• Żółtą kartkę otrzymał Florian Loshaj za przewinienie taktyczne.

• Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień za przewinienie taktyczne.

• Doliczone cztery minuty.

• Podanie Tarasa Romanczuka na wolne pole do Macieja Makuszewskiego. Wprowadzony z ławki rezerwowych skrzydłowy wparował z wysoką prędkością w pole karne Cracovii i poczęstował Karola Niemczyckiego delikatnym uderzeniem po ziemi.

• W ostatnich minutach dalekie i ryzykowne wyjścia na przedpole młodych bramkarzy obu drużyn. Szczególnie nerwowo wyglądało zachowanie Xaviera Dziekońskiego, jednak nie znalazł się zawodnik Cracovii zdolny do ukarania młodzieżowca strzałem do siatki.

• Przyjezdni mieli możliwość przeprowadzenia szybkiego ataku po pomyłce Jagiellonii Białystok na ich połowie. w pierwszym tempie akcja przerwana faulem przez Macieja Makuszewskiego, a w drugim zakończyła się niecelnym strzałem Marcosa Alvareza. Wprowadzony z ławki rezerwowych napastnik nie przymierzył po miękkiej wrzutce Cornela Rapy.

• Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca za przewinienie taktyczne.

• Dwie akcje Cracovii zostały zepsute przez zdezorientowanego po wejściu na boisko z ławki rezerwowych Sebastiana Strózika. Pasy pozostały na połowie Jagiellonii Białystok. Zagranie Floriana Loshaja z rzutu wolnego zostało poskromione przez czujnego w szesnastce Tarasa Romanczuka.

• Niezmiennie na prowadzeniu Jagiellonia Białystok. Gospodarze radzą sobie z atakami przeprowadzanymi przez podopiecznych Michała Probierza w drugiej połowie meczu. Szkoleniowiec wprowadził z ławki rezerwowych trzech zawodników, jednak to nie pomaga w poprawieniu wyniku.

• Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szymonowicz za ostre przewinienie.

• Jesus Imaz przedzierał się dynamicznie na połowie przeciwnika. Jego uderzenie z dystansu zostało zablokowane przez czujnego defensora i nie ma powiększenia przewagi Jagiellonii Białystok

• Zadrżały serca kibicom Jagiellonii Białystok. Piłka w bramce po strzale Pellego van Amersfoorta, który przymierzył po wymianie podań z Florianem Loshajem, ale nie ma gola z powodu spalonego. Nadeszło potwierdzenie z VAR-u.

• Cracovia. Schodzi: Diego Ferraresso. Wchodzi: Sebastian Strózik.

• Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Florian Loshaj.

• Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Marcos Alvarez.

• Michał Probierz przygotowuje grupkę podopiecznych do wejścia na boisko.

• Milan Dimun powrócił na boisko po urazie. Od razu próba zagrożenia bramce Xaviera Dziekońskiego. Płaskie dośrodkowanie pomocnika Cracovii zostało poskromione przez golkipera i nie zostało podsumowane uderzeniem ani przez Pellego van Amersfoorta, ani przez Rivaldinho.

• Akcja oskrzydlająca Cracovii została powstrzymana przez obronę z Białegostoku. Drużyna z południa Polski musi szukać innego sposobu na doprowadzenie do remisu.

• Walka w powietrzu dla zespołu z Białegostoku.

• Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bida za odłożone w czasie przewinienie.

• Rozegranie zespołu z województwa małopolskiego. Piłka trafiła na prawe skrzydło, skąd dośrodkowanie było niebezpieczeństwem dla Jagiellonii Białystok. Potężne uderzenie Sergiu Hanci, po którym futbolówka przeleciała ponad poprzeczką. Xavier Dziekoński interweniował w tej sytuacji, więc jeszcze korner dla Cracovii.

• Piłkarze wznowili walkę o punkty na stadionie Jagiellonii Białystok. Nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian przed drugą połową trenerzy Rafał Grzyb oraz Michał Probierz.

• Cracovia sprawiła sobie problem w pierwszej połowie.

• Jagiellonia z zaliczką po 45 minutach.

• Pierwsza połowa z trzema golami i zwrotem akcji, dlatego absolutnie nie ma na co narzekać. Szczególnie zadowoleni są kibice Jagiellonii Białystok. Gospodarze co prawda rozpoczęli spotkanie falstartem, jednak odpowiedzieli na trafienie Thiago golami Bartosza Bidy oraz Tarasa Romanczuka. Po tych akcjach 2:1 dla zespołu ze wschodu Polski.

• Doliczone dwie minuty.

• Ponownie nerwowo na ławce Cracovii. Michał Probierz oraz jego współpracownicy domagali się pokazania czerwonej kartki Błażejowi Augustynowi za przewinienie na wychodzącym na czystą pozycję Rivaldinho.

• Gol! Strzelił Taras Romanczuk.

• Po raz drugi zatrzęsła się bramka Jagiellonii Białystok. Sergiu Hanca uruchomił podaniem Milana Dimuna, a ten huknął w poprzeczkę. Odetchnął z ulgą po raz drugi Xavier Dziekoński, ponieważ wcześniej Rivaldinho oddał uderzenie w słupek.

• Dwa kwadranse spotkania za drużynami. Cracovia prezentowała się lepiej na początku meczu, ale jedno przyspieszenie Jagiellonii Białystok wystarczyło do wyrównania. Teraz to podopieczni Rafała Grzyba są podbudowani swoim trafieniem i mobilizują się do kolejnych ataków.

• Bartosz Bida trafił do bramki przeciwnika. 1:1 w Białymstoku.

• Gol! Strzelił Bartosz Bida.

• Dwie następne próby przymierzenia do bramki Jagiellonii Białystok. Dawid Szymonowicz nie trafił odpowiednio, a Rivaldinho nie pokonał ustawionego w dobrym miejscu Xaviera Dziekońskiego. Gospodarze nie potrafią odsunąć dobrze dysponowanego przeciwnika od własnego pola karnego.

• Pasy niezmiennie niebezpieczne dla przeciwnika. Kolejna możliwość pokonania strzałem Xaviera Dziekońskiego. Rivaldinho zabrakło centymetrów, ponieważ kopnięta przez niego piłka trafiła w słupek. Starał się on wykorzystać sytuację podbramkową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

• Cracovia na połowie przeciwnika po objęciu prowadzenia. Podopieczni Michała Probierza nie pozwolili gospodarzom na pokazanie ewentualnego rozdrażnienia i przybliżenie się do bramki Karola Niemczyckiego.

• Gol! Strzelił Thiago. Cracovia na prowadzeniu w Białymstoku. Głośna reakcja po trafieniu Thiago przyjezdnych obecnych na boisku, a także na ławce rezerwowych. Skrzydłowy skorzystał z nieporadności Błażeja Augustyna oraz Bartłomieja Wdowika, dopadł do futbolówki w polu karnym i przymierzył w narożnik bramki technicznym uderzeniem. Xavier Dziekoński nie miał dużych szans na zatrzymanie piłki. Podopieczni Michała Probierza mają czego bronić na terenie przeciwnika.

• Kompletnie nieudane wykonanie rzutu rożnego przez Cracovię. Podopieczni Michała Probierza pozostali na połowie przeciwnika i nie popisali się tam również dokładnością kolejnego ataku. W tych okolicznościach od bramki Xavier Dziekoński.

• Cracovia przechwyciła piłkę po niedokładnym jej wyprowadzeniu przez podopiecznych Rafała Grzyba. Trafiła ona do Thiago, któremu zamarzyło się pokonanie Xaviera Dziekońskiego zza pola karnego. Nieznacznie niedokładne uderzenie i bramkarzowi Jagiellonii Białystok pozostało odprowadzić futbolówkę wzrokiem.

• Przewinienie Rivaldinho na połowie przeciwnika. Napastnik nieprzepisowo próbował zebrać piłkę dla Cracovii w konfrontacji z Bogdanem Tiru. Jagiellonia Białystok od rzutu wolnego, jednak w znacznej odległości od bramki Karola Niemczyckiego.

• Jagiellonia Białystok w klasycznych żółto-czerwonych pasiakach, a Cracovia w czarnych koszulkach i spodenkach z białymi elementami.

• Początek meczu i jednocześnie kolejki.