Warta Poznań - Legia Warszawa

0 : 3

02.11.2020 18:00 - 20:00

• Koniec spotkania.

• Po dośrodkowaniu Trałki minimalnie niecelnie główkował jeden z zawodników Warty.

• Legia jeszcze szuka kolejnego gola. Przed chwilą dośrodkowanie Pawła Stolarskiego, lecz zabrakło już uderzenia na bramkę gospodarzy.

• Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Legii.

• Żółtą kartkę otrzymał Domagoj Antolić.

• Groźna akcja duetu Joel Valencia - Bartosz Kapustka. Przerwana jednak w polu karnym Warty przez obrońców gospodarzy.

• Odpowiedziała Legii. Maciej Rosołek dograł w pole karne do Antolicia. Ten nabiegł na piłkę, ale oddał już niecelne uderzenie.

• Ładnie uderzenie z dystansu na bramkę Legii. Pewnie interweniował Cezary Miszta.

• Groźniej zaatakowała Warta. Po rzucie rożnym główkował Bartosz Kieliba, a piłkę z linii bramkowej wybił Josip Juranović.

• Z dystansu strzelał jeden z piłkarzy Warty. Uderzenie było jednak niecelne.

• Groźne dośrodkowanie w pole karne Legii, ale piłkę wypiąstkował Cezary Miszta.

• W drugiej połowie tempo meczu nie jest porywające. Legia w pełni kontroluje losy tej potyczki.

• Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kieliba.

• Na boisku cały czas zdecydowaną przewagę ma Legia Warszawa. Warta jak na razie nie jest w stanie poważniej zagrozić bramce Legii.

• Zanosiło się na groźną akcję Legii. Dogranie Slisza w polu karnym Warty zostało jednak zablokowane.

• Joel Valencia dryblował w polu karnym Warty. Wywalczył rzut rożny.

• Gospodarze szukają miejsca na połowie Legii, aby wyprowadzić akcję ofensywną.

• Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Rodriguez.

• Dośrodkowanie w pole karne Legii. Po chwili piłka znalazła się w rękach Cezarego Miszty.

• Legia kontroluje losy spotkania i spokojnie rozgrywa piłkę.

• Początek drugiej połowy.

• Warta Poznań. Schodzi: Robert Janicki. Wchodzi: Michał Jakóbowski.

• Legia Warszawa. Schodzi: Artur Boruc. Wchodzi: Cezary Miszta.

• Koniec pierwszej połowy. Legia Warszawa prowadzi 3:0.

• Teraz znów więcej gry w środkowej strefie boiska.

• Legia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• W pole karne Warty wpadł Paweł Wszołek. Oddał mocny, celny strzał, ale Adrian Lis nie dał się zaskoczyć.

• Nieco spokojniejszy fragment spotkania.

• Sporo błędów w defensywie popełnia Warta. Legia jest natomiast bezlitosna.

• Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Josip Juranović. 3:0 dla Legii! Joel Valencia wrzucił piłkę przed bramkę Legii. Nabiegł na nią Josip Juranović i zagrał wzdłuż bramki. Głową do siatki skierował ją Tomas Pekhart.

• Słupek uratował Wartę przed stratą kolejnego gola! Po dośrodkowaniu w pole karne Tomas Pekhart główkował właśnie w słupek!

• Legia rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy i szuka okazji na kolejnego gola.

• Gol! Strzelił Filip Mladenović. Asystował mu Walerian Gwilia.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Lekkie zamieszanie, ostatecznie faulowany był zawodnik drużyny gości i piłka dla Legii.

• Warta Poznań stara się rozgrywać piłkę na połowie Legii. Goście dobrze jednak oddalają grę od własnego pola karnego.

• Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Filip Mladenović.

• Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

• Warta szuka okazji na gola. Przed chwilą w polu karnym Legii strzelał Mateusz Kuzimski. Trafił jednak w swojego kolegę z zespołu.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Bartosz Slisz wybił piłkę.

• Z ostrego kąta strzelał Tomas Pekhart. Bramkarz Warty nie dał się zaskoczyć.

• Od początku spotkania zaatakowali piłkarze Warty. Legia jednak dobrze oddaliła grę od własnego pola karnego.