0 : 0

16.07.2022 17:30 - 19:30

Relacja na żywo

obrazek

• Przy gwizdach kibiców, Wisła remisuje z Sandecją. Podział punktów jest rezultatem sprawiedliwym. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relację na żywo z kolejnego meczu. Tym razem Korona Kielca zmierzy się z Legią Warszawa pod tym linkiem.

• Pereira zwiódł Słabego na prawej stronie boiska, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Mehremić sfaulował Toporkiewicza i został ukarany żółtą kartką.

• Żółtą kartkę otrzymuje Adi Mehremić.

• Fall z Jeliciem Baltą zderzyli się ze sobą głowami i mamy kolejną przerwę w grze.

• Spotkanie zostało wznowione.

• Mecz nie został jeszcze wznowiony.

• Druga część gry będzie przedłużona także o co najmniej dziewięć minut.

• Przerwa w grze ze względu na serpentyny rzucane przez kibiców i to w momencie, kiedy Wisła nabrała wiatru w żagle.

• Kibice znowu rzucili serpentyny na murawę.

• Łasicki wcielił się w rolę skrzydłowego, ale jego wrzutka była bardzo niecelna.

• Schodzi z boiska Damian Chmiel, a za niego wchodzi Kacper Gach.

• Pereira do Fernandeza, który wyłożył piłkę Żyro. Zawodnik gospodarzy będąc sam przed bramkarzem, nie zdołał go pokonać!

• Żółtą kartkę otrzymuje Michael Pereira.

• 53% do 47% posiadania piłki na korzyść Wisły, natomiast kibice krzyczą pytając gdzie jest napastnik.

• Kibice zdają się być coraz bardziej zdegustowani postawą Wisły. Słychać oznaki niezadowolenia.

• Schodzi z boiska Kacper Duda, a za niego wchodzi Michael Pereira.

• Spore zamieszanie pod bramką gości. Łasicki trafił w poprzeczkę, jednak wcześniej Żyro i Jaroch zagrali piłkę ręką.

• Dośrodkowanie Dudy z rzutu rożnego, jednak nikt nie zdołał dopaść do piłki.

• Żółtą kartkę otrzymuje Dariusz Dudek.

• Fall otrzymał żółtą kartkę, za bezpardonowe wejście w nogi Cisse.

• Żółtą kartkę otrzymuje Maissa Fall.

• Merebaszwili długo zwlekał ze strzałem przed polem karnym, aż w końcu stracił futbolówkę.

• Biegański trzykrotnie w krótkim odstępie czasowym, instynktownie odbił piłkę przed groźnymi strzałami!

• 52% do 48% posiadania piłki na korzyść Wisły.

• Schodzi z boiska Enis Fazlagic, a za niego wchodzi Alkhaly Cisse.

• Schodzi z boiska Piotr Starzyński, a za niego wchodzi Vullnet Basha.

• Schodzi z boiska Damir Sovsić, a za niego wchodzi Giorgi Merebaszwili.

• Schodzi z boiska Patryk Kapica, a za niego wchodzi K. Toporkiewicz.

• Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Kosakiewicz.

• Fatalne nieporozumienie Mehremicia z Biegańskim. Mógł je wykorzystać Wróbel, ale na wślizgu nie zdołał pokonać bramkarza.

• Krakowianie od dobrych kilku minut utrzymują się przy piłce na połowie przeciwnika.

• 15.811 widzów na stadionie w Krakowie.

• Niecelne podanie Żyry do Dudy. Próbują nieco odważniej zaatakować miejscowi.

• Duda zaatakował wślizgiem Słabego i także został ukarany żółtą kartką.

• Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Wróbel.

• Mocny początek w drugiej odsłonie gości. Tym razem celny strzał głową oddał Nekić, jednak Biegański był na posterunku.

• Najpierw Fall został zablokowany, a chwile później strzał Chmiela wybronił Biegański.

• Rozpoczęła się druga połowa. Obie drużyny przystąpiły do niej bez zmian.

• Nie ma co ukrywać, nie jest to najpiękniejsze spotkanie. Praktycznie nie mieliśmy groźnych sytuacji w tym meczu. To typowy mecz walki, w którym niewiele ciekawego dzieje się pod bramkami. Zapraszamy za kwadrans.

• Błąd Mahremicia przy wyprowadzaniu piłki, którego ostatecznie nie wykorzystali goście.

• Błąd Mahremicia przy wyprowadzaniu piłki, który ostatecznie nie wykorzystali goście.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, pewnie wybijają defensorzy Sandecji.

• Wachowiak dośrodkował z lewej strony boiska. Akcję zamykał Żyro, ale dosięgnął piłkę na trzecim metrze. To chyba najgroźniejsza akcja gospodarzy w pierwszej odsłonie.

• Fernandez próbował... strzału z połowy boiska. Pietrzkiewicz z małymi problemami poradził sobie z tą próbą.

• Arbiter doliczył do pierwszej połowy co najmniej dziewięć minut.

• Kosakiewicz po jednym ze starć leży na murawie, ale już powoli się z niej podnosi.

• Fall bardzo niecelnie uderzył zza pola karnego.

• 50% do 50% posiadania piłki. Nadal tylko jeden celny strzał w tym meczu autorstwa gości.

• Żyro w pole karne, w kierunku Fernandeza, jednak to podanie było zbyt mocne. Golkiper ubiegł hiszpańskiego zawodnika.

• Dużo niedokładności w poczynaniach Wisły w rozegraniu piłki.

• Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Szufryn.

• Faul taktyczny Szufryna na Fernandezie, za który będzie żółta kartka.

• Chmiel dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. W polu karnym nastąpiło zdarzenie piłkarzy Wisły. Mehremić potrzebuje pomocy medycznej.

• Nadal brakuje sytuacji i płynności w tym meczu. Póki co widzimy typowy pojedynek na 0-0.

• Sovsić próbował dograć do Wróbla, ale ta sztuka mu się ostatecznie nie udała.

• Za wolno rozgrywają piłkę gospodarze, którzy nie są w stanie zaskoczyć Sandecji.

• Za wolno rozgrywają piłkę gospodarzy, którzy nie są w stanie zaskoczyć Sandecji.

• 1-0 w strzałach celnych na korzyść Sandecji.

• 51% do 49% posiadania piłki na korzyść Wisły.

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Fernandeza z rzutu wolnego.

• Nekić na środku boiska ostro potraktował Fernandeza i dostał żółtą kartkę.

• Żółtą kartkę otrzymuje Ivan Nekic.

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego "Białej Gwiazdy", nie zaskoczyło defensywy rywali.

• Kosakiewicz wrzucił piłkę na drugi słupek do Chmiela, który niecelnie zgrywał piłkę na środek pola karnego.

• Kolejne podanie z pominięciem drugiej linii, tym razem w kierunku Starzyńskiego, jednak bez efektu.

• Długie podanie w kierunku Żyry, którego uprzedził Pietrzkiewicz.

• Bardzo dobry doping prowadzony na stadionie w Krakowie. Póki co mecz Wisły z Sandecją, to pojedynek walki, bez wielkich fajerwerków.

• Groźne dośrodkowanie i Chmiel z kilku metrów spudłował po strzale głową!

• Długie zagranie w kierunku Starzyńskiego, który nie był w stanie minąć rywala.

• Sporo walki na boisku, mało płynnej gry z obu stron.

• Pierwszy stały fragment gry. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzał głową Falla, który został zablokowany.

• Wisła próbuje przejąć kontrolę w środkowej strefie boiska. Spokojny początek gry.

• Mecz po kilku minutach przerwy został wznowiony.

• Kibice rzucili serpentyny na murawę, odpalili race i już na początku mamy przerwę w grze.

• Wisła rozpoczęła spotkanie od połowy boiska.

• Zawodnicy wyszli już na murawę. Za chwilę zaczynamy.