

• Żwawiej po boisku zaczynają poruszać się gospodarze. Jak na razie nie ma to przełożenia na okazje bramkowe.

• Scott McTominay zderzył się głową z rywalem. Szkot musi dojść do siebie, potrzebuje do tego "doktorów".

• Wciąż jesteśmy w fazie wchodzenia w mecz. Cały czas gra w środku pola. Niewiele się dzieje.

• Goście wysoko atakują United. Gospodarze od pierwszej minuty spokojnie rozgrywa piłkę.