22.07.2022 18:00 - 20:00

Relacja na żywo

obrazek

• Koniec meczu.

• Pawlak oddał strzał z linii pola karnego. Obrońca Warty zdołał zablokować uderzenie piłkarza Wisły.

• Davo oddał groźny strzał z dystansu. Uderzenie w środek bramki, ale musiał interweniować golkiper Warty. Rzut rożny dla gości.

• Sarbinowski oddał strzał z dystansu. Pewnie jego uderzenie obronił bramkarz Wisły Płock.

• Dziesięć minut do końca spotkania. Wisła Płock prowadzi 4:0 na wyjeździe z Wartą Poznań. "Nafciarze" po tym zwycięstwie awansują na fotel lidera Ekstraklasy.

• Dziesięć minut do końca spotkania. Wisła Płock prowadzi 4:0 na wyjeździe z Wartą Poznań. "nafciarze" po tym zwycięstwie awansują na fotel lidera Ekstraklasy.

• Warchoł wpadł z piłką w szesnastkę Warty. Zwiódł rywala i oddał strzał po ziemi. Końcami palców Lis sparował uderzenie na rzut rożny.

• Dalekie zagranie na wolne pole do napastnika Warty. Bramkarz "Nafciarzy" zdołał uprzedzić rywala.

• Schodzi z boiska Łukasz Sekulski, a za niego wchodzi Marko Kolar

• Schodzi z boiska Rafał Wolski, a za niego wchodzi Damian Warchoł

• Żółtą kartkę otrzymuje Wiktor Pleśnierowicz

• Wolski dostał podanie przed szesnastką Warty. Wbiegł w pole karne i zdecydował się na uderzenie. Obrońca w ostatniej chwili wybił piłkę lecącą w kierunku bramki. Rzut rożny dla Wisły.

• Pół godziny do końca spotkania. Czy Warta Poznań zdoła strzelić bramkę honorową?

• Schodzi z boiska Niilo Maenpaa, a za niego wchodzi Michał Jakóbowski

• Schodzi z boiska Michał Jakóbowski, a za niego wchodzi Szymon Sarbinowski

• Schodzi z boiska Miłosz Szczepański, a za niego wchodzi Kajetan Szmyt

• Warta Poznań szykuje poczwórną zmianę.

• Rafał Wolski zagrał ze skrzydła na siódmy metr od bramki Warty. Żaden z partnerów nie zdołał zamknąć akcji.

• Wisła zdobyła bramkę na początku drugiej połowy, ale to teraz Warta coraz groźniej atakuje bramkę "Nafciarzy".

• Schodzi z boiska Kristian Vallo, a za niego wchodzi Damian Rasak

• Schodzi z boiska Piotr Tomasik, a za niego wchodzi Adam Chrzanowski

• Schodzi z boiska Mateusz Szwoch, a za niego wchodzi Dawid Kocyła

• Spore zamieszanie w polu karnym Wisły Płock. Uderzenie Grzesika z siódmego metra zostało zablokowane. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Sekulski dostał prostopadłe podanie przed szesnastką Warty. Wbiegł w pole karne i odegrał wzdłuż bramki do Davo. Ten umieścił piłkę w pustej bramce.

• Goooooooooooool! Davo!

• Obie drużyny bez zmian wyszły na drugą połowę.

• Wisła rozpoczęła od środka.

• Piłkarze powracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Kapitalna postawa gości w pierwszej połowie. Od początku zdominowali Wartę i konsekwentnie atakowali, co przyniosło oczekiwany skutek i "Nafciarze" zeszli do szatni z trzybramkowym prowadzeniem. Czy Warta Poznań w drugiej połowie zdoła odmienić losy spotkania.

• Arbiter doliczył pięć minut do końca pierwszej połowy

• Vallo wpadł w pole karne i zagrał piłkę wzdłuż bramki do Davo. Ten pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.

• Vallo odegrał do wbiegającego w pole karne Tomasika. Ten oddał strzał z pierwszej piłki. Jego uderzenie zostało zblokowane.

• Strzał Grzesika został zablokowany. Rzut rożny dla Warty Poznań.

• Szczepański oddał strzał zza pola karnego. Szwoch zdołał własnym ciałem zablokować uderzenie zawodnika Warty.

• Corryn leży na murawie po starciu z rywalem. Do zawodnika Warty została wezwana pomoc medyczna.

• Corryn leży na murawie po starciu z rywalem. Do zawodnika Waty została wezwana pomoc medyczna.

• Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Tomasik

• Davo oddał mocne uderzenie z linii pola karnego. Piłka nieznacznie minęła lewy słupek bramki Lisa.

• Zawodnik Wisły Płock miał sporo miejsca przed polem karnym Warty. Zdecydował się na samotną akcję. Wpadł z piłką w pole karne, minął rywala i oddał strzał. Futbolówka wpadła do bramki przy prawym słupku.

• Goooooooooooool! Rafał Wolski!

• Wolski dostał prostopadłe podanie za linię obrony. Ruszył w kierunku pola karnego. Wpadł w szesnastkę i oddał mocny strzał po ziemi. Bramkarz Warty był bez szans.

• A więc jednak Goooooooooooool! Rafał Wolski!

• Arbiter Malec sprawdza, czy Wolski był na spalonym podczas akcji bramkowej. VAR

• Dośrodkowanie w pole karne Warty Poznań. Minął się z nią Sekulski. Do piłki dopadł Pawlak i oddał mocny strzał. Piłka wylądowała niewiele nad poprzeczką.

• Vallo dośrodkował w szesnastkę do Wolskiego. Ten nie zdołał opanować piłki i ta opuściła obisko.

• Żółtą kartkę otrzymuje Milan Corryn.

• Dośrodkowanie Vallo w pole karne zostało zablokowane. Rzut rożny dla Wisły Płock.

• Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności i strat z obu stron.